Treść opublikowana przez andrewb25
-
[B5 AJM] Uszkodzone pompowtryski
w krakowie gdzieś jakaś firma regeneruje za 300zł/szt
-
[B5 AFN] PILNE !!! temperatura wody TDi
no leć leć, nie ma się co przejmować
-
[ALL] Sposoby wymiany oleju.
lepiej przez korek, co to za problem ściągnąć osłone?
-
[B7 BRE] Czy lepiej wcześniej wymienić rozrząd czy zgodnie z instrukcją ?
pasek nie pęknie na pewno, widziałeś jaki szeroki pas ma TDI? tu chodzi o zupełnie o coś iinnego - o pompę wody, to ona może być sprawczynią problemów
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to teraz wlej 5w40 castrol edge, on jest lepszy niż 5w30 dla silnikow już z większymi przebiegami
-
[B5 AFN] Czy filtr paliwa w jakiś sposób "trzyma" paliwo, żeby się nie cofało?
dla AJMa numer katalogowy tego zaworka to 165 201 542 A, nie wiem czy jest taki sam dla AFNa mam pytanie czy taki byłby dobry? http://allegro.pl/zawor-zwrotny-paliwa-6mm-8mm-10mm-12mm-okazja-i1249692432.html bo kupiłem też jakiś badziew plastikowy za 15zł i chyba to wywalę
-
[B5 AFN] Czy filtr paliwa w jakiś sposób "trzyma" paliwo, żeby się nie cofało?
tam jest koło filtra taki plastikowy zaworek zwrotny, który trzyma paliwo, pewnie masz go uszkodzonego możesz kupić zamiennik w sklepie za 15zł albo lepiej oryginał ale kosztuje 70zł
-
[B5 AJM] Duże spalanie
temperatura silnika ok? ja mam identyczny silnik w avancie i mi pali ok.6L (na trasie jak jechałem tarnów-kołobrzeg wyszło ok. 5 Litrów) ale na miejscu to on potrafi też swoje wypić.
-
[B5 AFN] Jaki Vmax na felgach 18 seria
no to coś masz nie halo, dla mojego AJM (115KM) 200 km/h nie robi szczególnie większego wrażenia, acha felgi mam 16'' :> pozatym na innych kołach licznik może Ci przekłamywać prędkość. Sprawdź na GPSie jak masz możliwość i porównaj z licznikiem
-
Avant - wymiana anteny dachowej
a jeżeli mam do wymiany sam bat i ten element z gwintem w który się wkręca ten bat to wystarczy tylko wyciągnąć stare i zamontować nowe? żadnych kabli nie trzeba odpinać od wewnątrz? wszystko z zewnątrz? (w avancie 2000r.) tu gość ma oryg. nową antenę za 22zł http://allegro.pl/oryginalna-antena-radiowa-vw-golf-iv-audi-a4-kombi-i1244332754.html
-
[B5 AJM] Oświetlenie wnętrza
Witam, może to drobnostka, nie świecą mi w avancie na podsufitce nad bagażnikiem te dwie lampki, wymieniłem żaróweczki i dalej lipa, gdzie może być problem? pozostale wszystkie świecą tzn. z przodu i w tyle
-
[B6 AWX] Czy tylna szyba może być nie ogrzewana?
ale antenę przecież masz na dachu
-
[B6 AWX] Czy tylna szyba może być nie ogrzewana?
w audi tylna musi być grzana, toż to w polonezie z 88r. miałem grzaną a co dopiero w audi
-
[B5 AKN] DIESEL powietrze w układzie paliwowym. Auto nie odpala.
ja mam podobny problem, z tym że auto jak stoi silnikiem do góry to nie zapali, a jak silnikiem na dół to zapali, z tym że mam 1.9 TDI 115 Ps, na razie niewiadomo co mu jest, wygląda jakby się zapowietrzył, wygląda jak efekt cofającego się paliwa I teraz pytanie gdzie szukać przyczyny? filtr paliwa zmieniony, zaworek zwrotny za filtrem zmieniony (z tym że na nieoryginalny), czy na pompce paliwa w baku też może się zapowietrzyć?
-
[B5 AJM] Pasek rozrządu
Acha a jaki to koszt? Dla AJMa ? rok 2000, i jakiej firmy najlepiej?
-
[B5 AJM] Pasek rozrządu
Wiem, jeżęli będzie się kwalifikował do wymiany to wymienię, a czy ktoś jest na forum kto może po nr. vin sprawdzić ostatni przegląd i co było zrobione? Nie musi być za darmo, mogę zapłacić.
-
[B5 AJM] Pasek rozrządu
Witam czy na pasku rozrządu jest np. napisana gdzieś data produkcji? i czy skoro mam niemiecki przegląd techniczny ważny to powinien być zmieniony? bo nie mam książki serwisowej i niewiem kiedy był ostatnio zmieniony ten pasek. Ewentualnie czy jest ktoś na forum kto może mi to sprawdzić po VINIE ?
-
[B6 AWX] Dym przy cofaniu, ruszaniu
diesel normalen
-
[B5 AJM] Przewód do pompy wacum
chyba tak, a mają one jakiś wpływ na zapalanie auta? znaczy ten przewód
-
[B5 AJM] Przewód do pompy wacum
Witam, czy w tym przewodzie powinno być paliwo czy powietrze? on wychodzi z podszybia i dochodzi do tej pompy przy silniku. ja tam go troche odgiąłem jak przechodzi przez podszybie i syczy przez niego powietrze, zaznaczyłem czerwoną strzałką.
-
[B5 AJM] Jakie są objawy zapowietrzania się układu?
o dzięki kolego, u mnie płyn jest na takim samym poziomie i co do pracy silnika nie ma żadnych zastrzeżeń, a swego czasu zapaliła się rezerwa i jeździłem trochę a an drugi dzień (nie tankowałem) przy odpalaniu rano nie paliła się rezerwa tak jakby to paliwo się cofało.
-
[B5 AJM] Jakie są objawy zapowietrzania się układu?
januszek159 a4 a powiedz mi gdzie jest ten zaworek zwrotny w AJMie? bo możliwe że mi to samo poszło, wymieniałeś to może? ile kosztowało?
-
[B5 AJM] Jakie są objawy zapowietrzania się układu?
acha a jak go odpowietrzyć? i gdzie może się zapowietrzać?
-
[B5 AJM] Jakie są objawy zapowietrzania się układu?
acha no to tak się nie dzieje bo jak zapali to ładnie pracuje, obroty nie falują. a był problem z odpaleniem.
-
[B5 AJM] Jakie są objawy zapowietrzania się układu?
Witam tak jak w temacie, bo dałem auto do mechanika bo coś nie chcial zapalic i na kompie nic nie wyszlo, tzn. wyszło ze wszystko OK. a jest podejrzenie że tak jakby się zapowietrzał, i teraz pytanie mam jakie są objawy i przyczyny? pomoijam też fakt że dziś pali na dotyk, tak jak przedtem.