Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Przy skręcie pracują wahacze górne - więc jeżeli zawieszenie to ja bym tam szukał
  2. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No co passat evob5
  3. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    VCDS/Hidden Menu Mods Updated For Facelift 2013 B8.5's
  4. Tomeks jakiś spasiony od tego biegania czy mi się zdaje ?
  5. w cholere aut na trasie się widzi z bagażnikami na klapie i nie mają ani świateł ani rejestracji i jadą nad morze przez całą polskę i mają w d*pie... ...dla mnie bez sensu jest wozić rower na wakacje - taniej i bez problemu jest wynająć sobie rower na miejscu - inna sprawa jak ktoś ma wypasiony swój rower i chce np wozić żeby pojeździć w stegnie lub krynicy wtedy tak
  6. Sprawdź górne wahacze , moze to byc początek ich końca , miałem tak w passacie kiedyś , one pracują przy skrecie kół i wlasnie mogą piszczeć , za chwile dostaną luzu jak pracują na sucho
  7. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie jestem pewien czy o to chodziło jeśli tak to proszę http://s27.postimg.org/ap0qqszrj/A_1.jpg http://s28.postimg.org/5ipn3dadl/A_2.jpg http://s28.postimg.org/errtdhj9l/A_3.jpg http://s9.postimg.org/l49bbx9u3/A_4.jpg http://s22.postimg.org/ylr2v5q5p/A_5.jpg oooo , wielkie dzieki Tylko ja dalej nie wiem , jak to wyjdzie z tej panewki lub cała ta panewka , No ale będę musiał popróbować
  8. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany , kiedyś się już pytałem o to ale może ktoś ma opis z ELSY czy czegoś tam jeszcze innego..."Demontaż sprężyny powrotnej pedału sprzęgła"
  9. A skad my mamy wiedzieć ile ty tam masz km , moze jeszcze gdzies na dziewczynkach byłeś
  10. ciesz sie ze biały , pomysł jakie piekło by było w czarnym bez klimy
  11. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    W/g mnie tu nie chodzi o to czy 3.0d czy 2.5d tylko o sterowanie bo w jakiś rocznikach sterowanie jest elektroniczne przez elektromagnes a w innych podciśnieniowo - ja np miałem elektroniczne ...popatrz na stronce z częściami bmw , odpowiedniku etki RealOEM.com * Katalog części zamiennych BMW albo zadzwoń do jakiegoś tunera
  12. Jak nie uda mi sie udać gdzies za granice wybyć to możnaby sie spotkać na jakaś oranżade bo mam w tym samym czasie urlop
  13. Patryku drogi ja nie Bartłomiej
  14. dziadek odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Elegancja , Francja pod maska
  15. Pierd...icie ze nie pasują voseny , leżą idealnie
  16. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Wydaje sie ze wszystko jest , nie bardzo wiem do czego ta okrągła duża uszczelka , ale dawno to juz było i nie pamietam dokładnie konstrukcji ...ja jej nie wymienialem bo bym pamiętał
  17. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    220 musi peknac, ja w serii mialem 187 pamietaj zeby te zaslepki dobrze uszczelnic bo pewne wlasnie z klapek ci podcieka
  18. Pytaj Wladiego on jest z Helu
  19. Jak się nic nie stało od razu to ok , ogólnie się nie odpala na pych ze względu na rozrząd na pasku ... innych przeciwskazań nie znam
  20. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Uszczelki kolektora są takie jak w komplecie z tymi zaślepkami co wkleiłeś te prostokątne - i na każdy cylinder jest osobna...można je bez problemu dostać poza ASO . Jednej ogólnej pod cały kolektor to tam nie ma... Ty założyłeś już te zaślepki w miejsce klapek? bo z kolektora ssącego to najczęściej cieknie w miejscu klapek po to w zestawie zaslepek masz też te okrągłe uszczelki
  21. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Klapki sie demontuje i zaślepia - to jest troche rzeźba mozna powiedzieć i wszystko jest opisane w linkach co ci wkleiłem , sa tez specjalne zaślepki w ich miejsce - najlepiej byłoby ich użyć , ktoś tu wspominał wyżej o nich wiec jego pytaj ... pierwszorzędna sprawa to zweryfikować historie serwisowa , pisałeś ze masz , moze niedawno kolektor był wymieniany bo przy tem przebiegu z raz juz pewnie ASO by go zmieniło. po co wywalać wtedy ...polecam przeczytac tez cały temat z linka i wyróbic sobie swoje zdanie ...tam naprawdę wszystko jest opisane
  22. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Każdy ma swój rozum i robi jak uważa - jest to ewidentna rzecz która się w tych silnikach zużywa ... widzisz że nawet w serwisie się tego nie wypierają - wszystko ma swoją żywotność tyle tylko że jak ci się zużyją klocki to nic sie nie dzieje - wymieniasz i masz spokój na jakiś czas ale tu wystarczy jedna klapka się urwie to silnik do remontu lub wymiany i koszt ogromny ja jestem z tych co wolą przeciwdziałać niż naprawiać ty nie musisz taki być bo masz swój rozum i portfel Ford focus I bardzo dobre auto i mało się psuje a jeszcze mnie dacia logan ale nie daje tyle komfortu co BMW. co ma do rzeczy to co to za marka i ile kosztuje? są rzeczy w fordzie nieudane np w silniku 1.8TDDI pompa wtryskowa ta sama co w Audi 2.5tdi a bmw e60d ma wadliwy kolektor który potrafi narozrabiać ...tyle w temacie bo nie zamierzam nikogo przekonywać - swoje doradziłem co z tym zrobisz twoje
  23. Adam chyba szuka jelonka na lakierowanie bo aparacik poszedł w ruch co?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.