Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. skad lecicie z SO ??
  2. ul. Parkowa 2041-500 Chorzów Dziękówka no to dozobacczyska )
  3. a zapoda ktoś jakiś konkretny adres tej myjki do wklepania w navi?
  4. tia
  5. hehehe o mnie mowa wpadne dzisiaj do Chorzowa
  6. co to za różnica czy postoisz na bramkach czy na zwężeniu czy wlatując do miasta ?? specyfika tej drogi jest taka, że i tak postoisz... a co do placenia groszami, pieniądz jest pieniadz .... od czasu do czasu sam kupujac jakas rzecz place w ten sposob aby sie pozbyc ciezkiego portfela a przy okazji zeby kobitki mialy z czego wydawac w sklepie czy na stacji.. a Ty kolego widze, że jesteś z tych co jak musi stać minute dłużej niż zamierzał to klakson i jazda z mordą... daleko tak nie zajedziesz...
  7. ostatnio na bramkach na Balicach byłem świadkiem jak koleś z mietka dał babie 200 zł a ta mu nie miała wydać i mówi mu aby pasazerowie poszukali. On na to, że jest śmieszna i , że jesli nie jest przygotowana do pracy to niech zamknie tą " bude z hot dogami " :kox: na co babka zadzwonila po jakas tam obsługe i doniesli jej bilon... ale jak to w Polsce... ku**a trwało to z 10 minut ..
  8. teraz nie potrzebuje formata bo wszystko smiga elegancko ale pytam na zaś... nacisnąłem ten magiczny przycisk do recovery i mam taka op je" uruchom ponownie komputer w środowisku przywracania systemu. Możesz wybrać czy powrócić do stanu przywracania systemu czy do stanu początkowego " Czy ten " stan początkowy " to przypadkiem nie jest właśnie czysta instalacja nowej kopii win 7 ?
  9. Witam mam pytanko. Jak włączyć instalatora świeżej kopii Systemu na Laptopie ? Czy to się jakoś uruchamia Biosem? jest to Lenovo G550 z Win7 HP 32Bit. Mam program OneKey Rescue System ale z tego co wyczytałem to robi on obraz zainstalowanej juz kopii Windowsa która możemy przywrócić a mi chodzi aby włączyć instalatora czystej kopii. Przy pierwszym uruchomieniu oczywiście od razu włączył Mi się instalator Win 7. W Zarządzaniu widzę partycje nazwaną OEM która ma 14 gb więc domyslam sie, że tam siedzi czysta kopia Windowsa z różnymi sterami.
  10. każdy jeździ tym na co go stać lub tym co mu się podoba. Lepiej będzie jak ten temat zostanie zamknięty pozdrawiam.
  11. a co ma do tego czy mam gaz czy nie ? a jesli chodzi o to to tak, mam omege B z LPG i tak samo rzuca d*pą jak inne ( brat ma 2,5 v6 PB i dzieje się to samo z tą różnicą że jego TC potrafi tak zmulić auto, że zgaśnie ) Żeby zakończyć temat walki RWD FWD powiem tak : uważam, że na nasze warunki do codziennego użytku RWD nie jest najlepszym rozwiązaniem lecz............ każdy z nam powinien go spróbować aby zobaczyć jak to jest.... oczywiscie, wszystko to co pisze to jest tylko z MOJEGO doświadczenia ps. to są okolice Limanowej/ N. Sącza 2 tygodnie temu, gdyby nie 2 worki cementu i pełny zbiornik benzyny miałbym ciężko wyjechać pod takie " proste " górki.
  12. teraz to pojechales. dlaczego odrazu pojechał ?? mam teraz RWD, pojechałem do dziewczyny w okolice N.Sącza i wyjechać pod dom nie mogłem a teściu obok starym passatem b4 z TDi wyskoczyl bez niczego.. droga rowna bez sniegu ale oblodzona i efekt byl taki ze mi d*pa " podskakiwała " i mieliła a on naped na przód koła dociśnięte i powoli wyskoczył. Dało mi to na tyle do myślenia, że nigdy więcej nie kupie RWD bo bez obciążenia w bagażniku po górach nie da sie jeździć.
  13. ja dorzuce swoje 3 grosze, jeśli miałbym wybrać auto do codziennej jazdy to bezapelacyjnie wybrałbym A4 a dlaczego ? Napęd ... wg. Mnie na codzień RWD to totalna porażka.. i nie przytaczajcie tutaj aut typu Ferrari itp. bo się to mija z celem... ok na super asfalty to na fajnym kole się to będzie trzymać, lecz na konkretnym śniegu, lodzie jak to ma miejsce w tą zimę trakcja będzie wariować i naprawde ciężko zapanować wtedy nad takim autem typu BMW.. najwiekszy minus to ciężki jakby nie było silnik diesla z przodu a napęd na tylnie koła gdzie są one dociążone czym ? paliwem i kawałkiem blachy. Nie czarujmy się to naprawde wtedy potrafi się stać nieprzewidywalne. a co do pytania dlaczego w F1 wykorzystuje się tylko RWD odp. jest prosta F1 nie odbywa się na dziurawych pokrytych śniegiem/lodem drogach. Silnika nie będe porównywał bo nie jeździłem Betą w Dieslu. Pozdrawiam.
  14. mam rachunek-potwierdzenie odbioru towaru. Lecz w nim jest napisane forma płatności " kredyt - raty" , numer umowy kredytowej oraz co gorsza dane osoby na którą są wzięte raty..
