Treść opublikowana przez dziadek
-
[B6 AVF] W końcu mogę pokazać moje 4XO. Sprzedana i nowy nabytek na stronie 2
No mam nadzieję : że da rade wyjechać bo to będzie już blisko terminu zostania ojcem i że żonka da radę [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 20:48_________________________________________________ Tak na wlepie doszukałem się 5TD Bart-S
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 20:34_________________________________________________wiecie jak zajeb.... bez tego świerszcza w kierownicy? od razu zawieszenie bardziej miękko pracuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale się pogoda zrobiła fajny spocik będzie mam prośbę, mógłby ktoś wziąć na spota komplet torxów tak żeby odkręcić poduchę kierownicy? szczegóły na miejscu :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Powtarzam się bo zostałem poproszony o wypowiedź, gdybyś przeczytał uważnie wątek to może byś zauważył Reklama jak najbardziej bo koleś sobie poradził z tematem który jak widać po liczbie stron w temacie innym mechanikom "spędza sen z powiek". Nie, nie straciła na dynamice choć to tylko rzecz odczuwalna, jutro jadę do pana Rogala to się okaże ile serii wypluje, a my kiedyś możemy się ustawić przy sposobności
-
[B6 AVF] W końcu mogę pokazać moje 4XO. Sprzedana i nowy nabytek na stronie 2
na wlepce to nie orientuję się który to kod ale mam taką specyfikację z salonu jak niemiec zamawiał auto jako nowe i tam jest "Farbe - 2S2S" więc szybciutko wywalam z listy thx
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co za portel a takie ładne felgi 17'' były...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A ta co ostatnio była na sprzedaż na forum chyba Grzesiek podsyłał linka kilka stron temu...chyba 600zł kosztowała...[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 20:52_________________________________________________http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=707750&ns0=2&n2=21&zaa=0&id_kat=16&fot=0&rodzaj=0&fir=0&lw=1&slw=&cmin=&cmax=&kat1=0&kat2=0&kat3=0 ładne... mam nadzieję że nie zje....ią znowu linków na portelu
-
[B6 AVF] W końcu mogę pokazać moje 4XO. Sprzedana i nowy nabytek na stronie 2
Z navi to myślałem, ale miałem kiedyś przenośne i mało używałem no ale fakt że środek całkiem inaczej się prezentuje wtedy, xenon jakoś mnie nie robi no ale zobaczymy...[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 20:46_________________________________________________ osz ty złośliwcze
-
[B6 AVF] W końcu mogę pokazać moje 4XO. Sprzedana i nowy nabytek na stronie 2
No i w końcu mogę pokazac moją niuńkę na 17''. Wcześniej szkoda było na 15'' bo jest różnica w wyglądzie. ...więc tak: Samochodzik z 2004 w Vinie 5. Wersja avant z kilkoma rzeczami w wyposażeniu jak w s-linie więc jako zółtodziób pomyślałem że to właśnie s-line ale chłopaki na spocie i chyba Bart-S mnie szybciutko wyprowadzili z błędu... . Zakupiłem go w grudniu przy przebiegu 85tys km - tak wiem, że wszyscy na tym forum pomyślą "niemożliwe" ale zapraszam ich do obajrzenia autka... Przebieg sprawdzony, ostatni raz w ASO był w 2008 roku przy przebiegu 65tys. Na wszystko, niemieckie faktury co i za ile zostało wymienione oraz oczywiście wpisy w ksiązce. Sprawdzony też VAGiem przez chłopaków na spocie. Aktualnie na blacie 92tys km. Samochodzik sprowadzony z Niemcowni gdzie jeździł nim jeden właściciel rocznik 1954. Z wyposażenia napiszę tylko to czego nie ma każdy: - fotele z podnóżkami i elektryczną regulacją lędźwi oraz podgrzewaniem; - zawiesznie 1BE; - felgi 17'' ori; - 4 szyby w elektryce; - elektryczne i grzane lusterka; - czujniki cofania; - pełny wewnętrzny pakiet oświetleniowy (nogi przód, tył; podłokietnik w środku; pod otwartymi drzwiami; popielniczka; wewnętrzne klamki i nie pamiętam czy coś jeszcze) - zegar "atomowy"; - relingi w chromie; - tempomat; - pełny FIS (szkoda że nie kolor); - podłokietnik przód; - kierownica trójramienna skóra i gałka wzór S-line ale nie pikowana; - ori wzmacniacz i "tubka"; - aluminiowe listwy w środku we wzór tak jakby siatki - nie wiem jak to konkretnie nazwać; - pokrowiec na narty w tylnej kanapie; - dodatkowe uchwyty