Treść opublikowana przez talib1990
-
Jak zabezpieczyć działkę ? Pomocy
z tego co widze Ci co na interwencje jeżdżą jak maja troche wolnego czasu to albo Mc'Donald ew. komar na parkingu przed jakimś CH :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Jak zabezpieczyć działkę ? Pomocy
tylko, że z tego co wiem muszą mieć wezwanie bo to tylko oplata za ochrone jak jeżdża na interwencje, a zeby pojechali na interwencje musza miec sygnal najczesciej z alarmu a Ciepły alarmu nie ma bo prądu nie ma.
-
Jak zabezpieczyć działkę ? Pomocy
Ciepły gdzie to masz ? w KCH ? bo z tego co mówisz to sytuacja nie ciekawa..wiec nie pozostaje nic innego jak wpadać częściej z tonfą może sie czegoś nauczą gnojki :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Firma windykacyjna
dodaj komenta :decayed:
-
A4 Klub Polska "na motocyklu"
ja też szczerze mysle czy do codziennej jazdy po mieście nie kupić sobie skuterka ale wiekszego, jeździlem dzisiaj Suzuki Burgman 125 z 2004 roku zarejestrowanego na 50 cm i musze powiedziec ze super zwrotny skuterek... a i 120 km/h poleci :decayed: spalanie ponoć do 3 l/100 km czego chcieć wiecej
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
jak szukasz taniego radia to moge ci polecic to http://www.allegro.pl/item1016793247_lg_lac_4810r_usb_gwara_24mies_najtaniej.html cena smieszna jakosc hmmm..alpine to nie jest ale rok bez problemu smiga czy to z usb czy CD a gra lepiej niz jakies hipermarketowe radia
-
Odbiór nowego samochodu
a jest możliwość, że salon udostępni dokumenty transportowe samochodu z fabryki aż do salonu ?
-
Sterowniki PLC - czy ma ktoś z nimi styczność ?
Witam mam takie pytanie, czy posiada ktos z was jakiś program w którym będe mógł wykonywać logiczne funkcje dostepne w sterowniku PLC bez fizycznego posiadania sterownika ? Mam niedługo egzamin na technika mechatronika a zabardzo nie mam fizycznego dostepu do sterowników. Jedyny program jaki mam który realizuje funkcje sterowników lecz jest bardziej obrazowo niż technicznie rozwiązany to ITS PLC Professional Edition. Natomiast WinProLadder niestety nie działa bez sterownika . Pozdrawiam.
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
zamiast jeździć po ASO to wybrałbyś się na któregoś spota w twojej okolicy i na pewno problem rozwiązałbyś równie profi. ps. pewnie masz walnięty czujnik cieczy chłodzącej albo termostat. Vag powinien pokazać błąd. Na pewno nie jest to spowodowane twoim stylem jazdy, ponieważ silniki montowane w Audi słyną z tego, że w dobrej kondycji dochodzą do 90 stopni i trzymają ją jakby ktoś wskazówke przykleił w optymalnej pozycji ( oczywiście wyłączając możliwośc butowania )
-
Spoty Katowice i okolice
Omega już jest poznana na spotach a witać się nie musze bo troche stażem już jestem na forum :tongue4: chodziło mi o powitanie na dziś.. a co do Omy to pewnie dlatego że ja nowy tutaj jestem to jej nie widziałem :polew: to co Citam napędza te tylnie kółka?? motorownia słaba 2.0 z LPG po długich bojach 210 km/h leci
-
Znów ukradli
myślisz, że ktoś się będzie w dzień bawił w środku miasta w kradzież dekielków? :> a co to za problem ? u Mnie w sosnowcu sasiadce nowe alusy ukradli z forda Ka o godzinie 14, nikt nie zareagowal, a sasiadka sie zorientowala jak wyszla ze auto stoi na ziemi i ma tarcze pogięte.