  15. też tak powiedziała ta franca w sklepie ;/ ale logicznie myslac, mogę iść do banku drzwi obok, wziąść kredyt na sprzęt, isc do sklepu wziąść lapka i wziasc fakture i tyle. Bo przecież i tak pomiędzy bankiem a mną umowa jest podpisywana w sprawie finansowania zakupu ww. sprzętu, a uzytkować może całkowicie kto inny. na przykładzie : ja płace za laptopa raty, a użytkuje go brat w firmie, chciał żebym ja mu zapłacił za laptopa ponieważ byłem mu winny pieniądze.... a co lepsze brat w zwykłym sklepie komputerowym kupił laptopa na raty na ŻONE a faktura została wystawiona na brata firmę bez żadnego problemu. Ja kupiłem w Euro RTV AGD niestety..
  16. Witam, mam takie pytanie Zakupiłem laptopa na raty na osobę prywatną. Umowa została zawarta pomiędzy mną a bankiem. Chciałbym wsiąść od tego zakupu fakturę VAT na firmę. Czy jest to możliwe bo oczywiście 22 % wartości lapka droga nie chodzi. Pozdrawiam.
  17. tego z celeronem? tak, z t3000 ...był to wczesny prezent urodzinowy, więc nie miałem co wybrzydzać
  18. laptop kupiony jednak padło na Lenovo G550 2 GB ramu DDR3 250 Hdd 15'6 Led Win 7 home premium za 1590 dokupie 2 GB ramu i do domowego uzytku wystarcza mam go od wczoraj i póki co moge go polecic
  19. Witam, zastanawiam się z dziewczyna nad zakupem dwóch lapków, doszedłem do wniosku, że nie potrzebuje super maszyny tylko komputer na którym włączę sobie film, przejrzę internet, czyli typowe zastosowania domowe. Mam niedaleko siebie sklep który oferuje fajne ceny kilku modeli. jak jest z ich trwałością jeśli chodzi o obudowy, matryce, użytkowanie itp. co doradzicie?? PS. najbardziej fajna opcja wydaje mi się ten packard bell... lecz w ogóle firmy nie znam. http://www.allegro.pl/item900422966_szok_acer_5738_t4300_3g_320g_hd4500_led_hdmi_win7.html http://www.allegro.pl/item904107391_laptop_ibm_g550_2x2_1ghz_3g_ddr3_320g_15_6led_kam.html http://www.allegro.pl/item901616752_szok_pb_tj65_t4300_4g_250_hd4500_win7_hdmi_gratis.html http://www.allegro.pl/item905079509_hp_probook_4510s_2x1_8ghz_4gb_250gb_led_kamera.html
  20. Nigdy czegoś takiego nie było, chyba, że na laptopach z możliwością upgrade'u Vista-7. Key'e są indywidualne do każdego systemu. Windows 7 to jest zupełnie inne oprogramowanie tak jak xp czy vista sie roznia tak on od nich. Tak w ogóle sens przeinstalowania na wersje 64 z 32 jest wtedy jak się ma dwa rdzenie procka bo wtedy widać różnice w szybszym smiganiu. Dla zwykłego procka win 7 tylko wersja 32 no more.. Jakby ktoś chciał mój brat zassal win7 full czyli 32 i 64 w 8smiu różnych wersjach od Home do enterprise pisać na pw po link jak coś też posiadam tą płytke obecnie pracuje na Ultimate 32 bity,, dlatego 32 a nie 64 ponieważ niektóre aplikacje nie mają wsparcia 64 bitów i nie ma możliwości ich instalacji :/ na tej wersji mam możliwość włączenia trybu zgodności z XP wiec śmiga wszystko pięknie
  21. miałem tak zrobić właśnie lecz myślałem że ten program " da rade " . Teraz po instalacji W7 przynajmniej mam czysty dysk bez wirusów bo jest bez totalnie niczego :PPP
  22. dzisiaj rano straciłem dzięki niemu 100 gb danych, obsługa prosta ale wywalił jakiś tandetny error i procesu scalania nie dało sie cofnąć.
  23. Witam, czy jest możliwość a jak tak to jakim programem abym scalił partycje bez utraty danych na nich,dysk 160 gb mam 5 partycji a chce połączyć je w jedną systemową a drugą na swoje pierdoły. W gre wchodzą jakies najlepiej darmowe programy. pozdro.
  24. mam kurde nadzieje, wlasnie takie dziwne wrażenie miałem jakby mi zrobiło foto... a sekunde wczesniej sobie pomyślałem " cayenne zapierda...a i fotki mu nie zrobi pewnie " to miejsce jest takie wlasnie, że fotoradar jest ZAWSZE czynny i bardzo nisko skalibrowany.. dla miejscowych. Sosnowiec ul. Piłsudzkiego kierunek od trasy Katowice-Łódź/Warszawa
  25. Witajcie chłopaki.. pare minut temu miałem dziwną sytuacje. u Mnie w Sosnowcu jechałem koło fotoradaru ( ograniczenie prędkości do 40 km/h ) miałem licznikowe jakies 45-47 km/h sprawdziłem z GPS i wychodzi jakies 38-42 km/h wyprzedzała mnie cayenne turbo z predkoscia wieksza o jakies 20 km/h. Fotoradar błysnął ..pewnie zadacie pytanie po co daje temat..ale chodzi o to ze na wysokosci fotoradaru cayenne była przede mna jakies juz 20-30 m a fotoradar błysnął w takim momencie ,że wydaje mi sie jakby mi zrobił foto.. Stad moje pytanie..czy to jakieś opóźnienie lampy czy to niestety mi zrobiono foto :/ dodam ze fotoradar był po prawej ja również po prawej a cayenne na lewym pasie. pozdro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.