Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to ładnie a ostatnio ktoś mnie wyzywał od dresvagenów
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
Panowie ekran to jedno. Ale przy kładziemy wiązki pod car-audio kable sygnałowe zawsze układanie daleko od kabli zasilajacych.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Do golfa?! Kto tym jezdzi Niestety 15" to u mnie zadko, chyba ze nowe.. A kto jeździ żabojadem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bronek a masz jakieś felgi do golfa IV 15" alu lub stal?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tylko widziałeś że w grupie hamulców nie było błędów. Sprawdzałeś światła stopu?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Jak podłączam CANy do zegarów to nawet nie ściągam kierownicy i zegary wychodzą. A ze zdjętą kierownicą to jest bajka. Jedyny problem to potem przykręcić zegary ale i to idzie ogarnąć.
-
przelotka do podłoczenia radia?
Wpisz na Allegro hasło: adapter aktywnego tyłu i znajdziesz
-
przelotka do podłoczenia radia?
A możesz napisać jakieś szczegóły? do czego ta przelotka? przecież przy ori radiu AUDI masz ISO + MINI ISO. Może chodzi ci o adapter aktywnego tyłu? Napisz coś więcej jakie masz radio i co chcesz zrobić?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja przynajmniej byłem A dziękuje, nie wykluczam takiej możliwości. Od tego powietrza to ważniejsze jest to że nie wożę 250kg zbędnego balastu. Tylko przy AXR skrzynia jest za krótka przy typowej prędkości na obwodnicy 120km/h mam 2500obr/min w audi było 2000obr/min i można było oszczędzać paliwo. A teraz trzeba będzie wcześniej wychodzić z domu do pracy No i brakuje trochę niutonów ale to poprawię na wiosnę. Ryba z Wolantem jak wy jeździcie A4 z 235NM przecież to się nie odbija.
-
RNS-E Uciążliwy problem z wpisywaniem PINu
Ja bym obstawiał źle podłączone CANy do zegarów lub ich brak. Do sprawdzenia na pewno są plusy, wszystkie powinny być stałe. Włączeniem i wyłączeniem radia steruje magistrala CAN. Napisz czy działają komunikaty na FISie i podświetlenie przycisków.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał nie wybierasz się w tym tygodniu do Gorlic?
-
Audi concert rca wzmacniacz pomocy~!
Jak masz sens dorabiania rca skoro sygnał na tylne głośniki jest wyciągnięty z przedwzmacniacza i jest to najzwyklejsze RCA tylko w formie mini iso, tak jak to miało miejsce w starszych blaupunktach. Ja bym poświęcił tył i podłączył w ich miejsce sub. Ale jak tak zaczniesz kombinować to znowu przód będzie zagłuszany przez tył i koło się zamyka. Najlepiej zacznij od przodu, Wygłusz drzwi i włóż dobry zestaw odseparowany, w drugim etapie założysz wzmacniacz czterokanałowy i zasilisz przód a w trzecim mostkujesz tylne wyjścia wzmaka i podpinasz subwoofer. I to gra. A tak to bass zagłuszy muzykę z przodu. Ale co kto lubi jeden lubi słuchać muzyki w aucie a drugiemu musi ŁUPAĆ BASS w bagażniku.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie wiem na telefonie nie widzę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spotujemy dzisiaj.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Spróbuj w liczniku zastosować to kodowanie. Kanal 62 (Verbauliste Datenbus-Display) STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62 +01 - Radio (Mehrausstattung) +02 - Telefon (Mehrausstattung) +04 - Navigation (Mehrausstattung) +08 - Telematik (Mehrausstattung) +16 - Kombiinstrument (nur codiert falls ein 2. Gerät verbaut wurde)
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Musisz połączyć się z modułem telefonu. Bez tego nic nie wskórasz. W module telefonu musisz zmienić na sterowanie z kierownicy. Nie wiem jak w przypadku tego zestawu ale przy BT kodujesz jeszcze zegary i masz książkę telefoniczną na FIS.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie wiem czy będę. Jak coś to wezmę.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak przystało na ortodoksyjnego wyznawcę Audi.
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Ochrona danych osobowych. Teraz żeby czegoś się dowiedzieć trzeba iść osobiście z dowodem rejestracyjnym
-
Radio a4 b7
Najlepiej to zrób zdjęcie instalacji z tyłu radia. Tak jak kolega pisze możesz mieć już adapter na aktywny tył, ale nie koniecznie bo blaupunkt w starszych modelach miał wejście na kostkę aktywnego tyłu i nie trzeba było adaptera. Zdjęcia instalacji rozwieją wątpliwości. Co do zmiany to pełna dowolność, przy nie oryginalnym radiu nie będą działały komunikaty z radia na FIS ale tam masz już teraz więc różnicy nie będzie.
-
Problem z wskaznikiem paliwa
A kluczyk prosto zakodujesz. Procedura kodowania kluczy: Wchodzisz do auta, zamykasz drzwi, włączasz zapłon, wyłączasz, wyciągasz kluczyk naciskasz zamknij drzwi. I po sprawie.
-
Podpiecie CB pod radio i wlączenie sie CB i radia po przekreceniu kluczyka
Jak znasz podstawy elektryki to możesz próbować. Ale nie jest to łatwe. Po pierwsze ori radio w B6 nie jest sterowane plusem tylko przez CAN więc nie znajdziesz tam odpowiedniego sygnału. Taki plus który by ci spasował jest w wiązce przy stacyjce. Jest to najcieńszy czerwony przewód (zawsze przy próbie podłączenia sprawdzaj miernikiem czy na kablu jest to co powinno, w tym przypadku 12V po przekręceniu stacyjki, utrzymywane do momentu wyjęcia kluczyka) Plus po stacyjce nie raczej nie nadaje się do zasilenia CB, dlatego musisz zastosować przekaźnik którym będzie sterował w/w plus po stacyjce. A właściwe zasilanie podpiąć ze złącza za skrzynką bezpieczników.
-
Radio concert i mp3 jak podlaczyc.
Potrzebujesz coś takiego Adapter AUX-IN VW, AUDI, SEAT, MFD (2699521707) - motoAllegro W dziale sprzedam gość robi takie i sprzedaje taniej niż na allegro. Ewentualnie jak chcesz to możesz podpiąć emulator zmieniarki i wtedy masz mp3 z karty SD lub USB ze sterowaniem z radia a nie dodatkowego odtwarzacza.
-
Bose - brak sygnału na przód
Może masz coś pokombinowane z wiązką.
-
Bose - brak sygnału na przód
Oczywiście wszechobecny VAG Grupa 56 potem coding