Treść opublikowana przez quki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Strefa motocyklistów
no w sumie to ma być mój pierwszy motor więc chyba powinien być ok przymierzałem się do zakupy z1000 - kwestia prowadzenia to bajka, motocykl jest za***iście zestrojony - dla mnie problemem był mój wzrost ( 188 cm ) - trochę mi było niewygodnie.
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Jak będą chętni Ostatnio wszystkim z listy dosłownie wysłałem zaproszenia ale jak widać nie ma już zainteresowania.. mnie nie wysłałeś- [B5 AVV] Warsztat i stacja LPG w okolicach Wałbrzycha
do dobrego gazownia nie oszczędzaj km, prędzej czy później i tak się zwrócą- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Ja jednak nie dam rady bo brat mi wbił na tv bo coś tam chce oglądnąć na Blu-Rayu.. Chyba Cię nie mam w znajomych na psn bo lookałem teraz i nie wiedziałem Cię na liście Panowie jutro się zgadujemy ja ci mam, bo pisałem do ciebie na "czacie" w Gt5, czekam na info o której pykamy- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
jak co to jestem wiec walcie przez ps3 do mnie lub 603096925 pzdr.- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
to jak gramy? ja już przed ps, a wy?- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
no pany zbierać sie do grania- Plazma czy LCD ? co wybrać ? konkretny przykład.
i co wybrałeś?- [B5 ARJ] Audi B5 by Morda 2,4 quattro.
ładna niunia, graty V-ki- [Łódź] Dobry lakiernik.
jakie koszta jak można wiedzieć i co to za elementy?- [B6 AVF] Fotel kierowcy naprawa
miałem coś takiego w A3 , skończyło się na spawaniu pewnego elementu - jak nazwał to mój spec : konstrukcja nie wytrzymała masy kierowcy napierającego na fotel w zakręcie. Zatem zalecono dietkę- [B5 ANB] Poziom gazu w butli
powinien być wskaźnik poziomu gazu w butli, zobacz czy wszystkie kabelki są podłączone, jak tak to jedz do gazownika niech podepnie kompa i sprawdzi ustawienie wskaźnika w systemie.- Vr6 LPG
wal na LPG forum, dadzą ci namiar na dobrego gazownika w twojej okolicy i dobiorą konkretne klamoty. Ja bym obstawiał na Staga + hana+ magicIII. Ale to zawodowcy ci powiedzą, ale ważne by nie oszczędzać na instalce zwłaszcza przy silniku o takiej mocy :>- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
pany może jakaś ustawka w weekenda, dajcie znać to polatamy trochę on line- Podłączenie słuchawek do PS3
Może coś takiego : W kolejności cenowej 1. http://allegro.pl/sluchawki-logitech-wireless-f540-dla-xbox360-ps3-i1923291849.html 2. http://allegro.pl/bezprzewodowy-headset-7-1-sluchawki-sony-ps3-i1928822739.html 3. http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-gaming-headset-xs10-bb9540-i1936140145.html- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
jak bede przy ps3 to zobaczysz- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
w tym tygodniu mogę o 22:30 jak co się dopisuje i śledzę wątek- [ALL B6] Renowacja plastików
jak znajdziesz jakieś info czy to na forum czy na allegro wrzuć do wątku.- [ALL B6] Opadająca klapa bagażnika - AVANT
a jaki może być kosz ori i jak wygląda sprawa zamienników?- [B6 AVJ] Co wymienic przed wirusowaniem?
co do " puszczania baków " przez magic III sprawa została rozwiązana - podobno - wymiana uszczelki na bardziej odporną na temperaturę i ciśnie. Wiecej na lpg.forum, poszukaj watków SebastianS o dłubie zajebiaście w magicach :gwizdanie:- [B5 ADR] Temperatura 110 stopni
a sprawdzałeś czujniki temp?- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
to jak panowie gramy cosik dzisiaj?- Plazma czy LCD ? co wybrać ? konkretny przykład.
witaj Ja polecam ze stajni samsunga 51" 3D : samsung ps-51d550 tu masz link do pozadnej recenzji: http://www.kinodomowe.idg.pl/news/372734/Samsung.PS51D550.recenzja.plazmy.501.html Milej lektury - warto. Ten Tv w w stosunki jakości do ceny wymiata a tu masz linka do foruma : http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/66678-samsung-ps51d550-ps51d490-warto.html Pozdr0. - Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE