Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszcz_kierownicy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy

  1. Mam w B7 ..... zero problemów jakichkolwiek Same korzyści.
  2. Cześć. Dzięki za zainteresowanie..... ale mam do Ciebie "pińcet" kilometrów
  3. Witam Jak w temacie potrzebuję kontaktu osoby zajmującej się odszkodowaniami w ZUS'ie. Nie chodzi o odszkodowania komunikacyjna natomiast o wypadek w pracy.
  4. Aktualizacja.... przyszedł pocztą wyrok, bez odbycia sprawy. Do zapłaty 300zł + koszty sądowe (50zł) ..... bez punktów
  5. Co do sony.... może nie tv ale laptopa. Mam sony vaio i w porównaniu z hp pawilion, dell czy asus to właśnie porównanie typu Audi-Chevrolet. Wykonanie sony bije ma głowę w/w firmy. I nie mówię tu o laptopach za 1,5tyś zł, tylko o takie z przedziału 3-3,5tyś. Ps. Jedyną wadą jest to że się łatwo brudzi.
  6. Kolego, nie ma żadnego poziomego oznakowania ... na pewno dam znać jak się skończyło. Zbieram się do stworzenia na piśmie tego co chce im powiedzieć.
  7. Dzięki Kolego. Mi chodzi o to żeby była obopólna wina, a nie tylko moja. Ps. Jaki jest mandat,pkt i ew. dodatkowe koszta sądowe za moją imprezę?
  8. Ok, macie rację, powinienem się upewnić czy mogę wykonać manewr. Ale tak samo babka powinna się upewnić że może wykonać manewr. Wychodzi że obopólna wina. Chyba że źle rozumuję
  9. Do protokołu to nie wiem czy wpisali, zapisali sobie do swojego kajecika. Powiedziałem im, że oni widzieli czy miałem kierunek czy nie. Jak spiszę co chce powiedzieć w sądzie to wkleję tutaj do oceny.
  10. Dokładnie, policjant sam mi powiedział, że nie lubi pisać tego wniosku i po sądach latać . Ale ja też nie lubię dużo rzeczy a muszę robić - tak mu odpowiedziałem
  11. Witam Pokrótce opiszę moją sytuację.... Jadę sobie drogą przez wioskę służbowym busem (pickupem), jako że to w odległości ok 100m od mojej budowy jadę wolno ok. 30km/h, wrzucam kierunek lewy, zwalniam do ok 10-15km/h jadę tak z 30m i zaczynam manewr. Mniej więcej w połowie no może 3/4 szerokości drogi widzę kątem oka że ktoś jest koło mnie ale już nic nie zdążyłem zrobić. Okazało się że babka jechała za mną, nie zauważyła mojego kierunku i mnie chciała wyprzedzić. Ona twierdzi że go nie miałem, ale mam 2 świadków że tak nie było. Przyjechała policja i Pan szanowny Policjant stwierdził, że to moja wina ponieważ nie upewniłem się że mogę wykonać taki manewr. Na co ja: że upewniłem się, dodatkowo wykonywałem manewr dość długo, nie był to żaden gwałtowny ruch. Mandatu nie przyjąłem i sprawa poszła do sądu. Policjanci pisali sobie coś w radiowozie, a ja stałem z Panią dalej i rozmawiałem. Przy mnie powiedziała że nie widziała kierunku (policjantom powiedziała że go nie dałem). Jak to usłyszałem kazałem jej podejść do radiowozu i to powtórzyć, podeszła.... ale powiedziała że się nie zna i nic nie będzie mówić. Zatem sam to powtórzyłem milicjantom, ale jakoś nachalnie nie chcieli słuchać. Spisali zeznania i wsio. Co o tym myślicie?
  12. Ładna Ałdi, miałem w takim samym kolorze Ps. Jak coś mam bardzo ładne opony 16 do ożenienia
  13. Kolego, u mnie w starym B5 2,5Tdi było spalone 5 świec i w zimę odpalał
  14. Jest zakaz sprzedawania zwierząt w takich miejscach z tego co się orientuję
  15. Tomasz, widzę kupiłeś sobie nowe okulary
  16. O k**wa ........ Rozglądaj się na okolicznych giełdach za cześciami, i oczywiście aledrogo, tablica przez pół roku .... może coś się trafi... masakra ... czuję się tak jakby mi go ktoś ukradł
  17. Dolphin gray ładnie wygląda A jak się auto sprawuje?
  18. Ale ładne Ałdi
  19. A tu moje Seiko Arctura
  20. Ma
  21. Też uważam że to zbieg okoliczności Szukaj przyczyny gdzie indziej, zacznij od bezpieczników bo to nic nie kosztuje
  22. Dokładnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.