Treść opublikowana przez quki
-
Strefa motocyklistów
ja zawsze w wysokich, kostki dla mnie bezcenne
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
z tego co czytałem muszę cie mieć w znajomych jeżeli gram w twoim pokoju? Jaki autami latacie?
-
[ALL B5] Zmiana godziny w liczniku
mniemam ze radio musi być w oryginale?
-
[B6 AVJ] Wskazówka temperatury żyje własnym życiem
obejrzyj czujnik temperatury, poruszaj nim i ewentualnie przeczyść i zobacz czy jest chociaż jakaś chwilowa poprawa?
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Dopiszcie mnie nick w PSN mnich80, Pozdro ps, latacie z kierami czy na padzie?
-
Gran Turismo 5
gdzie ten watek do umawiania się na granie z chęcią z wami polatam
-
[ALL] Kupno PS3
jak dla mnie bierz, soft odświeżysz i będziesz hulał jak ta lala do tego jeszcze zestaw move :> i pare kilo mniej
-
Strefa motocyklistów
Kiedys jakis madry czlowiek ( nie znam go osobiscie ) powiedział : Motocykliści dzielą się na tych co Leżeli i na tych co będą leżeć, ja w tamtym sezonie tez lezalem a co do pytania przedmówcy latam w tekstylnych. wcześniej było: a tera jest : :> pozdr.
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
niewidzialem jeszcze takiego fotelika a wersja montażowa plug&play :gwizdanie:
-
[B6 ASN] SWAP z silnika 3.0 V6 na 1.9TDI
a czemu zmieniasz silnik, nie jeden by chciał taki w swoim OOOO
-
[ALL B8] Gaz do nowych v6 b7 i b8
w nowym dodatku do Auto Świat jest artykuł o nowych instalkach lpg.
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
Ja szukam 2.8 o 2.4 pisałem w odniesieniu do posta autora Dlaczego szukasz 2.4 30V a nie 2.8 30V Spalanie będziesz miał takie samo, koszty utrzymania takie same a osiągi gorsze nie przesadzaj ze spalanie jest identyczne Ja szukam dla siebie 2.8 o 2.4 pisałem w kontekście posta autora bo on szuka 2.4
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Polecam : http://www.gzw.pl/ Bardzo solidny i konkretny warsztat.
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
Unikaj tipa w V-ce tylko manual, osiągi gorsze i spalanie większe w automacie :gwizdanie: Jeździłem i porównywałem z moją Vką tylko z tym szukaniem problem w niemcowni jest sporo b5 2.4 v6 ale opłaty dochodzą niestety
-
[ALL] Wyjazd do Niemiec
I gumki weź z Polski bo tam drogie - a pokus sporo
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
siemka, Z racji ze jestem na drodze do zakupu V6 ale bardziej sklaniam sie do 2.8 tez zbieram info na temat tych aut. dwóch moich znajomych ma V-ki Vaga. Jeden w b5 avant 2.4 tip oska, a drugi w a6 2.8 sedan tip oska - obie zagazowane - po około 1,5 roku eksploatacji koledzy nie narzekają na swoje auta - co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu do V6. Pozdro.
-
[B5 AWT] Landi renzo problemy. przełącza na benzyne
najwidoczniej trza podpiąć kompa i podnieść ciśnienie skoro instalka nie wyrabia. Czy przełącza się przy butowaniu czy przy normalnej jeździe?
-
[B5 ACK] Wtryskiwacze Valtek-zmiana na jakie?...
Mam u siebie wtryski hana, a przymierzam sie do zakupu audi z silnikiem 2.8 i mój gazownik tam tez założy staga + hana + MJ III
-
[ALL B5] Jak to rozebrać ?
Uważaj na gumowe podkładki żeby nie pogubić. W a3 jak rozkręcałem to mi wylecialy taie kwadraciki
-
[ALL] Dobry serwis VAG Łódź - Retkinia
Witam Polecam serwis grupy Vag : "Alf" Artur Lamparski Hufcowa 3, 94-107 Łódź tel. 601-217-559 Pan zna się na grupie Vag, robiłem u niego zawieche, ABS, świece , przewody, termostat i cewake. Bardzo konkretny i rzeczowy specjalista. Do tego użytkownik audi.
-
[ALL] Dobry zakład "Klimatyzacje" w okolicy
Polecam Serwis M.K. Serwis Klimatyzacji Marek Kaleta, 94-102 Łódź, Obywatelska 112, Tel.: 042 689 00 11 Fax: 042 689 00 11 Zakład godny polecenia. Pozdr.
-
DIAG-MECH
Witam mnie z kolei szef namawiał bym zmienił olej w silniku z syntetyku na pół a nawet na minerał(twierdząc ze ten silnik lepszego nie potrzebuje) a przy wymianie filtra kabinowego pracownik zamiast odkręcić podszybie to tylko podważył wyłamując zatrzask (twierdził ze pierwszy raz widzi tak zabudowane podszybie-auto po drugim lifcie) Może po prostu trafiłem na jakiegoś praktykanta Dołączam się do niekorzystnej opinii, kiedyś walna mi w A3 podnośnik szyby podjechałem do pana miejsce w hali było ale pan powiedział ze nie ma czasu - a deszcz lal się do autka - oki taka blachostka może faktycznie mnie dla takich speców, nestepne łożysko kola przedniego P i L - jak sie potem okazało dwa inne i jedno używane. Więcej nie komentuje - znalazł bym jeszcze parę osób w lodzi co by się rozpisali o "młodym szefie " ale nie są zarejestrowani na forumie.
-
[B6 AWX] Rozlany Fis
dzieki wielkie!!!!
-
[B6 AWX] Rozlany Fis
Witam Odgrzewam " KOTLET ", Mam do łyknięcia ładną b5 w Q 2.8 V6 i jedyny jaj mankament to rozlany wyświetlacz. Macie jakieś propozycje? Czy w tym przypadku wymienia się zegary czy sam wyświetlacz? Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam szanowne grono forumowe, mieszkam w łodzi mam na imie Michał. W chwili obecnej jeżdżę Audi A3 1.8 z 97 roku, ale już rozglądam się za nowym autem i niemogło to być inne auto niż Audi A4 Model jaki mnie interesuje to B6 Avant, mam nadziej że dzięki temu forum uda mi się odnaleźć wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania