Treść opublikowana przez karolasterka
-
Wentylator Klimatyzacjii -Nie włącza sie
u mnie ta śnieżynka też była załączona a klima nie działała bo nie miało co chłodzić... Ci może sie wydaje ze to chłodne powietrze. Sprawdź wiatrak najpierw, jeżeli działa to jedź niech Ci sprawdzą czy masz ciśnienie /czynnika/ w układzie:hi:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip gdzie byłeś nad Litewskim czy PL morzem?
-
Wentylator Klimatyzacjii -Nie włącza sie
Jak otworzysz maskę to pod plastikiem od zbiorniczka z płynem wspomagania masz kable od wiatraka/jest kilka wtyczek ale łopatologicznie dojdziesz która to jest/ zepnij na krótko i sprawdź czy działa. Jeżeli działa to albo nie masz czynnika chłodzącego w układzie / możliwa dziura w gumowych przewodach bądź chłodnicy/ bądź tego czynnika jest za mało tzn. jest zbyt małe ciśnienie w układzie i klima się nie uruchamia, a jak klima nie startuje to i wiatrak również. U mnie powodem braku czynnika był przetarty przewód gumowy idący od kompresora, wymieniłem przewód, klima nabita i wiatrak startuje
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ogień był od samych świateł a droga wąska nagle się zrobiła:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jestem w pracy, mam sporo roboty bo kolega z pokoju w szpitalu i wszystko sam muszę obrócić więc zależy jak będzie z czasem:disgust:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
spoko:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kolega też pracuje więc trudno na dzień dzisiejszy cokolwiek określić i się deklarować ...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jeżeli wyrobię sie w czasie to się zjawię, ale to dopiero będę wiedział w środę...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A foty misiek gdzie? Jest i fota i jak panowie....? http://images35.fotosik.pl/1310/260f2ec354108d84med.jpg zglebiona tak jak ma być :good:dużo poszła w dół?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip a tak na poważnie to w dzisiejszych czasach trzeba cały czas się pilnować bo wokół to co drugi tylko czeka by zarobić na czyjejś krzywdzie, co za czasy .....
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tak trzymać
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wszystkiego Dobrego
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
225/45 - i ten jest, jeżeli się nie mylę najdokładniejszym odpowiednikiem
-
19" w B5
Ja mogę dodać od siebie tyle że mam felgi Et56 7,5J 17 cali, z tyłu nie wejdzie ci inny dystans ( oczywiście chodzi mi o taki z kołnierzem centrującym) jak 20mm bo gdy dałem 17mm nie dochodził do końca i kołnierz centrujący został uszkodzony. Natomiast z przodu śmiało się zmieścił 17mm. Pamiętaj o dłuższych śrubach do tego
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kebab powiadasz a co do oponek już drugi tydzień mam letnie a pogoda nie rozpieszcza:wink: rano do pracy dosyć wolno trzeba było jechać...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Olecko jest częściej na spotach niż część ekipy z Suw
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip dziś widziałem Twoją c6 i jeszcze miała setup zimowy ---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 18:04 ---------- aaa właśnie Grzesiek jak z tym gwinciorem się lata? Twardo na nierównościach czy do przyjęcia jeszcze?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
taki mały crossover teraz jest
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W planach AVUS 2 17". ---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:48 ---------- a co do rezania: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?229644-Taki-tam-srebrny-1Z
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
co wpadnie zamiast 16?
-
R17 7.5J jaka szerokość opony?
Siemasz. Ja ci powiem tak, mam felgi 17 7,5 j, na przodzie naciągnięta opona 215/45 a na tyle 225/45, przód jest trochę ściągnięty ale na prawdę nie dużo, tył jest w sam raz, 205 - moim zdaniem jest za wąska. Jak coś to załóż 215 , to tylko tak się wydaje że to dużo więcej, bo już sama felga waży więcej niż 15-tka i jeżeli już kupiłeś te 17 to załóż oponę taką by to jakoś wyglądało. To takie moje zdanie na ten temat:hi:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak zrobię foto to ci podeśle:hi:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
przed wyjazdem do domu był alkomat? Czy na pałe, a potem z tekstem do polcji "...ej bo nie lubię takich akcji":grin:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip masz pw:decayed: ---------- Post added at 18:55 ---------- Previous post was at 17:37 ---------- dobra dziewczęta pokazywać foty ze zlotu:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a co tak tu ucichło? Chyba wszyscy do BT wybyli:wink: