Treść opublikowana przez jarek_ns
-
LCD w lusterku wstecznym - wiocha?
O takie coś mi chodziło. Tylko ja widziałem z ekranem z boku.
-
System operacyjny Android
nie, chce sie przesiasc na IP4S, bo jednak sporo rzeczy robie w pracy pod urzadzenia Apple, ale zadnego innego powodu nie ma... SGSII jest git. Play wchodzi z nowa oferta na iPhone'y - jest okazja do zmiany. Ja tam na IP4s nie będę namawiał bo telefon jest jaki jest każdy wie jakie ma wady ale po JB da sie go używać. Jak wypuszczą jakiś top model androida z ekranem 3,7" i dobrze zoptymalizowanym dodatek to wezmę go w ciemno. Bo tak na prawdę to do czego jest potrzebny taki duży ekran. Jedynie przy przeglądania neta bo forum jest obsługiwane przez tapatalka. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wąskie e30
Piękna sprawa taka biedna wersja- ja choruje na taka albo 36 ale są pewne czynniki które mnie blokują ---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- Szarej trzeba chyba na syndykacie szukać a tam tylko na zaproszenie ostatnio Dzięki. Akurat mam konto na syndykacie. Kiedyś widziałem to auto gdzieś. Jak dla mnie jest ekstr. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
System operacyjny Android
Na allegro zobacz. ---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- On już zakupił case-mate, więc będzie jak nowa Tylko w dodatkowym plastiku ten telefon jak i inne wyglada średnio. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
System operacyjny Android
A ja dzisiaj miałem okazję przetestować SGS3 i szczerze mówiąc nie urzekł mnie jakoś specjalnie. Zaczekam miesiąc i zobaczę jak będzie wyglądała obudowa bo przedstawiciel handlowy da mu w kość.
-
Wąskie e30
Siema. Podrzuci ktoś link do tematu z szarym BMW które towarzyszy białasowi na niektórych zdjęciach.
-
LCD w lusterku wstecznym - wiocha?
To akurat kiepsko wygląda. Ale widziałem kiedyś lusterko z wbudowanym ekranem.. Oczywiście był mniejszy bo chyba 3,2" ale nie było widać ze coś jest w lusterku. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie żarówki do oświetlenia wnętrza w Avancie ?
Dokładnie ale w przypadku zwykłych ledów masz bieguny. I świeca tylko w jedna stronę Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie żarówki do oświetlenia wnętrza w Avancie ?
Ja ma w środku can-bus i świecą bez względu jak je włożę. A bieguny były chyba pomieszane w B5.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiadomo California ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- Piotrek nie pokazuj takich patentów bo Kamil odkryje nową drogę modyfikacji Czikity.
-
Jak zamocować głośniki 130mm do drzwi
Kolego jak zdejmiesz tapicerkę to sam zobaczysz jaki wymiar zrobić. Jak będziesz robił z MDFu to weź polakieruj dystanse żeby nie chłonęły wody.
-
Concert III jakie zastosować głośniki?
Pod seryjny wzmacniacz nic nie zmieniaj bo koszty bedą nie adekwatne do zysku Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
To sprawdź miernikiem czy na kanałach sygnalowych jest jakieś napięcie. Jak jest to adapter jest dobry. Potem możesz sprawdzić na kanałach do suba. Jak słychać pęknięcie przy włączeniu radia to wzmacniacz sie wzbudza. 100 % pewności dało by podłączenie ori radia albo jakiegoś starszego bluepunkta bo one tez maja takie wyjście. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Zamienić miejscami kabel żółty i czerwony w kostce zasilania. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie żarówki do oświetlenia wnętrza w Avancie ?
Lampki do czytania wewnątrz przód i tył Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nie Działający obrotomierz
Kolego Sprawdź błędy w liczniku. Jak będziesz miał podpiętego Vaga to zrób test zegarów i wtedy wszystko wyjdzie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie żarówki do oświetlenia wnętrza w Avancie ?
Na 100% są takie jak pisałem Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
To w takim razie wina suba. Może kostka zaśniedziała.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Po podłączeniu może okazać się że nie musisz nic zmieniać w kodowaniu ewentualnie na ostatnim miejscu dodać +2. Czyli jak masz np. 0 to wpisujesz 2. Co do sterowania iPhonem to jak go podłączysz do emulatora przez AUX to na pewno nie da się nim sterować z radia.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dokładnie. Can jest odpowiedzialny za wyświetlanie na FISie i komunikacje z kierownicą. Sprawdź linie K.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
O ile pamiętam to przy module masz jeszcze linie K i przez nią się łączy moduł a can jest tylko do sterowania.
-
Silniczek przednich wycieraczek
Kolego w warsztacie jest cały temat. Musisz zdemontować mechani, rozebrać i wyczyścić. Twój pomysł nic nie da. A jak da to na krótko. Wszystko zależy w jakim stanie jest mechanizm. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Adaptacja przepływomierza
Według etki są różne. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Porada w doborze przednich głośników
Cena jak na focala jest ok. Ale do tych głośników prosi sie zewnętrzny wzmacniacz inaczej nie wyciągniesz z nich całego potencjału. Ale i tak bym obstawał przy 16 cm Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
Dla pewności sprawdź miernikiem czy dostaje 12V na niebieski jak jest ok. Przyczyny szukaj w subie. Syn grał wcześniej na ori radiu? Sent from my iPhone using Tapatalk