Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Kłopot z podłączeniem nieorginalnego radia Alpine
Ma zagrać.
-
Kłopot z podłączeniem nieorginalnego radia Alpine
Niebieski to jest wzbudzenie wzmacniacza. Podłącz 12V z wyjścia na antenę w radiu (też niebieski kabel w kostce zasilania radia)
-
Kłopot z podłączeniem nieorginalnego radia Alpine
Tak. Jaki kabel masz nie podłączony? Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Kłopot z podłączeniem nieorginalnego radia Alpine
Bardzo dobry adapter. Sprawdź czy przewód niebieski z czerwonej kostki dostaje 12V po włączeniu radia. Gdzie masz go podłączonego?
-
Kłopot z podłączeniem nieorginalnego radia Alpine
Jaki masz adapter. Podłączyłeś wzbudzenie wzmacniacza? Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Glosniki tyl w b7 sedan
A działa ci podswietlenie w radiu. Jesteś na 100 % pewny ze auto wyjechało z fabryki z concertem? Wydaje mi sie ze concert był zawsze z aktywnym tyłem. Sprawdź czy masz wzmacniacz w tyłek półce. Tak jak Grzesiek pisał sprawdź czy masz CANy do zegarów podpięte. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Podłączenie automatycznego włącznika świateł. pomocy
Kolego czytałeś ten temat? http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/ tu jest wszystko opisane.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Kupujesz interfejs OBD z BT np. Elma na telefonie instalujesz Torque Pro OBD 2 i masz podgląd na bieżące parametry silnika. Dodatkowo możesz sprawdzać i kasować błędy w silniku. Wpisz sobie w youtube nazwę programu, znajdziesz tam kilka ciekawych filmików. Ale nie licz że zastąpi ci to Vaga
-
King Soft
Jutro wyślę ci numer na PW. Tam zadzwoń a nie kombinuj. Widzę ze ostro młodzież tego swojego AHFa pompowtryski już zamontowane Sent from my iPhone using Tapatalk
-
King Soft
Hamownia jak hamownia jest dokładna ale ja bym tyle Nie dał za pomiar. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tak w module kierownicy musisz zmienić kodowanie. Na początku masz opis. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Zostaw swój moduł i powinno działać. Ten co dostałeś jest chyba z A6 C5
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Mozliwe podepnij 12v i powinny zadzialać. A w samochodzie podłącz środkową i prawą pod esp a lewą pod wyłącznik świateł. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Powiem ci że fajnie wyszły. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Zapalająca lampka aku
Z reguły jak wymienisz napinacz paska toi potem zaraz leci sprzęgiełko. Objaw padającego sprzęgła to trzaski z jego okolicy na wolnych obrotach i w momencie zmniejszenia obrotów.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek twoje foty? czym robiłeś i jakie ISO i czas przesłany?
-
Podłączenie nie ori radia - plus po stacyjce
Przy zapalniczce i cb faktycznie potrzeby jest przekaźnik, ale samo radio można śmiało łączyć bezpośrednio.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Ja mam podpiętego ori i gasną po około 10 minutach. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jaki radioodtwarzacz wybrać?
Za to ci ładnie concert wygląda. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jaki radioodtwarzacz wybrać?
Jak będziesz wymieniał to pomyśl nad serią CDA z alpine. Jak nie zamierzasz nic więcej robić poza wymianą radia to CDE spokojnie starczy.
-
Oryginalne radio do avanta
A dobrze wpisaleś kod? Jak masz safe na ekranie to włącz zapłon i zostaw włączone radio na ponad godzinę. Potem bedzie code albo 0000 i wtedy wpisz kod. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Jaki tablet
Ja dzisiaj wieczorem będę walczył z moim Galaxy Tab. Najpierw root a potem CM10 z tego co piszą na forum android.com.pl wyraźnie poprawia wydajność. Co do ainol aurora to ma słabo zoptymalizowany soft. Jak ktoś się nie spieszy to ciekawy jest Nexus 7 ale tylko w wersji 16GB bo 8GB bez slotu na karty to nieporozumienie. Ale to czas pokarze i testy bo w sieci są różne opinie. Co do mojego samsunga to za 999pln jest ok. Zobaczymy jak będzie na CM10
-
tunel środkowy B6
Jak dajesz ori klimatronik 2din to pasowało by wymienić popielniczkę na 2din. Jak docinasz to możesz zostać przy 1din. Ramka zostaje stara.
-
Oryginalne radio do avanta
Z concertem II nie jest tak różowo. Dopiero od 99 w zegarach sa CANy a bez nich potrzebujesz adapter can około 200pln. Albo kombinowanie ale nigdy to jie bedzie dzialać jak trzeba. Zamieść zdjecia kostek i tej puszki to zobatrzymy co tam siedzi. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
King Soft
Łużna koło Bobowej. A program tam gdzie Adam i Przemek Sent from my iPhone using Tapatalk