Treść opublikowana przez dziadek
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
to galka z rs4 b7 kolego :gwizdanie: w/g mnie "zwykła" s-linowa jest ładniejsza no ale to oczywiście kwestia gustu...autko jak najbardziej na powodzenia w realizacji planów
-
[ALL] Ogólnie o wdach/zaletach diesli różnych marek
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142786.0;highlight=kt%F3rego+diesla+wybra%E6
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Po zdjęciach na zachętę ale: rok produkcji 2006 a sprowadzony do polski w 2004 nieźle... popraw szybciutko bo będzie polew na forum [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 07:44_________________________________________________i po co ci te naklejki: vwzone.pl, vwpomorze.pl w planach?[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 07:48_________________________________________________Zacne plany ale władujesz sporo kaski w nie i później chcesz sprzedać? nie kumam ps: co to za gałka zmiany biegów jakaś dziwna?
-
[ALL] Ogólnie o wdach/zaletach diesli różnych marek
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/ktorego-diesla-wybrac,1485243 myślę że będzie ok w tym dziale...[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 07:28_________________________________________________OK. Znalazłem że już było . Proszę o usunięcie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Nowicjusz - wątek powitalny
Hello, miłej przygody z- Nowicjusz - wątek powitalny
Hello, miłej przygody z- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dzięki za propozycję, na wywalenie klapek stawiam we wtorek jednak do speca ale może bym jednak zkorzysał bo CB muszę sobie gdzieś przyczepić, fajnie by było. Do kiedy będziesz w PL?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o ja nie zauważyłem a jeszcze kasa nie poszła- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to widzę że login zgadza się z charakterem :decayed: no w tym przypadku jakoś tak wychodzi- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:bicz3:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
szukam ale 17'' niestety, spodobało mi się komfortowe podróżowanie gdzie nie czuję najmniejszych kamyczków jak po nich przejeżdżam...dzięki za propozycję- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk w profilu mam nr GG ale dopiero wieczorem będę bo w pracy mamy zablokowane- [B6 ALT] Biały osad pod korkiem wlewu oleju
Krótkie trasy na zimnym silniku- [ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
a wesołych, wesołych- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Partyk pogadaj z Agą może coś się wam przyda bo my mamy już niepotrzebne: - materac do łóżeczka taki dwustronny (jedna strona do jakiegoś tam wieku a później się na drugą przekłada jak dziecko starsze) - 40zł (nowy chyba 80zł dawaliśmy) + poduszka do karmienia gratis - laktator Avant z dwoma butelkami - 60zł + pojemniki gratis (nie pamiętam ile ich tam było ale dawaliśmy za same pojemniki 80zł) + nieużywane smoczki gratis Wydaj mi się że ceny rewelka, pytanie tylko czy potrzebujecie... Materac jest jak nowy ale my przedłużaliśmy łóżeczko u stolarza i materac nowy na zamówienie musieliśmy teraz kupić i ten nie jest nam potrzebny...- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a może czujnik i wiesz jazda w mieście też za bardzo nie obciąża silnika u mnie się niby grzeje ale np u kolesia w oplu combo 1.3cdti on mówi że może cały dzień po mieście jeździć i nie zagrzeje mu się na fula, dopiero jak da w piz....e- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Diesel na biegu jałowym przy mrozie się nie zagrzeje- ten typ tak ma...szczególnie jak jeszcze masz nadmuch w środku włączony...dopiero pod obciążeniem diesel jest się w stanie nagrzać oczywiście mowa o mrozach... Panowie a co do tego filmiku z tym audi to wielka ściema w/g mnie...zobaczcie jak powoli przemieszcza się otoczenie....przy 200km/h wszyskto śmiga a nie jak tu...tutaj to mi wygląda na 100-ke. Szczególnie to widać w ostatnich sekundach filmu jak gość dojeżdża do zakrętu/zjazdu i przed samym skrętem ma niby 80km/h ledwo się toczy...- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
aj, kusząca perspektywa- Strefa Śmiechu
Henryk i Alina z Krakowa odwiedzają Londyn. Na lotnisku biorą taksówkę i jadą do centrum miasta. Podróż trwa długo i taksówkarz postanawia porozmawiać z pasażerami. - Where are you from? - pyta. - We are from Poland - odpowiada Henryk. Alina, która nie zna angielskiego, pyta chłopaka, o co pytał taksówkarz. - Chce wiedzieć, skąd jesteśmy - odpowiada Alfred. - Where do you live in Poland? - brzmi kolejne pytanie taksówkarza. - We live in Kraków - mówi Alfred. - Oh my God! In Kraków! I had there the worst f*ck in my life! - krzyczy przerażony taksówkarz. Alina znów pyta chłopaka, o co chodzi. - Taksówkarz mówi, że cię zna.- Strefa Śmiechu
http://komixxy.pl/453061/Kazik-jako-kura- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o to nie wiedziałem myślałem że od 2.3 się 5 cyl zaczyna- [B6 AWX] Jak to w końcu jest silnik ma 130KM czy 131KM?
:polew: :polew: przeważnie mają, ja miałem 151KM w serii a silniczek AVF więc 131KM lub jak kto woli 130KM w/g fabryki...- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dobry driftowóz nie jest zły ale na mieście cię będą palcami wytykać jak się pokarzesz w E30 no i też 4 gary. Chyba 2.0 już ma 6 więc może za nią się rozglądaj jak bierzesz pod uwagę... - Nowicjusz - wątek powitalny