Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. takie cuś mam z majówki dawaj znaka to sie zgadamy w okolicy zobaczysz na żywo
  2. po małej korekcie u Michał_s87autko zostało wczoraj odebrane... efekt dla mnie conajmniej zadowalający ... dzisiaj byłem autko tylko opłukać za 2 zł i efekt jest następujący: ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- tak się zachowuje woda pod wpływem ciśnienia w środku
  3. pod choinke dostałem takiego Rubicona MĘSKI ZEGAREK RUBICON STALOWY RNDC80 EXTRA DESIGN (3210478744) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bardzo fajny i wygodny... kumpel co siedzi w zegarkach polecał mi w przystępnych cenach właśnie Rubicona lub Bisseta
  4. wróciłem z Szybcy i Wściekli 6. Muza i klimat jak zawsze super.... troche przekolorowana akcja z samolotem ...jak zawsze :naughty: ale mi się podobał i to bardzo..... ps. Część 7 będzie miała super gościa ..... nie mogę sie doczekac :kox::kox:
  5. Będą jak Michał skończy... ale widzę, że efekt będzie super:kox::kox: Chciałem dzisiaj podjechać zobaczyć jak idzie praca ale dziewczyny fure załatwiła mi sarna... i za kare siedze w domu:facepalm::facepalm:
  6. Gies0 u mnie na osiedlu dzis. Pomrugane Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
  7. kiedy jakis spot na Zagłębiowskich rewirach ??:kox:
  8. co masz od plastilaka ? Mi trzyma jak wściekły ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- a co do zbieżności w Sosnowcu nie ma dla nich " za nisko " i gdzie nie jeżdże ustawiają jeszcze większe gleby :decayed:
  9. Dokładnie masz racje. Chodzi o elementy dołożone które nie występowały po zjechaniu z taśmy produkcyjnej
  10. W sobote autko idzie do prania wnetrza i po wszystkim jak bedzie wymyte zrobie aktualne fotki Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
  11. Witka chlopaki ile mozna dac za belki do avanta i 2 uchwyty na rower wsio z thule uzyte pare razy Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
  12. więc jest druga S6 C7 na blachach DW biała:naughty::naughty:
  13. Szymek nie leciałeś dzisiaj od Katowic w strone Częstochowy ok 17 ?
  14. od Bukowiny pada i paść nie może :naughty: dzieki za szybkiego spota
  15. Akjam 20 min temu przecinal dk 1 w Siewierzu Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
  16. Szare b5 sesan sbe blachy ladna kierowniczka widziana pod gorka na sroduli w sosnowcu 5 min temu Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
  17. pozdro a nie widziałem cie: Eusathink: jechałem Scanią
  18. LZA avant b6 niebieski myslowice kolo gieldy dzis popołudniu Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
  19. Wczoraj popoludniu tesco kapelanka widziany Fantowski z niewiastą Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
  20. PASTA DO MYCIA RĄK AMERICOL BHP ŻÓŁTA 0,5 L SUPER (3193958422) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja myję od kilku lat tą - nie potrzeba zbyt wiele wody aby ręce wymyć ( podczas awarii pare kropel wystarczy wody z butelki do płukania rąk ) - wymywa dobrze oleje silnikowe, przekładniowe, smary itp nawet z pod paznokci - nie wysusza skóry - ładnie pachnie
  21. Chlopaki mam nadzieje ze ogram tak ze zawitam z Martyna na spocie Wysłane z mojego GT-S7710
  22. a to ja pozdro kolego ładna fura... dlaczego nr rej L.... ? Podziękował mieszkam na śląsku a ogólnie zameldowany jestem na Lubelszczyźnie stąd LZA.. jakis czas temu na dańdówce było pomrugane, racja ? MlodyABC wczoraj u naszego mechanika na niwce :wink:
  23. Teraz widzę hehe a na śląsku to nie wiem w zagłębiu wszystko wporządku kurde piąty wypada w niedzielę także nie wiem czy dam rady podskoczyć bo w niedziele już będę wracał do domu Wysłane z mojego GT-S7710
  24. Czesc chlopaki . Kiedy jaki spot ? Na majowke zawitam do Kli/kns Wysłane z mojego GT-S7710
  25. miałem przestawiony tryb, teraz juz jest ok jaki syf ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.