-
Spoty Katowice i okolice
Omega już jest poznana na spotach a witać się nie musze bo troche stażem już jestem na forum :tongue4:
-
Spoty Katowice i okolice
i Basia :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
siema chłoooopooki :hi:
-
Znów ukradli
Tobie dekle a u mnie lamusy chcieli sie wpierdo.. do srodka po CA i CB podważyli śrubokrętem w omedze B wszystkie drzwi wkretakami ( cale pogiete lakier uszczerbiony, uszczelki pociete ) nie udalo sie im to wypieprzyli szybe boczna, przeszukali mi wszystkie schowki i nic nie ukradli bo ich sasiad sploszyl, a ze wazy ze 150 kg to nie mial jak ich gonic, taki finał byl - wybita szyba, mokra tapicerka( styczen ) i kupe szkiel ktore znajduje do dzisiaj ...
-
Znów ukradli
czasami nawet kupują swoje części skradzione jakiś czas temu wczesniej....
-
Znów ukradli
znajomy w Pasku B5FL firmowym ma ori kołpaki oznaczone tzn lutownicą wytopione logo firmy na kołpaku i tak je zajeba... ale sie zorientowali ze sa juz tak oznaczone i wywalili w najbliższym rowie...
-
Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010
mi też dlatego drugi raz znów jade w to samo miejsce, niewielka odległość od Ustki i sama atmosfera w Poddąbiu jest na prawde pozytywna
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
ciekawe na co v-tech czeka... chyba maja nadzieje ze polisa OC Kii załatwi sprawe, a co wtedy jak okaże sie ze kierowca audi jechal z nadmierną predkoscia ... caly czas sie tlumaczy, że nie ma takich srodkow do naprawy... ten sprzet w takiej firmie podejrzewam ze wiecej jest wart.. a ciekawe czy jakakolwiek umowa zawarta pomiedzy wlascicielem audi a v-techem zawierala mozliwosc jazd testowych w ruchu miejskich czy moze bezprawnie to zrobili wg. mnie rozwiązanie jest tylko jedno: 1. V-tech naprawia w 10000 % pojazd z pocałowaniem w dupe 2. w momencie rozstrzygnięcia ewentualnej winy kierowcy Kii V-tech domaga sie zwrocenia kosztów jakie poniósł z tytułu ww. naprawy pojazdu.
-
Nokia 6303 Classic - ma ktoś ?
Nokia dzisiaj odebrana ciekawe jak bedzie sie sprawować
-
Trasa Gdańsk-Praga jak jechać????
przestrzegaj ograniczen predkosci... jak dostrzegą owe u polaka to masz przekichane :kox: i nawet nie próbuj załagodzić w nasz polski sposób sprawy bo będzie jazda konretna ... ja raz probowalem to mnie zaczal straszyc aresztem lecz naszczescie skonczylo sie mandatem
-
[ALL] Brak odszkodowania po 35 dniach szkody pomocy jak ich pogonić ALLIANZ
w mojej sprawie z allianz kase dostalem wedle szkody dobrą i w miare szybko ( tydzien po kolizji byla kasa na koncie ) lecz w momencie pierwszych ogledzin w allianz bardzo nagabywano na mnie abym podpisal ugode w sprawie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu lecz ku ich zdziwieniu nie uległem i sprawa jest prowadzona indyuwidualnie bardzo profi dzięki Trueogre
-
Wawel ? Jakie jest Wasze zdanie w tej kwesti
To samo pytanie co powyzej nie będę przytaczał historii każdego z osobna...dlatego ja zadam pytanie.. a co Kaczyński zrobił takiego, że zasłużył aby być tam pochowany ?
-
Wawel ? Jakie jest Wasze zdanie w tej kwesti
Moim zdaniem ten pomysł jest co najmniej zły, Śp. L. Kaczyński ani w 1/10 nie zasłużył się dla naszego narodu co każda z innych osób pochowanych na Wawelu. Śp. Zbigniew Religa który był TYLKO lekarzem biorąc pod uwagę w tym przypadku urząd prezydenta uratował wiele istnień a nie jest pochowany na Wawelu... a do tego jeszcze Śp. M. Kaczyńska... tym bardziej... Jestem tylko ciekawy czy Kaczyńscy mieli testament a jeśli tak to co w nim pisało w kwestii miejsca pochówku...
-
Nokia 6303 Classic - ma ktoś ?
Witam, czy użytkuje ktoś ww. model telefonu ? jeśli tak to prosiłbym o opinie. Pozdrawiam