Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz odbezpieczyć zatrzask z tyłu i mocno ciągnąć do siebie, najpierw jedną stronę, później tak samo drugą tak , dzięki znalazłem cos takiego Bartek, to nie taka poducha, tą z filmu demontuje się bajka, te z a4 i a5 to masakra rzeczywiscie i kiera mocowanie poduchy tez inna
  2. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz odbezpieczyć zatrzask z tyłu i mocno ciągnąć do siebie, najpierw jedną stronę, później tak samo drugą tak , dzięki znalazłem cos takiego
  3. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A czy ktoś wie jak zdjąć poduchy w polifcie ? Masakra jakaś , nie ma żadnych śrub czy wkrętów trzymających poduche, jest na wcisk jakoś ale jak ja zdjąć , patrzę na zdjęcia jej od tylu i nie mam zielonego pojęcia
  4. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiesz ile ile ja tego mieszka się naszukalem z biała nicia ? Poza tym właśnie mi się podoba z biała
  5. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak bo bo mam taki mieszek
  6. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons , jak już pisałem , szukam kiery do polifta s-line z białą nicią ...może coś Wymyślisz ?
  7. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kierownice wszystkie są zamienne, tylko multifunkcje się różnią, multi od A1, A3, A6,7 i 8 nie będzie dzialać w A4, A5 i Q5, mówimy oczywiście o poliftach ok czyli szukac a4/5 i q5 dziękidzięki
  8. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siema, czy wie ktoś czy wszystkie kierownice trójramienne multifunkcyjne w poliftach są zamienne P&P? Poduchy to wiem ze są rożne ze mogą mieć dwa lub jeden ładunek tak? Ale czy przez to sama kiera nie jest inna w tych dwóch przypadkach ? ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- Acha No i szukam kiery s-line bez poduchy do polifta z białą nicia - jest tego sporo na allegro ale może kto znajomy posiada na handel?
  9. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja się zawsze śmieje jak widzę auta jak "mrugają halogenami" na skrzyżowaniach
  10. Ten lepszy Ogłoszenia - Elbląg w www.portEl.pl
  11. ups...wkrecilem sobie ze to miał być komfortu...sorry ,ale widzę ze już masz potrzebne info ...następnym razem się poprawie
  12. przestan, głośno , wykończenie jak nie w audi ...szkoda przepłacać bo ceny za to chore Już lepiej a3
  13. Tak to ja wróciłem do zwykłych po epizodzie z mgielkowymi- dla mnie te mgielkowe obejmują zbyt mały obszar - zbyt skupiona ta mgiełka
  14. krotkie odcinki, zimny silnik i czemu się tu dziwić ?
  15. Przy homologacji na auto ciężarowe, oprócz ładowności będzie miała znaczenie liczba miejsc a przed wszystkim minimalne wymiary otworu ładunkowego i samej przestrzeni użytkowej. Panamera raczej nie spełni któregoś z tych kryteriów, natomiast Cayenne zdecydowanie i na to z tego co wiem Porsche zaciera ręce. Dokladnie , panamera 4 miejsca tylko
  16. No wiesz marka audi tez nie kosztuje tyle co np skoda wiec i felgi tez porządne powinno być
  17. Vario mi namącił w głowie jednymi roti i żeby ET było zgodne chyba bym łyknął
  18. trójka wskoczyła pare dni temu, a oficjalnie jestem bezrobotny... "Panie nie premierze jak tu żyć"
  19. A ty myślisz ze tu wróżbici są i szklane kule? Tak samo to ze to sprzęgło wynika tylko z twojego opisu i to pasuje a jak jest naprawdę to jak rozbierzesz to na 100% potwierdzisz ...
  20. No jak się ślizga co co innego ...przecież jak obroty wzrastają a auto nie jedzie to masz tylko jedna cześć miedzy silnikiem a skrzynia która pośredniczy miedzy nimi ...
  21. Były pod koniec produkcji ale nie w quattro
  22. Polift tak jak piszecie jest elektryczny na 100% - się zdziwiłem jak nie znalazłem zbiorniczka płynu wspomagania pod maska
  23. cos ty , nigdy nie robiłem bo nie było potrzeby a kabelka nie kupowałem bo do mojego nie ma żadnych podpowiedzi wiec bez celowy zakup ...koleś ma ori vcds to w poniedziałek jak jeszcze będziesz potrzebował to podjade i się podłączy ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.