Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. ja juz niestety w pracy :gwizdanie:
  2. Oni sobie sami cos wymysla
  3. :polew: jestem jeszcze
  4. juz chyba wszysc spia to i jak lece sie polozyc zeby rano wstac bo jutro niestety do pracy mnie wzywaja
  5. wydaje mi sie ze jesli bedziesz Panelki i tak VAG`owal to mozesz kupic obojetnie jaki z grznymi stolkami
  6. Ja mialem takie objawy dopoki nie wymienilem poduszek i nie pod skrzynia a pod silnikiem...po wymianie jest
  7. Kierownik domyslam sie o Ci chodzi ale pisz jasniej bo zczynasz pisac jak Nowek przed zniknieciem
  8. Grzechu a kontaktowales sie z Nowkiem odnosnie adresu do wysylki na smycze??
  9. U Gajosa kazda listwa okolo 400zl wiec nowe to koszt okolo 1600zl
  10. felunek powinnien pasowac do Twoje
  11. Ale dla niektórych dobra moze znaczyć, że trzeba sie przyłożyć do tego a nie tylko szmatką przetrzeć Lepiej żeby kolegę uświadomić bo zrobi jakąś pastą ze stacji za 6zł a potem nam napisze, ze nic nie dało a myśmy go tak zapewniali tez prawda...najlepiej jak odstawi do lakiernika i ogarnie temat za nie duze pieniadze
  12. moim zdaniem podejdzie...chlodzenie da sie wylaczyc... tylko zeby byla z rurka, poprzez ktora podlaczasz lodowke pod klimatyzaje... no i powiem Ci ze szalu nie ma bo jest bardzo mala w srodku
  13. no to dobrze bo sie obawialem o te durne -60 co watek zalozyles
  14. ale teraz dostanie same wypoweidz Ori, ori, ori kup jakie chcesz na kzdych po Polskich dziurach za duzo nie pojezdzisz
  15. Grzechu a wymieniales z amorami czy bez??
  16. Blondi widze ze przegladasz watek....kupilas juz cos??
  17. dropson to jesli termin bedzie Tobie odpowiadal to odstapie Ci swoje miejsce bo mi az tak w tym rou nie zalezy na hamowaniu
  18. ja tam nic nie czuje...no chyba ze grzyba bo musza odgrzybci klimke
  19. to lakiernik poplynal :gwizdanie:
  20. Manny w ten weekend raczej nic nie bedzie
  21. to sie jeszcze ustali
  22. lampy mi sie widza srednio ale zobacz Reniu jaki felunek Ja juz w domku
  23. Reniu to wszystko sie wyjasni gdzies przy stronie 2348 :polew: no albo na kolejnym spocie
  24. Zuzk@ cos wymyslimy Po co cos knuc poprostu powedzmy im prawde Ale którą prawdę??? a niech sie glowia
  25. dzikeuje Reniu - juz tam mi podali strone ale i tak bardzo dziekuje za zaangazowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.