Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam Znowu w pracy. A jak w pracy to i na forum
-
tylnie głośniki oraz z przodu pod szybą nie działają
Kolego grabarzysko nie słuchaj wywodów Pana Prezesa bo widać że nie widział on instalacji w B6 na oczy. A i w B5 pewnie nie widział. Jak twoje audi wyjechało z fabryki z radiem to instalacja powinna mieć w Avancie 10 głośników w Sedanie 9 lub 10. Ale tył jest zasilany z zewnętrznego wzmacniacza który powinien być w półce tylnej a kable sygnałowe do wzmacniacza są w kostce mini iso. Głośnik w przednim podszybiu jest podłączony pod przednie i tak jak kolega wcześniej nadmienił jest pod kratką obok czujnika nasłonecznienia. Kratkę należy podważyć i wyjdzie do góry. Jest również druga opcja bliższa wersji Pana Prezesa. A więc auto opuszcza fabrykę bez radia z instalacją po nie. Wtedy może faktycznie okazać się że nie masz głośników z tyłu. Ale można je zamontować. Wystarczy kupić dedykowane dystanse do B6 i głośnik 16cm. Kable zasilające poprowadzisz sam i wepniesz w kostkę iso. Ale jest to opcja przy pozostawieniu nie ori radia. Przy oryginalnym radiu jest więcej roboty bo wszystkie radia do B6 i B7 mają tylko dwu kanałowy wzmacniacz. Tył jest zawsze aktywny i potrzebuje zewnętrznego wzmacniacza który w sedanie znajduje się w tylnej półce. Jak nie patrzyłeś przez maskownice czy są tam głośniki tylko sugerowałeś się tym że niema kabli w kostce to sprawdź to jeszcze raz, najlepiej w ciemnym pomieszczeniu przyświecić latarką w maskownicę i wszystko ładnie widać. Jak okaże się że są tam głośniki to wyjmij radio i szukaj trzeciej kostki. Ja jak kupiułem swoje auto to miałem ją wepchniętą za klimatronika. Jak będzie ta trzecia kostka to przy obecnym radiu do uruchomienia tyłu potrzeba ci adaptera aktywnego tyłu. I analogiczna sytuacja jest w B5 głośniki tylne przy fabrycznych radiach zasilane są z zewnętrznego wzmacniacza odstępstwem od reguły ą radia z początków produkcji o ile się nie mylę chyba Betta. Pozdrawiam Jarek.
-
A4 B5 2001rok zmiana radia z symphony na 1din
Co od przeróbki na 1din to idealnie pasować będzie tylko kieszeń z B5. Za gubienie stacji odpowiada pewnie wzmacniacz antenowy i wymiana radia nie koniecznie ci pomoże. Co do charczenia głośników, jak masz fabryczna instalację to przednie są zasilane z radia a tylne ze wzmacniacza w subie, chyba że masz bosse to całość jest aktywna. Jeśli chodzi o sterowanie z kierownicy to pasowało by sprawdzić kodowanie radia. Myślę że najtańszym rozwiązaniem jest zakup nowego symphony w dobrym stanie bo akurat te radia są tanie a będziesz miał najmniej przerabiania.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na miejscu sprzedadzą Ci komplet. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W chełmcu na marcinkowiciej mi robił kiedyś i byłem zadowolony. Ja spraju nie pochwalam. Na krótka metę może jest ok. Ale potem żaden inny lakier ci nie siądzie. Trzeba wszystko drzeć do gołęj blachy. A ruda szybko wróci. Jak to ma być dobrze zrobione to kup odpowiedni podklad, bazę i lakier bezbarwny. Chyba ze to jest zwykły kolor to wystarczy podklad i farba. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jest kilka miejsc ale dobrze jest zabrać jakiś element żeby zrobić korektę koloru. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Głośniki nagle przestają grać gdy głośno słucham
Pod przednie wyjścia podlaczyleś przód ii tył? Jak tak to masz za duże obciążenie i wyłączy go zabezpieczenie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ja mam M i działa. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W Sączu na Emili Plater za nord glasa liczą 450 z wymianą. Ale lepiej dopłacić i wziąść pilingtona. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Nie można zmienić momentu wyświetlania komunikatu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z wpisaniem kodu do radia concert
To tylko czekać i nic w tym czasie nie grzebać przy radiu.
-
Problem z wpisaniem kodu do radia concert
Jakie miałeś wcześniej radio. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z wpisaniem kodu do radia concert
Jak ci napisałem żebyś zostawił włączony zapłon, to po coś to było. Radio bez zapłony wyłączy się po upływie 30-60min. Włącz zapłon i radio idź na piwo i wróć za dwie godziny, potem wpisz kod i wyślij mi czteropak.
-
subwoofer A4 Avant B5 wymiana na Bose
Musisz przerobić instalacje. Od ciebie zależy w jakim stopniu. Możesz zostawić przód jak jest albo zasilić go wzmacniaczem. Bo bosse jest całe aktywne. Co do zysku to szału nie ma. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
Czerwona kostka jest od zestawu głośnomówiącego albo nawigacji. Co do aktywnego tyłu to jak już kolega nadmienił musisz mieć kostkę mini iso. Ale może byc ona czarna. Taki połączone na stałe trzy mini iso. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z wpisaniem kodu do radia concert
Zacznijmy od tego co jest na wyświetlaczu. Code czy safe? Jak safe to nie wpiszesz kodu. Włącz zaplon i zostaw włączone radio na ponad godzinę i pojawi sie code a potem wpiszesz kod. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Jutro sprawdzę na VCDSie który to kanał w adaptacji
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Możesz przy pomocy vaga zmienić moment wyświetlania komunikatu. Robisz to przez adaptację Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Sie ludziom powodzi Na studiach miałem kolegę z okolic Łącka. Na drugim roku pierwszy raz pił kupną wódkę Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zmieniarka
Jak masz 1din to naciskasz load i potem wybierasz które miejsce ma płyta. Jak zapali się czerwone światło w szczelinie to możesz włożyć płytę Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To co swiętujesz? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak się sypie to trzeba pchać. Bo potem koszty przewyższą wartość auta. Jako ciekawostkę napiszę że swojego golfa z 98r półtorej roku temu sprzedałem za 15 tys a znajomy A4 b5 2,5tdi Q z 2000r sprzedał za 10,5 tys i mało nie całował po nogach klienta.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gość ładne bzdury pisze. Jak jeździłem takim to żebym nie wiem jak delikatnie nie jechał do na mieście poniżej 10 nie zszedł. A sprzedaje bo pewnie wałki się kończą, a remont 2,5TDI to 6-10tys.
-
Wybór CB radia :)
Cieżko jest teraz kupić Unidena z gwarancją. Bo jest zakaz sprzedaży dlatego jak tylko sie pojawi na Allegro to aukcja jest usuwana. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I pogoda sie wam dosyć udała. Sent from my iPhone using Tapatalk