Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. moze jakis dziurawy waz kolego,posprawdzaj wszystkie weze
  2. ja tam w mieszkam w zimnym kraju i zmieniam zawsze na poczatku listopada
  3. ja sciagalem zderzak i chlodnice a wtedy masz fajne dojscie,jak wiesz co i jak to nie powinno ci to az tak dlugo zajac
  4. panowie mam pytanie a mianowicie dostalem lusterko fotohrom od rs4 b7 i pytanie moje czy takowe lusterko podejdzie do mojej b6????uzywalem opcji szukaj ale niestety nic nie znalazlem
  5. z aresa tez mozna cos tam sciagnac
  6. wpisz w wyszukiwarke google jak skasowac service oil w a4 b5 i tam juz ci wyskoczy dokladnie ze zdjeciami jak to zrobic manualnie za pomoca przyciskow.apropo klucza to na twoim miejscu nie kombinowal bym odkrecac czyms innym bo moga byc szkody
  7. koledzy ja uzywalem caly czas klucza z lancuszkiem lub takim z trzema palcami i jakos nigdy nic nie polamalem
  8. ja mialem boscha i strasznie piszczaly
  9. kolby z tylu malo miejsca parujace lampy przod a reszta jest ok
  10. ja mialem 1.8 turbo 150 hk audiczke i zmienilem na diselka 130 to bylem bardziej pod wrazeniem dieselka bo mial lepszego butka
  11. pewnie ze fajne,sam na takie poluje hehe
  12. jak stwierdze ze wies to kupie sobie nowa
  13. dlatego wiec jak napisze gorna oslona silnika to chyba kazdy wie o co chodzi
  14. Panowie nie wiem czy ktokolwiek wpadł by na pomysł malowania plastiku pod autem hehe.oczywiście że chodziło mi o osłonę silnika górną
  15. witam...czy malowal juz ktos z was oslone silnika???bo chcialbym pomalowac a nie wiem czy potrzebne sa jakies specjalne farby czy cos??za podpowiedzi z gory dzieki
  16. bedzie pasic od paska
  17. dokladnie nie powinienes miec zadnego dylematu hehe
  18. a czemu mialbys miec problem?demontujesz i tyle tylko zebys pozniej wiedzial jak pozkladac hehe
  19. raczej szukalbym z tym samym oznaczeniem..ja taka kupilem i chodzila bardzo dobrze
  20. mi udalo sie kupic dobra skrzynie na allegro za 1200 plus wstawienie i olej to wyszlo mnie wszystko 1900.wiec wolalbym zostac przy automacie
  21. jasne ze chipowac.mialem taki sam dylemat jak ty ale jak zachipowalem to smigam teraz z bananem na twarzy....tylko u dobrego tunera
  22. tez tak mialem i wzialem klej dokladnie ci nie powiem jaki bo to byl norweski klej,ale jakis mocny i gesty potem przyklej nakladke tasma do drzwi zeby ci sie krzywo nie przykleila i git
  23. czarno pomaranczowe ladnie by sie zgraly z kolorkiem auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.