Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Wymiana radia symphone na rns-d Problem
Tuner czasem idzie trafić na Allegro. Z wizja jest gorzej. Popytaj w naviservis. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Panowie wymieniać czy nie ?????
Daj sobie spokój z tą przejściówką i wepnij go w kostkę iso zasilania o ile pamiętam to pin 4 zobaczysz jak będzie żółty w kostce radia.
-
zestaw głośnomówiący w audi
Możesz założyć jakiś uniwersalny zestaw bluetooth albo wywalić uchwyt i zainwestować w ori audi moduł bluetooth. Koszty podobne ale z tego co widać na zdjęciach to masz radio 1din pewnie concert lub chorus. Jak nie masz multi kiery to fabryczny moduł będzie kiepskim wyjściem bo do odebrania i zakończenia połączenia potrzebujesz wyjąć telefon z kieszeni.
-
A4 B6 + radio Alpine IDA X311RR + adapter i pojawia sie problem
Każde radio pobiera jakiś prąd w czasie czuwania pytanie ile pobiera twój alpine z pamięcią i bez. Zmierzysz to miernikiem.
-
Wymiana radia symphone na rns-d Problem
Oczywiście przy rns-e jest dużo mniej roboty. Jak będziesz kombinował wiązki to szukaj używek bo nawet same kostki w ASO z pinami kosztują krocie.
-
Wymiana radia symphone na rns-d Problem
Problem w tym że nie masz tunera TMC rns-d nie czyta sygnału can. Tuner TMC odpowiada za zgranie magistrali can z rns-d Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Panowie wymieniać czy nie ?????
Plusa po stacyjce musisz sam pociągnąć z wiązki stacyjki. Cienki czerwony przewód. Ramkę kup ori audi bo ta jest kiepska. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I to nie małe. W b6 pasowało by 15 lub 20 mm
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jakie ET i rozmiar opon? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[ALL B7] BOSE zamiast standardu
A któryś z szanownych Panów raczył użyć wyszukiwarki albo zajrzeć do działu warsztat? Chyba nie. Instrukcja do przekładki ASS na Bosse http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/
-
Zawór EGR
To akurat było źle sformułowane. Chodzi o to że machanikom najprościej jest powiedzieć ze turbina puszcza olej. Naciągnąć na regenerację a potem jak to nie pomorze to stwierdzi ze trzeba szukać dalej. W poprzednim aucie chciał mnie tak naciąć jeden fachowiec i teraz jakoś im nie wierze. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Bo nie masz pełnej wersji. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
zestaw głośnomówiący w audi
Tylko ceny mordują Sent from my iPhone using Tapatalk
-
zestaw głośnomówiący w audi
Widzę że markowy do zestawów Bury widziałem adaptery bluetooth zamiast uchwytu. Poszukaj dystrybutora on powinien wiedzieć czy jest taka opcja. ---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- Tu masz zestawy uzupełniające Produkty ale musisz zadzwonić żeby potwierdzili czy są kompatybilne z twoim modelem.
-
Zawór EGR
No w twoim przypadku to turbina ale w w B6 jest trochę inaczej. Co od nagrzewania to nie jest to tylko moja opinia. Dodatkowo w silnikach PD po zaślepieniu EGRa silnik pracuje twardziej jak jest zimny. Ja na 15tkm dolewam do swojego góra 500ml oleju. I też mi dymi ale tylko na na zimnym i bezpośrednio po odpaleniu.
-
zestaw głośnomówiący w audi
Napisz jaki to jest zestaw ale wiele to nie pomoże bo o ile pamiętam to nokia 6700 nie ma wyjścia na aktywny uchwyt (ale tu mogę się mylić bo moja przygoda z nokiami skończyła się na N95) HTC niema na pewno takiego więc nie wykorzystasz tego zestawu. Nie jest to na pewno ori audi zestaw więc jedynie u producenta możesz pytać. Lepiej zmień go na zestaw bluetooth wtedy nie będzie problemu.
-
Zawór EGR
Niestety z wycinaniem EGRa nie jest tak różowo. Operacja ma plusy i minusy co do plusów to wiadomo. Co do minusów to jak ktoś jeździ na krótkich dystansach to będzie miał problem z dogrzaniem silnika. Ja wolałem wymienić egr i mieć spokój. Co do siwego dymu rano to nie ma co panikować. Jak nie bierze ci oleju to daj sobie spokój. Duża cześć oleju w dolocie pochodzi z odmy a właściwie wadliwego separatora oleju. Audi chyba od 2004r. wprowadziło zmodyfikowaną pokrywę zaworów z poprawionym separatorem.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rasowo wygląda. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Możesz zamontować Bluetooth ale jak nie masz multi kiery to połączenia odbieras na telefonie. Z obecnego zestawu wykorzystasz mikrofon. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zawór EGR
Dokładnie ta firma. Węże jak nie są uszkodzone to bedą dobre możesz sprawdzić oringi czy nie są wyrobione. Jak Dymek nie jest duży to w tych warunkach bym sie tym nie przejmował. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ojtam ojtam. Jak sobota to się sama sprawa rozwiązała. Bo sobotę mam już zajętą. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysiek to jak jest z tą niedzielą o której jedziecie?
-
Zawór EGR
Nie panikuj. Czarny dum przy odpaleniu to sadza. Co do wycieku to albo się przyzwyczaisz i położysz lagę na to albo wymienisz zawór. Ja u siebie wymieniłem bo miałem wyciek i pierwszy przyszedł mi do głowy egr był mokry ale z niego olej leci na plecionkę. Wymieniłem EGR na nowy ori koszt około 400pln i po 10tkn jest czysty. Napisz czy te dymienie to tylko przy rozruchu, czy też podczas jazdy. Samochód normalnie jedzie? Jak dymi ci cały czas to może masz nieszczelny dolot albo wtryski.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tam z allegro często korzystam. I faktycznie nie raz ludzie nie wiedzą co sprzedają.
-
A4 B6 + radio Alpine IDA X311RR + adapter i pojawia sie problem
To jest opis kostek Trzeci kabel to linia K nie podłącza się jej do twojego radia. Spróbuj odpinać od zasilania kabel który powinien być podpięty do plusa po stacyjce i zobaczysz czy gaśnie dioda w pamięci.