Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Obejrzeć już nie dam rady , wyjeżdżam dziś w nocy do Szwajcarii na tydzień , dlatego ci pisałem że dopiero po powrocie bym mógł
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Spoko, jakaś biedronke Ogarniasz i sie najesz
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
http://a4-klub.pl/forum-klubu-a4-9/mietkie-pytki-klubowiczow-69504/index2199.html#post4150738 pany zna sie kto?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
nocleg
-
BMW 420xd M pakiet
Wszystko teraz takie badziewie robią ...zależy jak trafisz, jak ja kupowałem to dostałem cenę w ASO olsztyn ze żaden kilku brokerów co do nich wysłałem ofertę dopisywało ze nie sa w stanie przebić
-
BMW 420xd M pakiet
to czym to się będzie różnić od BMW serii 3 Gran Turismo : Przegląd maskra ile tego narobili @alpin ale do 6 Gran coupe to z żadenej strony nie jest podobne
-
BMW 420xd M pakiet
Chyba sie nie doczekasz bo jest 3 grand coupe...raczej 4 nie zrobią a mogliby bo 3 GC jest do D
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Ja ja gadałem z nim 1.5 tyg temu i mówił ze jednak odpuszcza , choć fajnie by było żebyś ty miał racje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Moze do środy będę leciał , czekam na info z serwisu ..jak cos to dam znać
-
Audi 200 C3 Turbo Quattro 1984r
Kurde , szczęściarz takiego rodzynka wyrwać ...gratulacje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Myje w poznaniu ale płuczę w Eb przeważnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja ja tam mogę dwa w jednym, zostawię pozniej auto na myjni i wrócę jak wytrzeźwieje , w sumie ty tez tak możesz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zawsze to lepsze niż 2.0 115KM ---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- trzeba spota zrobić - może jakby było ciepło - grupowe czyszczenie na myjni ?
-
BMW 420xd M pakiet
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
no mnie kolega teraz zdenerwował- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nie wiem do do czego używa on tej antenki ale tak sa takie do cb- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
plebansk jedzie tez wcześniej , ja jadę w piątek rano ale s7 nie a1- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
tego się obawiałem - mam nadzieję że łatwo to schodzi i nie trzeba ściągacza- B8 TrOOOOp
Pany jaka jest procedura ustawiania wycieraczek przedniej szyby? Trzeba odkręcać całe ramię i przestawić? Po wymianie szyby w ASO zaczęła mi ta kierowcy uderzać o słupek A, więc zgłosiłem przestawili tak że teraz nie dojeżdża do końca i zostawia dosyć gruby pas brudnej szyby przy słupku , jak sam tego nie zrobię to dobrze nie będzie ...- BMW e91
- Bukowina Tatrzańska
No to moze sie spotkamy na trasie- Phantom Black A5 8T 2.0 TFSI Quattro 2x S-line Coupe
Teraz żałuje ze nie wziąłem pakietu czerń ...Ps fajne felgi- Bukowina Tatrzańska
Magic ja bym dołączył ale raczej nie dam rady tak wcześnie być na południu , planuje start koło 5 od siebie ...- Odpalanie filmów z karty pamięci na MMI 3G+ w Audi A4 B8
U mnie na 3G+ działa wszystko! nie spotkałem sie jeszcze zeby cos nie poszło - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE