Treść opublikowana przez dziadek
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No jak klekota ma w pasku to musi być w/g planu v8
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
dam Ci moje auto na miesiąc,po przekladasz wszystko co smaczne,z kasą sie dogadamy:wink: Jest to jakaś opcja. No i po co miesiąc... Tydzień wystarczy to kaman:naughty:,ja tez jakiegoś tam golasa nie mam:wink: http://s14.postimg.org/mfo6qntnx/image.jpg sie rozpędzi i ci multi do twojego padła tez przełoży
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek jak chcesz sprzedać , wywal wyposażenie , sprzedaż bez problemu na forum a auto i tak za tyle samo pójdzie z czy bez full wypasu, bo nikt tego nie doceni
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Popatrz kto przy ostatnich rozważaniach był zainteresowany i wołaj 40k zł, poza forum nikt nie doceni niestety i nie ma co marzyć o takiej kwocie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Myślisz że przejdzie coś takiego? Ja je dostałem z nowym autem więc nie wiem jak się sprawy gwarancyjne opon w takim przypadku odbywają
-
B8 TrOOOOp
A nie znajdziesz do a5 sportback ?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Kto jedzie do BT dla jakiś atrakcji w stylu zwiedzanie itp niech nie przyjeżdża bo tylko miejsce porządnym pijakom tfu ludziom zabiera
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chyba ty Dzieki wzajemnie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No toc normalny key less...pewnie ze jest ...chyba ze złe cię rozumiem i nie wiem o co chodzi
-
Passat B6 1.9 TDI 105 KM BKC wycie spod maski
Jak to w audi nie występuje...gdzieś jest temat o tym który ma kilkadziesiąt stron
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Teraz juz wiem na 100% jak zalozyć i co trzeba zmienić Tylko powiem ze Graty juz mam farciarz, do mojego nie tak latwo:kwasny:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Co zarazil cie ostatni gosc?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grześ toc to normalne ze jak masz włożona mapę na której nie ma UK to jak ma znaleźć ? Wszędzie tak jest ze Europa jest podzielona na regiony i kraje jeżeli chodzi o navi i trzeba w takim przypadku trzeba wahlowac płytami
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W przedlifcie czy polifcie miałeś dwie navi - business i profesional. pierwsza to monochromatyczny wyświetlacz i jak ty to nazwałeś strzałki , druga to kolorowy wyświetlacz i mapa widoczna z ulicami itp... ja miałem business i tzw strzałki - w/g mnie jest bardzo fajna , dojeżdżając do skrzyżowania pojawia się ono na wyświetlaczu wiec widać wszystko jak trzeba , a jak jedziesz prosto to masz strzałki ...w/g mnie ok... oczywiście możesz tez nie mieć navi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak to? Mapy bardzo dokładne i aktualne , bardziej niż w audi ...jedyna wada to ze wyświetlacz nie jest kolorowy ...a co ty chciałeś z tym zrobić ...dla mnie była spoko ---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- Tu masz Np mapy BMW-klub.pl • Zobacz temat - BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
-
Srebrna A4-ka aa
Hmm a gdzie ty ty masz tu turbo? Poza tym co to ma do rzeczy? Z tego co widać ładna furka a ile pokazuje licznik jest mało ważne , ważne żeby była w dobrym stanie , wskazaniem licznika się nie jeździ...graty zakupu i szerokości
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
Przeciez to v6 wszystko jest inne niż w 2.0tdi nawet głupie sterowanie turbiną nie podciśnieniowo tylko elektroniczne
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wesolych , plyte te w necie bez problemu znajdziesz ...nie pamietam dokładnie gdzie ale jest ogólnie dostępna na forum bmw tzn link do niej ... ---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 01:04 ---------- Ja miałem business są jeszcze profesional ---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ---------- BMW-klub.pl • Zobacz forum - Nawigacja samochodowa sporo tego , jak masz kolorowy wyświetlacz i dwa napędy DVD to profesional , jak jeden napęd i monochrom to busininess
-
3.0tdi Q -wibracje przy 1.8 -2 tys obrotow
Wtryski bym sprawdził
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
wiem że ori , tyle tylko że mi się tak kojarzy
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Wiecie co a mi się podobają najbardziej w serii te swiatła - te dymione mi podchodzą trochę allegrowymi zamiennikami ... oczywiście to moje spaczone zdanie , przeważnie inne niż reszty
-
Chip tuning
jak pytanie o silnik bke to prawdę prawisz - w sumie nie spojrzałem na oznaczenie w tytule tylko opis z profilu - pytanie gdzie jest pomyłka
-
B8 TrOOOOp
Jakoś tanio chyba , na zdjęciach ok ale wiadomo to tylko zdjęcia , w pierwszym przypadku skrzynia multitronic wiec bez biegów a nie 8 biegowa ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- Wklej do odpowiedniego działu to tam przeswietlacze je obejrzą ... Cos mi tu śmierdzi na całki z vatem....jak ci sprzeda jako właściciel to ok a jak pośrednik to niech pokaże umowę jak kupił te auto
-
B8 TrOOOOp
Jest , chyba nawet w tym temacie ...poszperaj
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
No to ci się trafiło ale wiadomo 6 cylindrów zawsze będzie więcej kosztować w utrzymaniu ...choć przy tej usterce liczba cyl chyba nie miała nic do gadania