Treść opublikowana przez wiktorsam
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
Taki tam filmik jak się ahu po sofcie odpycha: Niestety coś jest nie tak i powyżej 180 na 5 biegu wywala notorycznie błąd przepływomierza i generalnie jest słabsze powyżej 160 niż jeszcze niedawno, ale i tak chyba nie jest tak źle Sorki za podkład muzyczny ale akurat to w radiu leciało ;P
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
Halogeny to zamienniki do przedlifta z ebaya AUDI A4 1994-1998 fog lights lamp grille set NEW | eBay Co do kosztów lakiernika to na spocie pogadamy jak będziesz
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
Mogłeś jeszcze popracować . Taka pasta: PASTA POLERSKA CHROM STAL NIERDZEWNA ALUMINIUM (3156508111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + filc zrobią z tego lustro, wiem bo mam tak u siebie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Powiem Ci że u mnie przed zimą miałem tylko dwa ogniska rdzy o których wiedziałem, prawy rant i ruda wyłaziła z pod listwy w tylnych lewych drzwiach . Po zimie ruda już sporo wylazła ponad rant a na dodatek pojawiła się na kolejnych drzwiach ponad listwą . Jako że miałem do lakierowania jeszcze full innych rzeczy bo auto miało małą przygodę jakieś 1,5 roku wcześniej to zrobiłem wszystko hurtowo i cenowo wyszło znośnie. u mnie kazałem lakiernikowi zwalić wszystkie listwy boczne i sprawdzić co się pod nimi dzieje, okazało się że pod każdą już ruda siedziała. Teraz tylko pytanie na ile przyłożył się do roboty i czy nic nie wylezie za jakiś czas. Niby mam gwarancję na rok...
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
Ładna audiczka, męczyłeś ją już shollem? Zadowolony jesteś? Ja się zastanawiam nad a15+ jako AIO, podobno działa jak 17 ale dodatkowo chroni lakier jak wosk
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Podejrzewam że u kolegi raczej ruda daje się we znaki a nie zmatowiały lakier Niestety u mnie też doły drzwi (pod listwami) wymagały interwencji lakiernika i ranty błotników przód. Po prostu ocynk w a4 to już nie to samo co w starszych audiczkach.
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
Mój zestawik na woskowanie to najpierw po myciu kładę AutoGlym SRP jako cleaner i wypełniacz mikro rysek a na to meguiars #16. Polecam i jedno i drugie, dzisiaj z ciekawości robiłem 50/50 na klapie i różnica po zastosowaniu tych mazideł jest kolosalna
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
Zdjęcie pod moją robotą , a na handel jeszcze nie, za dużo wsadziłem, trzeba jeździć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fajna pogoda to umyłem mojego parcha i w końcu nałożyłem wosk po rocznej przerwie, jakoś się zaczął prezentować Jak ktoś chce foto zobaczyć to zapraszam do mojego wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ahu-brazowa-juz-seria-;-nowe-foty-str2-92608/index2.html
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
Przyszły halogeny na przód, dzisiaj przymierzyłem jak to wygląda, jeszcze nie podłączyłem. Same halo jakość w miarę ale spasowanie do d.. trzeba będzie podrezać trochę Skorzystałem z okazji że w końcu mamy pogodę, umyłem auto i nałożyłem wosk. Audiczka od dawna nie widziała porządnego mycia więc mimo że wyglądała na czystą po przetarciu cleanerem okazało się że wszędzie jest masa syfu. Teraz jakoś się prezentuje. Jako że auto czyste w końcu to zrobiłem małą sesyjkę
-
Farba podkładowa
Nie bardzo wiem gdzie tam jest aluminium. Generalnie jak rdza oczyścić do gołego, wytrawić, ja robię brunoxem później go zeszlifowuje i na to daję podkład reaktywny novola, a na to już podkład akrylowy albo jak ma to być próg to baranka - tectyl od valvoline. Po takich zabiegach jak dobrze oczyszczone to nie ma prawa nic wyjść. Robiłem tak rant nadkola i przejechałem 2 zimy, nie wyszedł ani jeden wykwit.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mi pasi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kurcze w końcu słoneczko, już dzisiaj nawet klimki użyłem trzeba nad spotem myśleć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
noo żałuję że jednych drzwi nie dałem całych do lakierowania bo na nich jest kilka purchelków bo się poodpażał ocynk, pod purchelkami jest ocynk tylko, ale tak musiałbym dopłacać za cały element. I tak miałem malowane wszystkie doły bo się okazało że pod listwami już ruda siedziała Z tymi listwami to audi się nie popisało
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Heja panowie to kiedy spocik jakiś. Mój furacz znowu jest jednokolorowy Nawet nieźle pomalowany, robiłem w końcu w tym auto-kazpio, zobaczymy po jakimś czasie jak lakier siądzie.
