Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dzięki za propozycję Adaś, napewno skorzystam tylko najpierw chciałbym zlokalizować wszystkie które mogą być do wymiany co by raz zamówić u TOM77 chyba że u nas gdzieś na miejscu bardziej się opłaca? Ty gdzie kupowałeś? [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 10:09_________________________________________________A może ty byś się podjął diagnozy dr Adadur ? :gwizdanie:
-
[ALL B6] Wykresik z dzisiejszej wizyty u Witka :-)
Panowie chyba jedyne rozwiązanie to pojeździć z m-c jakimś innym słabszym autem żeby przez jakiś czas znowu się pocieszyć swoim
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to teraz mnie załamałeś bo chciałem wymieniać dwa górne w ciemno ;( ....teraz będę chyba musiał poczekać aż stukanie się nasili żeby ustalić co to...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
popytam A od Toma77 nie bierzesz? zawsze też można pytnąć o cenę :gwizdanie: ja chyba będę zamawiał górne wahacze lewe bo czasem mam puknięcia przy skręcie w prawo no ale to jeszcze muszę zweryfikować bo narazie dwóch diagnostów mówi że all ok
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tylko znowu forda nie przytul nie ,nie z fordem to już nie chce mieć do czynienia A ja z chęcią bym sobie wrócił do focusa :gwizdanie: ps.mam już dziewczyny w domu od dziś :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może cosik by ci ukraść jakiś zderzak lub kierownicę ? :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Maniusiek na co zmieniasz furę?
-
[B6 AVF] Stukanie w prawym kole
łożysko też może być ale to na diagnostyce chyba by wykrył choć różnie to z nimi (diagnostami) bywa
-
[ALL B6] Nowe lampy LED do Avanta
No całkiem całkiem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To co może przekładka na za tydzień bo Grazny sam chyba nie będzie stał pod halą
-
[B5 AAH] Jak wymienić amorki z tyłu?
Nie wiem czy tylko tak napisałeś w liczbie pojedynczej ale pamiętaj że amortyzatory wymienia się tylko parami :gwizdanie:
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
szybko kolega działa, brawo :oklaski:
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
CO by nie mówić autko nie jest złe, jak dopracuje będzie silniczek rzeczywiście słabawy ale nie ma tragedii, jeździłem takim to na trasę słaby przy wyprzedzaniu ale na miasto nie jest źle poza tym w planach kolega napisał Rogala zrobi 140 i da rade
-
[ALL B6] Nowe lampy LED do Avanta
Jak dla mnie to za jasne...Czy nikt nie może zrobić takich led bazując na ori tzn żeby wyglądały jak ori a świeciły jak te :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Skrzynia 5 biegowa a szkrzynia sześcio biegowa?
nie zauważyłem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mnie niestety nie będzie trafił się wyjazd z pracy do CH i wracam dopiero w piątek...
-
[B5 AJM] Jakim momentem dokręcić korek spustowy oleju w misce olejowej.
Kiedyś od za mocnego dokręcenia korka spustowego lekko mi przyciekało, po odpuszczeniu przestało. Nie pamiętam jaka uszczelka tam była ale chyba też miedziana...
-
[B5 AHU] Jakie CB do 200 zł
Ja mam Presidenta, wcześniej miałem alana 102 i też nie mogę na niego powiedzieć złego słowa. Zmieniłem tylko dlatego że nie miał automatycznej blokady szumów. Jakbym miał zmieniać jeszcze raz to nie wiem czy bym to zrobił bo nie widzę za dużej różnicy...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie no domyślam się że auto a ja znowu cię nie widziałem Wiecie co Pany? Zaczął mnie zastanawiać i denerwować ten inny odcień dokładki przedniego zderzaka u mnie i poszperałem na allegro i sami zobaczcie: Wszystkie auta w tym kolorze co mój i też mają inny odcień dokładki. Ciekawe co to jakoś blaknie inaczej od słońca czy ki ch...? Ja jestem już bliski pomalowania tego bo mnie to wkur...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ano byłem ty to mnie zawsze gdzieś wyczaisz
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 130KM S-Line
Fajny furak.Gratki No ale jeszcze trochę pracy do s-lina cię czeka :gwizdanie: Powodzenia w modzeniu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie poznaliście? to moj traktorek
-
[ALL B6] Stukanie maglownicy na wyłączonym silniku
W b6 ten krzyżak jest wymienialny? oj chyba nie...chyba że miałeś tak w jakimś poprzednim aucie. jezeli się myle to sorry...
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
tak ma być w tych silnikach PD.Nic szczególnego. Na tym forum już nie raz było.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na pewno się przyłącze ale jak pisałem na gg to ten tydzień odpada To gg to nie moje bo ja w pracy mam zablokowane a jeden kolo ma zakombinowane i mu działa więc to było jego :gwizdanie: