Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu jechalem kiedys A4 B5 ponad 400km i nie musisz mi tlumaczyc jak idzie mocne auto... ...poprostu pisalem ze Tomiczki auto juz jest odmulone po PSJ`cie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzis przejechalem sie z Tomiczka jesgo A6 i krecil ja do okolo 5k obrotow i powiem wam ze szla....jak nalezy i niebyl to PSJ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://moto.allegro.pl/item1085406291_dystanse_10mm_4_100_57_1_vw_seat_skoda_express.html tu masz link do dystansow i uwazaj zeby nie kupic ze srubami bo jesli masz swoje to inne Ci sa nie potzrebna...a jesli juz to musisz miec sruby w lbem w lodke a nie w stozek tak jak sa na tej aukcji co podalem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Karol a Ty do Torunia w niedziele sie wybierasz?? przypomne liste: 1. ArturB6 2. Tomiczka - (moze z Reniem) 3. Manny90 4. Zuzk@ no i co dalej??????????????????????[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:56_________________________________________________ Wcześniej miałem sportowe i tam była regulacja "skoku", a teraz są standardowe i pojawił się problem bo owej regulacji nie ma. 5/112 piasta 57mm,1 Audi , Volkswagen , Seat ,Skoda. I na forum też jest 57 mm Sam zmierzyłem i dziura w feldze faktycznie ma 57mm. ET 45 235/45 R17 94W z tym 66.1 to sory ja sie pomylilem ...faktycznie jest 57,1 jesli chcesz miec to narmalnie to musisz kupic dystatne 10mm - i innych nie bierz bo z kolei bedzie Ci o nadkloe obcierac Wiec podsumowując 4xdystans 10mm o otworze 57,1mm
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
dobra przeczytalem caly watek :gwizdanie: a pisaliscie i pisalscie ale za schowek zabieram sie po niedzieli i zdam relacje jak mi to poszlo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja sie bawilem Jesli masz ori fele to nie potrzebujesz zadnych pierscieni centrujacych... kuopujesz tylko dystanse do felgi o otworze centrujacym 66,1mm (taki jest w A4 B5), musisz sobie wybrac ile chcesz odsunac kolo od piasty (podaj jakie masz fele i jakie opony) to Ci wybiore dystanse
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja bym wzial ale narazie nie moge z powodu...zblizajacego sie urlopu :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 15:28_________________________________________________Zuzk@ wstawisz sie w Strzyzawie czy dojazd indywidualny??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu a od czego zalezny jest Twoj wypad do Torunia??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to otworze liste TORUN 27.06.2010. spotkanie w Strzyzawie 1. ArturB6 2. Tomiczka 3. Manny90 PS. Godzina do ustalenia
-
[ALL B5] Prosba o VT, pomysly i opinie
ale sie kolega uparl na te 15" normalnie nie mozliwie...koledzy wyzej juz i tak poszli na kompromis i proponuja Ci 16"...uwierz im a nie bedziesz zalowal
-
[B5 AEB] Radio do 1300-1500zl
moim zdaniem ten pioneer co pokazales jest ok znam gosci co sie zajmuja zawodowo CA i mowili ze pioneer ma o wiele lepsze brzmienie niz alpine...(to jest ich zdanie) a z tego zo rozumie to, Tobie zalezy na jakosci a nie ŁUP ŁUP
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
majki ja w Toruniu wstawie sie na bank...tomiczka tez... a reszta???????? PISAC PISAC ...KTO SIE PISZE!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dropson...Tomiczka zapomnial dopisac ze jemu chodzi o A6 1.9Tdi 110km (chyba AFN)
-
[ALL B6] Klamka zewn. od strony kierowcy
zostaje Ci tylko szukanie przyczyny pod tapicerka tutaj masz podpowiedz jak postepowac z tapicerka: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_naprawa_przerwanego_kabla_od_glosnika_w_gumowym_polaczeniu_drzwi_z_buda-t131981.0.html
-
[ALL B6] Niedziałające czujniki parkowania - tył
moze modul od tylu masz walniety albo odpiety
-
[ALL B6] Problem z podświetleniem nóg + problem z pedałem gazu - ROZWIĄZANIE
moze i racja tylko co by mialo sprzeglo do tego?? no chyba ze gdzies tam pod dywanem akurat leca kable
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja sie pisze na niedzile...z tego co wiem to Tomiczka tez na niedziele [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 20:24_________________________________________________aha majki tu jest nasz GG
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i ta cisza z waszej strony (grzechu i kierownik) bardzo mi sie podoba
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
grzechu to dla Ciebie a to dla kierownika :bicz3: i prosze was nie poruszajcie tego tematu bo zaczne pisac co mysle na ten temat
-
[AWX] Pierwsze Audi. 1.9 TDI
piekna furka!! jest jeden minus o ktorym nikt nie wspomnial - dwa kolory na jednym boku ale to nic straszego - prezentuje sie slicznie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kierwonik...masz przeje...ne u wlascicieli DISELKOW!!!! Karolusss bierz zalatwie Ci malowanie w dobrej cenie!!
-
Ms design
o ile sie orientuje to nie ma
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
ja tam tez popieram zdanie jak sprezyny maja byc powyzej 30mm w dol to amory musza byc zmienione
-
[ALL B5] Pytanie o pomalowanie plastiku
no to chciales mat i masz a co do nabijania profesjonalnej farby w "spraj" to andy ma racje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gurban kawał dobrej roboty