Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Zaczyna się robić selekcja. Już to kiedyś napisałem i powtórzę jeszcze raz na ALT są dwa sposoby. Pierwszy to albo się przyzwyczaić i dolewać olej (robiłem tak przez prawie rok), lub drugi sprzedać auto i kupić inne nie ALT ale i to sukcesu nie gwarantuje bo ostatnio sąsiad kupił 1,8T i też bierze olej, może nie tyle ale też. W moim przerobiłem wszystko od odmy po zdjęcie głowicy, wymianę pierścieni i jak brał tak dalej bierze. A pomogło sprzedanie Passka, mimo że było to fajne auto. Jakieś pół roku temu byłem u swojego mechanika i akurat rozbierali A6 C5 z tym samym problemem. A tydzień temu jak kodowałem mu tempomat w jego A4 to przyjechało to A6 i jak myślisz z jakim problemem? Ja do swojego VW włożyłem tyle kasy że wole nie wspominać bo żal się człowiekowi robi. I mogę ci powiedzieć że szkoda twojego zachodu, pieniędzy i nerwów bo nic nie zrobisz. Czego dowodem jest ten temat 45str bez odpowiedzi.
-
Odnawianie tunelu srodkowego
Jak zajdziesz tunel w twoim kolorze to bierz bo z malowaniem nie jest tak prosto. Jak byś dalej się upierał przy malowaniu to idź do sklepu który się zajmuje profi farbami i oni sprzedadzą ci cały zestaw do pomalowania, ale cena będzie podobna jak za tunel i jeszcze kupa roboty bo musisz usunąć warstwę fabryczną i dopiero polecieć podkładem do plastiku i farbą na wierzch. A wycieranie tunelu to fabryczna wada tego auta poprawiona podobno po 2003r.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Co do pozwu zbiorowego to chyba jakiś żart bo jak udowodnić w 10cio letnim samochodzie z przebiegiem 200tkm lub więcej że to jest wada fabryczna. Po za tym sprawdźcie jaka jest norma zużycia oleju dla nowego silnika i czy wasz się w niej mieści.
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Ta ja dorzucę od siebie swój pomysł na zamontowanie zmieniarki. Zastosowałem uniwersalną kieszeń 1DIN i wyszło coś takiego. Docelowo chciałem zrobić półkę z płyty na wzór oryginalnej ale jakoś odpuściłem temat bo tak jak jest, mi nie przeszkadza.
-
Czy to coś a'la ruter FM?
Przecież napisali wyżej że jest to wzmacniacz antenowy lub zwrotnica do anteny diversity tu jest zrzut z etki <br /><br />
-
Wybór CB radia :)
Miałem podobny zestaw. Zmień antenę na sirio as 100 bądź ml 145 i będzie git A przeczytałeś w ogóle co On napisał? Do 1m.
-
Wybór CB radia :)
Zestaw fajny. Tylko uważaj na antenę bo w polskich realiach może szybko zmienić właściciela. A tak na marginesie to ostatnio zauważyłem że wiatrakami od klimy sieje mi zakłócenia. Pewnie komutator jest już kiepski. Idzie to jakoś wyeliminować zakładając filtr przy wentylatorze? Bo te przed radiem nic nie dają i szkoda marnować czas na ich montowanie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
B6 Avant- jak jest polaczony ori system
Ten system jest tak zaprojektowany że dźwięk słychać z przodu i to jest poprawne podejście do tematu. Jak ktoś chce mieć inaczej to zostaje mu regulacja przód tył lub zmiana radia i instalacji, tak żeby ominąć wzmacniacz.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie może w niedzielę zrobimy spota na wodą? może Klimkówka lub Tabaszowa? albo ktoś podrzuci jakąś miejscówkę?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak chodziło ci o tego IC BRELOK BRELOCZEK INTERCOOLER, SKLEP, FV (2439923704) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. To jak dla mnie za duży ale ty śmiało zakładaj:grin: podobno w B5 pasuje jak idealnie.
-
Czy to coś a'la ruter FM?
Wklej zdjęcie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Nie możesz wejść bo masz nie pełną wersje programu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Chorus II na Concert III
Zegar biologiczny Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Chorus II na Concert III
Czwarta kostka jest od telefonu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Chorus II na Concert III
Fabryczny tył gra przeciętnie. Ale mi to nie przeszkadza bo wolę słuchać przodu. Jak zmienisz radio na nie oryginalne to przód dostanie kopa.
-
Chorus II na Concert III
Jak masz w bagażniku sub to masz audi sound system czyli nie tak biednie. Są systemy bez wzmacniacza. W twoim przypadku tył i sub są napędzane wzmacniaczem przy subie, a radio napędza przednie głośniki. I to jest właśnie ten aktywny tył czyli mający własny wzmacniacz. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Chorus II na Concert III
Złączka jest ok ale nie kompletna brakuje w niej kostek od zmieniarki i aktywnego tyłu. Szukaj przejściówki z trzema kostkami iso coś takiego https://car-tronic.pl/adapter-plugplay-do-montazu-rns-e-audi-2001-2006-346-p191.html Szukaj to może znajdziesz taniej bo kiedyś widziałem ale nie mogę teraz trafić na nią. Ważne żeby miała trzy kostki iso co inaczej nici z fisa i aktywnego tylu. Jak radio nie ruszy po podłączeniu przejściówki to sprawdź czy jest pin 16 jak go nie ma to dołóż i zmostkuj z pinem 15 wtedy wszystko zagra.
-
Szufladka z przyciskiem ESP
Ja mam urwany bolec od blokady i zeby odpiąć esp wysuwanych go z szufladki a wtedy jest lepszy dostęp do wtyczki. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
aud,,i concert, wyjście, na, dwa,glośniki ,jak ,tył ,podłączyć
Nie ma się co dużo rozwodzić jak pasuje to właścicielowi to jest OK. Jeden potrzebuje sale koncertową a drugi żeby cokolwiek żeby zagłuszyło silnik. Zresztą nie każdego stać i ma zdolności żeby przerobić instalację pod wzmacniacz z tyłu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To spoko. Czyli wszystkiego nie zepsułem . A jak poszukiwania części?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kupiłeś żarówkę?
-
Moduł adapter AUDI tylne głośniki subwoofer Bose
Nic ci to nie da. Sprawdź kostkę wzmacniacza i czy dochodzi prąd na wzbudzenie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ludziom to się powodzi, samochód parkują na dywanie
-
Wybór CB radia :)
Dzisiaj mierzylem i powinien na styk wejść cały. Szkoda że wcześniej tego nie widziałem bo sprawdził bym przy zmianie tunelu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z temp. nawiewu proszę o POMOC
no to zrób nastawy podstawowe.