Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
Vectre C GTS 3.2 w automacie skórach i takie tam ..... kupiona po taniości
-
Truckerzy
ja ze swojego szefa sie śmieje on non stop gada przez telefon ... ale nie wlaczy zestawu.. a w duzym elegancko nie odrywasie wzroku zbytnio bo ksiazka telefoniczna jest w radiu, 6 ulubionych numerów dostępnych na przyciskach jak stacje radiowe... cała lista wybieranych itp importuje sie z telefonu także wygoda jest nie do opisania...
-
Spoty Katowice i okolice
dzięki chłopaki ... aż sie boje jak się życie zmieni :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
sprzedam Ci zestaw 3 w 1 po kosztach Isofix ? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
No wlasnie musze zaczac czytac nt. Fotelików nosidelek itp Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witka chłopaki :hi: Musze się pochwalić.... będe tatusiem :kox::kox: no i fura nowa zakupiona .. w piątek do mnie przywiezą :decayed:
-
Truckerzy
aktualnie mam 4ke 124 420 zestaw sprawuje się bardzo fajnie... szef ma w osobówce Parrota i potrafi przyciąć a tutaj nic .. tel z Android starsza nokia wszystko sie laczy bez problemu. Co do jakości rozmów nie ma problemów... podpięcie śmiesznie proste to radio ma dodatkowy 1 kabelek od mikrofonu który umieszczasz najbliżej ust .. ja akurat mam zaraz pod radiem a nad osłoną p. słoneczną .. w Rce koledzy też zmieniali u mnie na firmie radia i nie było problemu ... ja mam z tej serii dokladnie jak i w Scanii tak i w Audi PIONEER DEH-4600BT BLUETOOTH USB Iphone iPod SKLEP (3865012762) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a jak nie zależy Ci na CD a tylko USB/radio to wystarczy to PIONEER MVH-350BT USB BLUETOOTH ANDRIOD BEZ CD (3865368059) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. też się sprawdza bo narzeczona ma w 206 od gwiazdki :decayed: nie wiem jak ori ale reszta radii w R ma standardowy wtyk ISO wiec nie ma problemów z montażem
-
Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?
wszystko fajnie tylko, że gadają ciągle o tym a na dobrą sprawe nie potrafią scharakteryzować +/- OFE i reszty opcji ...
-
Spoty Katowice i okolice
nawet ten temat bym pochytał, to żeś sie pośpieszył :decayed:
-
Vag, samochod po wirusie, dziwne doladowanie.
Auto jeździ na tym sofcie conajmniej 3 lata. Wszystkie problemy zaczęły się po tym jak pewien znachor bez mojej wiedzy zaczął grzebać przy pompie wtryskowej.. cały czas sugeruje się że może jakieś dawki pomieszał i stąd te logi
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
czarne b6 avant SM A4 Katowice-> Mysłowice dzisiaj zapieprzało a ja na odcięciu :decayed:
-
Vag, samochod po wirusie, dziwne doladowanie.
Witam. Auto jest moje. Caly problem powstal po awarii. Lejacy trysk wypalil dziure w tloku. Nowe końcówki wtryskow. Zrobiona glowa pierscienie rozrzad itp. Turbo nowe problem jest po calej robocie. Auto ciezko pali ale Grzegorz mowi ze pompa niedomaga. Auto wczesniej chodzilo spoko bez przeladowan. Teraz czasami chyci 4 i 5 bieg w okolicach odciecia... Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:59 ---------- Ps. Soft byl robiony przez poprzedniego wlasciciela Olafa Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
w tym roku swoją tydzień przed oddaje na przegląd co by drugiej dziury w tłoku nie wyjebało dzień wcześniej :polew:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
aby tradycji stało się za dość Talib czym zawita ? :kox:
-
[ALL B5] Audi S4
czarny grill kozak... :kox: poproś kogoś zdolnego o VT z czarnymi lampami... ps. jakie ubytki konserwacji ... przecież to nie Opel... b5 ma za***iście mocne podwozie jeśli chodzi o kwestie konserwacji...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
pier**l malowanie... oklej całe auto i święty spokój...
-
Spoty Katowice i okolice
Podjade za chwilke Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
Zacznie sie era dopiskow na allwdrogo pt" przebieg oryginalny, potwierdzony przez SKP " Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
pieluchomajtki na dupsko i dalej do koryta :naughty:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
miejsc już podobno brak.... Lipa jak cholera. Też się nie załapałem Hugo coś podziałamy.... tym razem Poziek nie pojedzie ... :decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
miejsc już podobno brak....
-
Truckerzy
nie, dzisiaj byłem audi u pompiarza za Olkuszem a co.. mam klona ?
-
[ALL B5] Audi S4
tak to możemy zawsze gdybać... ale mam na myśli kiedy całe auto poza 1 rzeczą jest cacy
-
[ALL B5] Audi S4
Nie ma takiej opcji nawet, na razie jeździ w bagażniku No to mandacik masz murowany a jak się przyczepią to i dowód poleci ja to przynajmniej mam ramkę i udaje głupa a ty nie masz żadnego argumentu że jedziesz bez rejestracji nie przesadzaj, że dowód poleci... jeśli jesteś w stanie usunąć jakąkolwiek awarie na miejscu nie mają prawa nawet Ci mandatu wlepic.. masz 15 minut i jazda :wink:
-
Truckerzy
nie masz BT w Mercu ? .. ja do Scanii zakupiłem PIONEER MVH-350BT USB BLUETOOTH ANDRIOD BEZ CD (3827523453) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i mam święty spokój :decayed: