Treść opublikowana przez dziadek
-
[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168482.0;topicseen
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no właśnie pewnie z tego co wymieniłeś to tylko z uchwytu na kubki jest zadowolona co? pozdr ps: to do Bukowiny tylko dołożenie quatrro zostało
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
Oglądałem właśnie taką 530d czarną z beżowymi skórami w środku tylko że bez M pakietu no ale niestety w tej cenie to tylko malowane lub z przebiegiem dlatego jest taka jaka jest
-
[ALL] Tuleja wahacza dolnego tylnego (banan) - Zagadka.
Jak ja wymieniałem to wzrokowo miałem ten drugi rodzaj...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja nie marudziłem po tym jak widziałem stan innych co się do nich najeździłem... jak zobaczyłem tego od razu wiedziałem że biorę, ale spoko na wiosnę założę bardziej reprezentatywną fele i będzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.glospasleka.pl/artykul/24638.html?PHPSESSID=6c0064738b987a51be5e138df6e69ac7 # Tel.: +4855-248-2027 # Tel.2: 694-826007
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mechaniki nie robią niestety bo to czysto Stacja diagnostyczna ale jak byś dobrze zagadał to może i by ci przy okazji podmiankę walneli. Telefonu zaraz poszukam. No i Maniuskowi tak jak pisze robili 18'' więc nie ma problemu na czym przyjedziesz
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
no też bym chciał ale na taką to z 30-40k zł musisz dołożyć do mojej jeszcze no wiesz zależy jak do tego podejść, coś za coś, tania w utrzymaniu jest Dacia Logan a za tą cenę to z 3 można kupić :gwizdanie: więc wiesz jak chcesz mieć coś fajnego to wiadomo trza się liczyć z kosztami niestety ;([br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 07:38_________________________________________________ niestety manual chciałem automat i 3.0 ale jak pojeździłem po paru w kasie jaką dysponowałem to się okazało że same złomy itp itd więc musiałem zejść z wymagań
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
no naszczęście nie tds-y wychodziły w e39 i to do któegoś roku bo już nawet w nich te nowszej generacji motory były. W e60 tylko CR-y były jeżeli chodzi o diesla
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to może jednak zrezygnuję z przyjazdu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak nie jak tak? bede :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
u nas w Pasłękowie postawili stację diagnostyczną. Mają nowy sprzęt i wydaje mi się dobrą wiedzę. No i ta cena 60zł za ustawienie zbieżności to prawie połowa tego co krzyczą w EB. Ja ustawiełem 2 razy u nich w A4 i byłem zadowolony.
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
no szkoda że nie 3.0 no ale fundusze nie pozwoliły, program, może się zobaczy, o zawiasie nie ma mowy, dość już mam skakania na poprzecznych nierónościach a koło jak najbardziej na wiosnę będzie większe
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
a wcale że nie bo: 2.5d to 2,5 litrowy silnik. Dopiero po którymś tam roku po liftingu 2.5d to 3-litrowy silnik o mocy 193KM jeżeli dobrze pamiętam Jeździ się super. Wcześniej miałem w audi 1BE a teraz zwykłe z E60 więc auto płynie w porównaniu z A4 no ale bardziej się buja na zakrętach- wiadomo. Poza tym musiało być 6 cylindrów dla tego basowego dźwięku który jak już usłyszy się we wnętrzu a jest ciężko to pojawia się banan na ryjku .
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
to jest tak: 2.0d 177Km - 8.6s do 100 2.5d 177Km - 8.1s do 100 więcej to tak jak piszesz dwa gary więcej - daje to to że nic a nic nie słychać silnika w środku a o to mi chodziło, no ale więcej pali oczywiście
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
Witam. Przedstawiam mój nowy nabytek. Sorry za zdradę ale jakoś tak chciałem zawsze spróbować "Radości z jazdy" Zdjęcia środka później bo narazie mam tylko te z ogłoszenia. Z wyposażenia: - biksenon - czujniki przód tył - skóra - szyberdach - Servotronic - navi - grzane d*py - tempomat - czujnik deszczu Reszta chyba standard... Silnik 2.5D 177KM od pierwszego właściciela z potwierdzonym pełną historią serwisową przebiegiem 110k km. Auto serwisowane od początku do końca w jednym autoryzowanym serwisie w Krakowie. Żal było nie wziąść :gwizdanie: Taką felgę planuję na lato: a tak to wygląda zdjęciu poglądowym Po miesiącu używania profilaktycznie wywaliłem klapki z kolektora dolotowego. A były w takim stanie: No i w końcu zdjęcia na letnim felunku - siostrę wiozłem do ślubu Po pomiarze wyszło że autko trzyma serie całkiem całkiem: 187.1HP/3965Rpm i 407.2Nm/2373Rpm A oto wykresik:
-
[B6 AVF] W końcu mogę pokazać moje 4XO. Sprzedana i nowy nabytek na stronie 2
Dzięki za opinie. W sumie może to i racja :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 15:04_________________________________________________dodałem 3 nowe zdjęcia na pierwszej stronie, jedno z nowym modem - zasłonki przeciwsłoneczne z kubusiem puchatniem [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 14:37_________________________________________________Witam. Przedstawiam mój nowy nabytek. Sorry za zdradę ale jakoś tak chciałem zawsze spróbować "Radości z jazdy" Z wyposażenia: - biksenon - czujniki przód tył - skóra - szyberdach - Servotronic - navi - grzane d*py Reszta chyba standard...
-
[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
twoje auto twoje życie, nie zawsze się ma szczęście...poza tym fajny kolorek a te kratki w przednim zderzaku sam malowałeś bo to chyba nie ori?
-
[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
a czy to oby bezpieczne? z tego co słyszałem jak ci puści taka klamra to będziesz sprężyny szukał na "ksieżycu" jak jeszcze będziesz w stanie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie nie no chodzenia mam już dosyć stoi na parkingu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
niby meine?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adaś ten twój link do wiązki temp nie działa czy ja nie mam dostępu?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mi tam pasi jak mnie nie pogonicie :gwizdanie:
-
[AEY] Golf 1.9SDI dużo pali i dymi na siwo
a nie powinien być wtedy czarny?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:ranting1: [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 14:01_________________________________________________