i wieszaki w bagażniku. Się zastanawiam czy czegoś nie pominąłem jakby co to będę uzupełniał. Z braków to navi i xenon. Tęsknię też za czujnikiem desczu i ściemniającym lusterkiem bo miałem w Toyocie Avensis II wcześniej. W planach jest utrzymanie go w takim stanie technicznym w jakim jest teraz, poza tym programik u pana "R" z Warszawy co już jest prawie zrobione (spotkanie 26 marca). Teraz kilka zdjęc komórką na początek bo nie było czasu dziś więcej pstryknąć. Jak tylko będzie okazja wkleję więcej: Dwa zdjęcia na 15'' zimowych Na tylnych drzwiach mała wgniotka od za mocno otwartych drzwi. Lakier cały więc ja się tym nie przejmuję. No i na 17'' To tyle narazie Troszkę lepsze zdjęcia jakościowo: No i ze środka to narazie tylko tyle: Po kupnie wymienione w ASO (wpis do książki z przebiegiem): -rozrząd profilaktycznie -olej -filtry -ciecz chłodząca
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
Ja już po zmianie , w końcu autko ładnie się prezentuje...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a ty żebyś na stacji benzyny se nalał ... nie no nikomu tego nie życzę wiem że się nabijasz, chyba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no dobra tylko on powiedział coś w tym stylu "...etam, to tylko wkładka może być, filtron czy knecht..." oczywiście mowa tylko i wyłącznie o filtrze powietrza :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no mam nadzieję
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja jutro...
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
już pisałem wcześniej, że jest na to sposób - non stop full bak No ale bez sensu co 100km tankować bo już będzie chlup robić, może jakieś wygłuszenie między zbiornikiem a kabiną...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No to ja nie mam jaj :gwizdanie: Mam 1BE i mnie wkur.... się nad zamianą zastanawiam...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mam jeszcze dwóch chętnych na odgrzybianie klimy więc może łatwiej będzie zniżkę wywalczyć
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
widze ze coraz wiecej osob zmienia felgi na mniejsze -jakas nowa moda. Bartek Ty juz smigasz na 19'.Nie wiem jak na takich da sie jezdzic po polskich drogach. U mnie do konca miesiaca powinny zagoscic 18' ale juz mysle czy nie sprzedac i jezdzic dalej na 16' Licząc się tylko z komfortem założył bym 15" z gumą o profilu 60/65 - ostatnio śmigałem kumpla Paskiem B5 (miał takie zimówki)... Normalnie załamka - droga same dziury a auto leciało płynnie jak autostradą W porównaniu z moim prawie nie czułem drgań. Niestety jako wzrokowiec potrzebuję nacieszyć oko Stąd 19"... Auto w końcu zaczęło mi się podobać - komfortu poszukam w sprężynach i... spokojniejszej jeżdzie Moim zdaniem 17'' to kompromis między komfortem a wyglądem...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to możemy razem...zgadamy się na spocie dokładnie... byłem dziś na łęczyckiej u "Krzyśka" i będzie mi wymieniał te gumki w czwartek i mi się wydaje że też tam widziałem maszynke do klimy więc podpytam też tam...
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Zadzwoń do Rogala może cię jeszcze wciśnie na listę....kto pyta nie błądzi :gwizdanie: albo znajdź kogoś kto zrezygnował a jest na liście, napewno się ktoś znajdzie a sztuka jest sztuka
-
[ALL B5] Brak jakiegokolwiek biegu
Podobnie kolega miał w Toledo AFN i okazało się że tarcza sprzęgła do wymiany bo wytarły się zęby w tym pierścieniu na środku tarczy, objawy miał takie że biegi mógł sobie wrzucać jak chciał ale nie było połączenia z tym co się dzieje w silniku, silnik sobie a skrzynia sobie...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No ja się piszę jak to razem z ozonowaniem, tylko czy ja i ewentualnie Patryk czyli dwa auta to już grupowo? :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:good:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja też niestety no ale się liczyłem z tym i chyba pojadę tam gdzie mi Grzesiek polecił, koło leclerca...ale to jak się już cieplej jeszcze zrobi i sucho
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ciekawe czy poprawią tym razem spasowanie plastików we wnętrzu....