Skocz do zawartości

tchorzo

Pasjonat
  • Postów

    79
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tchorzo

  1. praca trwała godzinkę, tylko samochód stał u magika cały dzień. Po przeczyszczeniu układu dobiciu gazu i naciągnięciu paska od kompresor wszystko działa jak trzeba i mam w środku lodówkę ;-)
  2. Mi też zaczęła jakiś czas temu głośno pracować, przyczyn może być kilka -za mało czynnika w układzie - sprzęgiełko się kończy - łożysko się kończy - zaciera się kompresor bo ma za mało czynnika dziś mój stoi u kolegi który ma właśnie zrobić klimę, wieczorem będę wiedział czego to przyczyna ;-)
  3. 01268 - quantity adjuster (n146) 35-00 taki mam błąd po czyszczeniu nastawnika w AFN-ie może jakieś sugestie czego to przyczyna? ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- 01268 - quantity adjuster (n146) 35-00 taki mam błąd po czyszczeniu nastawnika w AFN-ie może jakieś sugestie czego to przyczyna?
  4. podłącz Vag-a i będziesz widział co się dzieje, jak dobrze pamiętam stukasz w stronę zderzaka tylko bardzo delikatnie bo mały ruch może sporo mienić.
  5. zwiększyłeś dawkę i ci więcej pali, poluzuj śruby puknij w nastawnik i powinno pomóc
  6. w pasku u szwagra jest to samo, wymienił zawory, wymienił turbo, czyścił turbo, wymienił węże od podciśnienia i dalej to samo.
  7. tchorzo

    [ALL TDI] SILNIKI 90 KM

    podepnij pod komputer zrób logi... zaraz ktoś powie ;-) jest 1000 powodów może masz złą dawkę, zbyt ubogą
  8. http://allegro.pl/klucz-hydrauliczny-1-chrom-vanadium-erba-i1953458304.html ja robiłem to czymś takim, łapiesz za kółko od środka, klucz zapiera się o korpus silnika i kręcisz, warto coś włożyć pomiędzy kółko a klucz żeby go nie porysować.
  9. tchorzo

    [ALL] Kodowanie kluczyka

    Czytam te wszystkie posty i trochę zgłupiałem, może ktoś to jasno mi rozpisać? A4 rocznik grudzień 96, wg VIN to model po 1 lifcie czyli 97 1.Gdzie jest immo 2.Jaki potrzeba transponder 3.Czy mając jeden kluczyk i nie posiadając PIN-u można zakodować nowy transponder prze VAG-a 4.Czy da się zdobyć PIN
  10. Teoretycznie tej części się nie naprawia tylko wymienia na nową. W Inter Cars możesz spytać,
  11. u mnie lepszy numer, popuściła się śruba od napinacza, i napinacz zaczął "zwisać" rozebrany wyczyszczony rozruszany i na nowo wszystko działa
  12. nad całością bym się zastanawiał, ale może coś takiego
  13. http://maxi.otomoto.pl/audi-rs6-avant-czarny-mat-505-km-abt-C14512508.html tak dla ciekawych można fajnie okleić felgi folią
  14. też obstawiam napinacz, mam podobny problem i dziś mam zamiar go rozwiązać ;-)
  15. dawka na pewno 3,4 napięcie poszukaj w wątku bo nie pamiętam
  16. .. o właśnie jak z fotelami z Paska, może ktoś coś przerabiał
  17. może ktoś przerabiał temat foteli z II lifta do I lifta (2000-1997) w sedanie. Mam do kupienia taki komplet tylko czy to pasuje?
  18. akurat ja nie preferuję BIO po frytkach w baku, a AFN może będzie na tym chodził. Opel może i robi dobre płyny ale raczej dopasowane do norm wypracowanych w swojej marce i z tego co się orientuję to każda marka ma inne normy. Oczywiści każdy niech sobie leje co chce
  19. a kujawski z pierwszego a kujawski z pierwszego tłoczenia ni był by lepszy
  20. czyli tylko oryginał? a czy płyny sprzedawane na allegro (niby oryginalne) to dobry pomysł?
  21. Skoro ten febi jest taki rzadki i pompa po nim wyje to czemu wszyscy na tym forum go polecają? czy to ktoś puścił taka plotkę że to dobre i wszyscy powtarzają czy komuś febi płaci za reklamę ??
  22. znajmy kupował nową kierownicę, bo mu ampol pękł w środku i nie dało się całkiem nic zrobić. ;( rozcinał kierownicę te śruby lubią się zapiekać, spróbuj wpuścić tam np. WD40 może coś pomorze, ja odkręcałem normalnym kluczykiem kształtu "L" z przydłużka i jakoś poszło.
  23. Podepnę sie do tematu, u mnie trochę wspomaganie osłabło i słychać szum z okolicy pompy, stawiam że łożysko się kończy w pompie, ale czy łożysko ma wpływ na siłę wspomagania? Mam 2 pomysły co z tym fantem zrobić: 1. wymiana płynu i dokładnie przepłukanie układu, w tamtym roku nie zrobiłem tego fachowo i zalałem jakimś innym płynem który spełnia normy VW 006.... 2. rozebrać pompę i wymienić łożysko i symering. Jakieś sugestie do moich pomysłów?
  24. Tomku, dzięki za podanie, wieczorem jadę po jakiegoś kaktusa i razem z nim podsunę podanie do podpisania
  25. wszystko pięknie zaszło, już na drugi dzień było sucho. Podobno padają też inne uszczelki ale gdzieś od dołu. U mnie na razie ok. ale braciak w 1Z miał z tym problem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...