Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Gra tylko jeden głośnik
W takim razie tył masz aktywny a przód idzie z radia. Z tyłu sprawdź kostkę przy tubie w bagażniku. W niej jest wbudowany wzmacniacz napędzający tylne głośniki. Może być zaśniedziała a i zdarzało się że piny od wilgoci odpadały. Przód jest ciekawszy bo wygląda na to że wysiadł wzmacniacz w radiu ale to nie jest pewne na 100%. Nie wiem jak w DELTA CC ale w Concert można VAGiem wyłączyć przednie końcówki wzmacniacza, zmieniając kodowanie pod Bosse, pasowało by to sprawdzić. Instalację można łatwo sprawdzić pożycz od kogoś radio obojętne jakie. Jak z instalacją i głośnikami jest wszystko ok to zagrają przednie głośniki. Tylne nie ruszą chyba że będzie to ori radio audi lub stary blaupunkt z wyjściem na mini iso. Jak masz dostęp do miernika to możesz sprawdzić czy na wyjściach wzmacniacza pojawia się napięcie po włączeniu radia. Jak się pojawi to radio jest ok i problem jest w instalacji. Wtedy zaczął bym od sprawdzenia kabli między drzwiami a słupkiem.
-
Szybko mrugajace kierunki na ledach
Tak jak kolega napisał. Najprościej to weź zwykłą żarówkę zmierz jej oporność, potem zmierz leda idź do sklepu elektronicznego i poproś o opornik który zwiększy wartość leda do klasycznej żarówki. Opornik kup z radiatorem. W czasie pracy potrafi się nagrzewać, choć tu jest lepiej niż przy światłach które cały czas pracują. Przylutuj do przednich i tylnych kierunków, bocznych nie trzeba modzić na dowód wyjmij żarówkę z bocznego kierunkowskazu i będą normalnie działać.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Do b7 musisz szukać moduł z literką Q na końcu.
-
Gra tylko jeden głośnik
Kolego piszesz monologi a podstawowych informacji nie napisałeś. Jakie radio? Jaki system? Bosse czy Nokia Sądząc po zdjęciu masz suba w bagażniku. Ale napewno taki? to jest bosse a są jeszcze nokia. Przy bosse masz cały układ aktywny przy nokia przód jest pasywny (napędzany z radia) tył jest aktywny napędzany wzmacniaczem w tubie. Jak masz fabryczne radio to sprawdź jego kodowanie. Najlepiej odczytaj je VAGiem w grupie 56 i zamieść tutaj.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
W b7 jest tak samo.
-
Jaki telefon polecacie?
E52 to telefon zabytek. Miałem taki z dwa lata temu. I tylko bateria mi przypadła do gustu. Przy moim intensywnym użytkowaniu wytrzymała 3 dni. Aparat jest tragiczy tak samo jak predkość dzialania telefonu. Płunność działania galeri to jakiś żart. Jak masz brać coś w takim abonamencie to już lepiej jakąś lumie albo tą e7. Albo jakiegoś androida. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
wymiana radia fabrycznego na inne ?
Potrzebny ci będzie adapter do systemu aktywnego, separator antenowy i odpowiednia ramka montażowa. Ale ja bym tego radia nie włożył do auta. Nawet za free. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jaki telefon polecacie?
Z tego wszystkiego to chyba SE arc S. IP4 tez jest fajny i pewnie był by moim faworytem ale 8gb to jakieś nieporozumienie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To się odgryzę jak przystało na Różowego. Nie pisaniem o LEDach:grin: ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- Nie wiesz jak się nabija posty? emotionka i git :polew::polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:polew::polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ojtam ojtam Ty mnie od różowych nie wyzywaj
-
głoniki w tylnych drzwiach sedan jak podpiac gdzie
Usuń temat z działu elektryka Sent from my iPhone using Tapatalk
-
głoniki w tylnych drzwiach sedan jak podpiac gdzie
Nie możesz poczekać chwile na odpowiedź tylko musisz zakładać dwa tematy w dwóch działach? Najprościej i najsensowniej podpiąć sie pod głośniki w półce. Równolegle. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba i jak byłeś w KingSofcie? Mają hamownie do 4x4? ---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- Michał twoje felgi http://a4-klub.pl/showthread.php?t=244324 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana ramion wycieraczek Audi A4 B6
Tu masz aukcje od GŁadysza RAMIONA PIÓRA WYCIERACZEK AERO AUDI A4 B6 ORYG. (2591258171) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Do zdjęcia ramion potrzebny ci będzie mały ściągacz, jak sam robiłem taki.
-
[B6 AWX] Ramiona wycieraczek
Widzę że już podnieśli cenę na wiosnę kupiłem od nich za 230 + KW. A tak to polecam, bardzo dobry sprzedawca wszystko szybko i sprawnie idzie załatwić, i towar ori nowy, w końcu to serwis.
-
Zdejmowanie tapicerki tylnej prawej
Obawiam się że problem może nie dotyczyć głośnika a przewodów w gumowej przelotce między słupkiem a drzwiami.
-
mocowanie fotela jak naprawic..
Może spróbuj wymontować fotel i zaklepać te nity.
-
Lampka podsufitki kombi a sedan
Są takie same.
-
Wnetrze w kolorze swing i dekory alu
Jak was poratuje to ja mam jasna skórę na boczkach ale reszta jest czarna. Tak to wygląda Ja z 1nk jestem bardzo zadowolony. Szczególnie ranka i popielniczka fajnie wyglądają. Wcześniej miałem czarną folię carbon 3m i też było dosyć, a na pewno znacznie taniej.
-
Schowek
Za brak oświetlenia odpowiada własnie ten siłownik. W nim jest krańcówka. Może masz odpiętą wtyczkę albo rozleciał się siłownik. Ja u siebie wymieniłem siłownik bo wszelkie naprawy wystarczały na miesiąc może dwa.
-
Wycieraczki AERO do zwyklych ramion xd
Nie będzie ci to pasować. w audi masz takie dziwne ramiona że większość wycieraczek nie pasuje. Tu masz zdjęcia moich ramion i piór starego typu Ja wymieniłem pióra razem z ramionami u Gładysza z wysyłką wyszło 250pln. I mam wszystko ORI nowe a nie jak na forum wciskają używki za 200pln. Sam sobie odpowiedz czy jest sens brać używane.
-
Klimatronic - problem z temperaturą rzeczywistą, a ustawioną
A przeprowadzałeś nastawy podstawowe klimatyzacji?
-
Zestaw hid, soczewki. Jak przejść przegląd?
Prócz zmiany żarników na żarówkę H7 musisz ominąć przetwornicę. Kostka zasilania od auta zamiast iść do przetwornicy musi być wpięta w reflektor.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty lepiej popatrz jak ryba modzi swoja brykę. Już zamiast pompy wtryskowej założył pompowtryski. Coś czuje że jest to pierwszy AHF na pompkach. Patrz opis silnika w profilu