Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. no ja zacząłem pracować nad Moniką, żeby mnie puściła bo jak nie to się sam puszcze
  2. Panowie opona oponą ale tu chyba felga nie pasi po prosu jest przekombinowaną
  3. ogarnij się chłopie
  4. kupiłem sachs i jest malinka
  5. Artur82 odpowiedział(a) na MariuszZT temat w Audi A4/S4 B6
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    no przecież nie o sobie ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- dobrze gada polać Mu!!
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    pięknych kobiet się nie ściga...piękne kobiety się pożąda
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    srebrna ponoc miały avf`y a awx miały czarna a sedan czy avant to bez roznicy
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Edytka to teraz czas na spryski i inne wodotryski
  10. a kiedy byłeś ??
  11. Jest obiecane piano black
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Zdrowych i wesołych Świąt dla całego Divisionu i nie tylko życzę ja
  13. Jedrek a ten Twoj jet wiekszzy niz w b6 w grilu? bo mam cay gril
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam taka ale pomalowana na sreberko chcesz wezmę z braku laku ta srebrną, mimo że ona z b7 poczekaj zaraz przyleci właściciel
  15. a co tam za opony masz na opych jakby co??
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam taka ale pomalowana na sreberko chcesz
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to co wszyscy się do świąt szykują??
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a no nic abstynecie Domin jeszcze tydzien kuracji dla watroby
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no tak myślałem, że coś z linką bo jak pamietasz mówiłem Ci, ze zamki to rzadkość
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej ile wołasz za tył s4??
  22. Mirona fura dla Ciebie??
  23. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. no to moze niech ktoś tor zarezerwuje wcześniej
  25. u mnie bedzie Domin w tym czasie to może w niedziele byś polecieli na Toruń na karty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.