Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quki

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quki

  1. ja zawsze w wysokich, kostki dla mnie bezcenne
  2. z tego co czytałem muszę cie mieć w znajomych jeżeli gram w twoim pokoju? Jaki autami latacie?
  3. mniemam ze radio musi być w oryginale?
  4. obejrzyj czujnik temperatury, poruszaj nim i ewentualnie przeczyść i zobacz czy jest chociaż jakaś chwilowa poprawa?
  5. Dopiszcie mnie nick w PSN mnich80, Pozdro ps, latacie z kierami czy na padzie?
  6. quki odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    gdzie ten watek do umawiania się na granie z chęcią z wami polatam
  7. jak dla mnie bierz, soft odświeżysz i będziesz hulał jak ta lala do tego jeszcze zestaw move :> i pare kilo mniej
  8. Kiedys jakis madry czlowiek ( nie znam go osobiscie ) powiedział : Motocykliści dzielą się na tych co Leżeli i na tych co będą leżeć, ja w tamtym sezonie tez lezalem a co do pytania przedmówcy latam w tekstylnych. wcześniej było: a tera jest : :> pozdr.
  9. niewidzialem jeszcze takiego fotelika a wersja montażowa plug&play :gwizdanie:
  10. a czemu zmieniasz silnik, nie jeden by chciał taki w swoim OOOO
  11. w nowym dodatku do Auto Świat jest artykuł o nowych instalkach lpg.
  12. quki odpowiedział(a) na olovski temat w Audi A4 B5
    Ja szukam 2.8 o 2.4 pisałem w odniesieniu do posta autora Dlaczego szukasz 2.4 30V a nie 2.8 30V Spalanie będziesz miał takie samo, koszty utrzymania takie same a osiągi gorsze nie przesadzaj ze spalanie jest identyczne Ja szukam dla siebie 2.8 o 2.4 pisałem w kontekście posta autora bo on szuka 2.4
  13. Polecam : http://www.gzw.pl/ Bardzo solidny i konkretny warsztat.
  14. quki odpowiedział(a) na olovski temat w Audi A4 B5
    Unikaj tipa w V-ce tylko manual, osiągi gorsze i spalanie większe w automacie :gwizdanie: Jeździłem i porównywałem z moją Vką tylko z tym szukaniem problem w niemcowni jest sporo b5 2.4 v6 ale opłaty dochodzą niestety
  15. I gumki weź z Polski bo tam drogie - a pokus sporo
  16. quki odpowiedział(a) na olovski temat w Audi A4 B5
    siemka, Z racji ze jestem na drodze do zakupu V6 ale bardziej sklaniam sie do 2.8 tez zbieram info na temat tych aut. dwóch moich znajomych ma V-ki Vaga. Jeden w b5 avant 2.4 tip oska, a drugi w a6 2.8 sedan tip oska - obie zagazowane - po około 1,5 roku eksploatacji koledzy nie narzekają na swoje auta - co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu do V6. Pozdro.
  17. najwidoczniej trza podpiąć kompa i podnieść ciśnienie skoro instalka nie wyrabia. Czy przełącza się przy butowaniu czy przy normalnej jeździe?
  18. Mam u siebie wtryski hana, a przymierzam sie do zakupu audi z silnikiem 2.8 i mój gazownik tam tez założy staga + hana + MJ III
  19. Uważaj na gumowe podkładki żeby nie pogubić. W a3 jak rozkręcałem to mi wylecialy taie kwadraciki
  20. Witam Polecam serwis grupy Vag : "Alf" Artur Lamparski Hufcowa 3, 94-107 Łódź tel. 601-217-559 Pan zna się na grupie Vag, robiłem u niego zawieche, ABS, świece , przewody, termostat i cewake. Bardzo konkretny i rzeczowy specjalista. Do tego użytkownik audi.
  21. Polecam Serwis M.K. Serwis Klimatyzacji Marek Kaleta, 94-102 Łódź, Obywatelska 112, Tel.: 042 689 00 11 Fax: 042 689 00 11 Zakład godny polecenia. Pozdr.
  22. quki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Łódzkie
    Witam mnie z kolei szef namawiał bym zmienił olej w silniku z syntetyku na pół a nawet na minerał(twierdząc ze ten silnik lepszego nie potrzebuje) a przy wymianie filtra kabinowego pracownik zamiast odkręcić podszybie to tylko podważył wyłamując zatrzask (twierdził ze pierwszy raz widzi tak zabudowane podszybie-auto po drugim lifcie) Może po prostu trafiłem na jakiegoś praktykanta Dołączam się do niekorzystnej opinii, kiedyś walna mi w A3 podnośnik szyby podjechałem do pana miejsce w hali było ale pan powiedział ze nie ma czasu - a deszcz lal się do autka - oki taka blachostka może faktycznie mnie dla takich speców, nestepne łożysko kola przedniego P i L - jak sie potem okazało dwa inne i jedno używane. Więcej nie komentuje - znalazł bym jeszcze parę osób w lodzi co by się rozpisali o "młodym szefie " ale nie są zarejestrowani na forumie.
  23. quki odpowiedział(a) na FORA3 temat w Audi A4 B6/B7
    dzieki wielkie!!!!
  24. quki odpowiedział(a) na FORA3 temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Odgrzewam " KOTLET ", Mam do łyknięcia ładną b5 w Q 2.8 V6 i jedyny jaj mankament to rozlany wyświetlacz. Macie jakieś propozycje? Czy w tym przypadku wymienia się zegary czy sam wyświetlacz? Pozdro
  25. Witam szanowne grono forumowe, mieszkam w łodzi mam na imie Michał. W chwili obecnej jeżdżę Audi A3 1.8 z 97 roku, ale już rozglądam się za nowym autem i niemogło to być inne auto niż Audi A4 Model jaki mnie interesuje to B6 Avant, mam nadziej że dzięki temu forum uda mi się odnaleźć wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.