Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Syczenie przy dodawaniu gazu
moze jakis dziurawy waz kolego,posprawdzaj wszystkie weze
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
ja tam w mieszkam w zimnym kraju i zmieniam zawsze na poczatku listopada
-
Wymiana rozrządu w audi a4 b5 1.9 90 km
ja sciagalem zderzak i chlodnice a wtedy masz fajne dojscie,jak wiesz co i jak to nie powinno ci to az tak dlugo zajac
-
lusterko wewnetrzne fotochrom
panowie mam pytanie a mianowicie dostalem lusterko fotohrom od rs4 b7 i pytanie moje czy takowe lusterko podejdzie do mojej b6????uzywalem opcji szukaj ale niestety nic nie znalazlem
-
muzyka-gdzie sciagac
z aresa tez mozna cos tam sciagnac
-
Wymiana oleju [1.9 TDI 115km]
wpisz w wyszukiwarke google jak skasowac service oil w a4 b5 i tam juz ci wyskoczy dokladnie ze zdjeciami jak to zrobic manualnie za pomoca przyciskow.apropo klucza to na twoim miejscu nie kombinowal bym odkrecac czyms innym bo moga byc szkody
-
Wymiana oleju [1.9 TDI 115km]
koledzy ja uzywalem caly czas klucza z lancuszkiem lub takim z trzema palcami i jakos nigdy nic nie polamalem
-
Gdzie w Warszawie dobry i bezpieczny chiptuning?
Rogal w wawie jest dobry
-
[ALL] Piszczące hamulce...
ja mialem boscha i strasznie piszczaly
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
kolby z tylu malo miejsca parujace lampy przod a reszta jest ok
-
Audi contra Passat
ja mialem 1.8 turbo 150 hk audiczke i zmienilem na diselka 130 to bylem bardziej pod wrazeniem dieselka bo mial lepszego butka
-
co myślicie o tych felgach?
pewnie ze fajne,sam na takie poluje hehe
-
pytanie o malowanie oslony silnika
jak stwierdze ze wies to kupie sobie nowa
-
pytanie o malowanie oslony silnika
dlatego wiec jak napisze gorna oslona silnika to chyba kazdy wie o co chodzi
-
pytanie o malowanie oslony silnika
Panowie nie wiem czy ktokolwiek wpadł by na pomysł malowania plastiku pod autem hehe.oczywiście że chodziło mi o osłonę silnika górną
-
pytanie o malowanie oslony silnika
witam...czy malowal juz ktos z was oslone silnika???bo chcialbym pomalowac a nie wiem czy potrzebne sa jakies specjalne farby czy cos??za podpowiedzi z gory dzieki
-
Zawór regulacji ciśnienia doładowania N75
bedzie pasic od paska
-
Wymiana amortyzatorów co dalej
dokladnie nie powinienes miec zadnego dylematu hehe
-
Wymiana amortyzatorów co dalej
a czemu mialbys miec problem?demontujesz i tyle tylko zebys pozniej wiedzial jak pozkladac hehe
-
Tiptronic kaput ?
raczej szukalbym z tym samym oznaczeniem..ja taka kupilem i chodzila bardzo dobrze
-
Tiptronic kaput ?
mi udalo sie kupic dobra skrzynie na allegro za 1200 plus wstawienie i olej to wyszlo mnie wszystko 1900.wiec wolalbym zostac przy automacie
-
Odpadła nakładka klamki zewnętrznej polift
dokladnie nie ma co zalowac
-
Plusy i minusy chiptuningu :-)
jasne ze chipowac.mialem taki sam dylemat jak ty ale jak zachipowalem to smigam teraz z bananem na twarzy....tylko u dobrego tunera
-
Odpadła nakładka klamki zewnętrznej polift
tez tak mialem i wzialem klej dokladnie ci nie powiem jaki bo to byl norweski klej,ale jakis mocny i gesty potem przyklej nakladke tasma do drzwi zeby ci sie krzywo nie przykleila i git
-
Jakieś pomysły na te fele ??
czarno pomaranczowe ladnie by sie zgraly z kolorkiem auta