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
Nie w AHU W ahu przy 170 ma 3800, skrzynia jest krótsza niż w AFN, kończy się na około 200-210 km/h Tutaj filmik z przelotu moim ahu:
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
a ja o takim pisałem od początku. Nie jechałem nigdy trasy z prędkością 190 km/h bo szkoda mi panewek. Przy 170 zjara około 6,5-7
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
Panowie nie wmawiajcie mi czegoś czego nie ma, to raczej wy bajki opowiadacie. Ja mówię o spalaniu chwilowym z fisa, nie o średnim. Nie chce mi się więcej szukać ale na każdym filmie jaki znalazłem na YT spalanie chwilowe powyżej 160 oscyluje w okolicach 14 litrów... Audi A4 B6 1.9 TDI V-Max - YouTube http://www.youtube.com/watch?v=Bvoifa9r http://www.youtube.com/watch?v=1QUEfZSO56ot3w
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
nie mówie o średnim ale o spalaniu przy 190 km/h i bucie w podłogę, myślę że byłbym w stanie utrzymać prędkość delikatnie ujmując gazu a wtedy spalanie by było mniejsze
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
190km/h i żłopie 14 ale u mnie to już końcówka skrzyni a obroty ponad 4300 najekonomiczniej około 90 km/h wtedy pokazuje nawet 3,5, 100-120 zmieści się w 5.5 Miasto ostatnio wg dystrybutora wyszło zimą 9.2 ale większość odcinki po 1 km (mam teraz bliżej do pracy
-
Dziwny dzwięk przelewania dochodzacy z podszybia ?
U mnie tak było po wymianie płynu, układ miałem zapowietrzony. Trzeba odpowietrzyć przy nagrzewnicy, tam są po delikatnym zsunięciu węży otworki do odpowietrzania z tego co pamiętam
-
Które kable w którym progu (wzmak, czincze, antena CB) ?
U mnie lewym progiem idzie CB, tunelem środkowym zasilanko do wzmacniacza a prawym progiem 2xRCA
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Śruby odkręciłem w Kalince i polecam, byłem u Postka to odpowiedź że się nie da, to samo w VW na Nowodworskiej, a w Kalince powiedzieli że jak nie będą mieli klucza to odkręcą ale zniszczą śruby, na szczęście kluczyk mieli odpowiedni
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie, poratuje ktoś? Zginął mi klucz do śrub zabezpieczających felgi a auto miało iść do lakiernika Może ma ktoś ori audi coś na kształt tego: SRUBY KOL ANTYKRADZIEZOWE AUDI A4 (3151724111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Może będę miał szczęście i akurat podpasuje...
-
9letnie opony letnie do wyrzucenia ?
Ale o co chodzi, jak nie są sparciałe, były dobrze przechowywane to co za problem. Chyba każdy na tyle jest w stanie ocenić jak auto prowadzi się na nich i jaka jest przyczepność w różnych warunkach? Jak są nieprzewidywalne i jeżdżą jak po lodzie to wiadomo wywalić na śmietnik. No chyba że każdy od razu zapierd.. po 200 na godzinę po deszczu nie mając pojęcia jak zachowają się opony. I prawda jest taka że najlepsze opony nie uchronią przed brakiem wyobraźni. I to co mnie bardziej przeraża to wiara niektórych w cudowne właściwości topowych modeli opon, później słucham jak zapier. po 160 i więcej po deszczu i się podniecają jakie mają prowadzenie i trakcję...