Treść opublikowana przez kalik
-
[ALL B5] Skrzynia czy coś innego?
Gdzie chcesz wlewać? Sprzęgło jest napędzane przez płyn hamulcowy ze zbiorniczka.
-
[ALL B5] Skrzynia czy coś innego?
To teraz pozostaje Ci tylko zmontować wszystko do kupy i cieszyć się jazdą.
-
[ALL B5] Skrzynia czy coś innego?
Bardzo prawdopodobne, że cały czas było sprzęgło zapięte i dlatego nie jechał. Sprawdź jeszcze skrzynię biegów. Pokręć za wałek atakujący i zobacz czy się flansze kręcą. Trzeba być świetnym mechanikiem, żeby źle to złożyć....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
I może jeszcze bizbola ma wziąć? [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 16:18_________________________________________________Pękła mi linka od gazu.... jak zrobię to pojadę do Garwolca, chyba, że mnie ktoś weźmie w razie czego....
-
[ALL B5] Skrzynia czy coś innego?
Chodzi Ci o siłownik sprzęgła czy łapę wysprzęglającą tą co jest w pomiędzy silnikiem a skrzynią, przesuwa ona łożysko oporowe.
-
[ALL B5] Skrzynia czy coś innego?
Jak to odwrotnie włożony?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie wiem jak wahacze, ale końcówki Ruville to dziadostwo. Jedna poszła mi po pół roku, druga po roku. Przebieg mały 28 tyś km...
-
Stresik przed ślubem ;)
Nie tylko kobiety.... Osobiście znam kilka przypadków gdzie płeć męska miała poważne odchyły od normy...
-
Stresik przed ślubem ;)
Na początku jest ogromna miłość i zauroczenie, po jakimś czasie jak się razem mieszka i żyje do człowieka dociera, że to ta właściwa osoba lub nie.
-
[ALL B5] Skrzynia czy coś innego?
To do jutra w takim razie
-
[ALL B5] Skrzynia czy coś innego?
Z tego wynika, że silnik nie przekazuje napędu na skrzynię. Trzeba szukać problemu pomiędzy tymi dwoma elementami.
-
[ALL B5] Skrzynia czy coś innego?
Trzeba wywalić skrzynię i zobaczyć co nie tak jest. Skoro silnik pracuje to powinien przekazywać pracę na skrzynię. Albo jebn.ięta jest skrzynia albo sprzęgło. Przy uszkodzonym przegubie nie wbiłbyś biegu bez sprzęgła bez hałasu.
-
[ALL B5] Skrzynia czy coś innego?
Może zapomnieli sprzęgło założyć?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To jest nas trzech na razie, wysłałem wiadomość do Kisielka jednego i drugiego, może któryś się podłączy..
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Znowu zaczynasz? Masz być, bo się poskarżę do radia ma ryja i zabiorą Ci status klubowicza
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzeniu mam nadzieję, że jako główny reprezentant jedziesz w niedzielę :gwizdanie:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A ja mówię o niedzieli....
-
[B5 AEB] Przekladka quattro
Kiedyś słyszałem, że trzeba przespawać podporę wału, a nikt tego nie zrobi tak, żeby nie było bicia.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie auta, a ludzie się liczą. Teściów odwiedzisz kiedy indziej... [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 15:42_________________________________________________Z Siedlec ktoś jeszcze jedzie do Garwolina oprócz mnie i Harrego?
-
Stresik przed ślubem ;)
I zionie potem z pyska gorzałą podczas ślubu i składania życzeń...
-
Stresik przed ślubem ;)
Każdy ma swój sposób na stres, ale pomysł z alkoholem jest Nie zwracaj uwagi na całe otoczenie tylko skup się na kobiecie, z która masz zamiar spędzić resztę życia. Po wyjściu z kościoła emocje schodzą i już jest git, przynajmniej tak było w moim przypadku.
-
Garwolin i okolice spot........
Coś przycichło?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Masz ochotę w niedzielę pojechać do Garwolina na spot?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Podjedź z czujnikiem lakieru, podepnij Vaga i będziesz coś więcej wiedział... Dla mnie ładny polift, tylko silnik kiepski i wygląda jak wóz drabiniasty na tych sprężynach...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Czyli MS też nie taki najgorszy Zaskoczył mnie miło ten MS. Gumy nie popękane, końcówki sztywne. A mam dosyć niskie i twarde zawieszenie. Sprężyny mam Sachsa 133VA. Może ktoś rozszyfruje co to jest?