Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Grzechu to gdzie Ty tyrasz ze w niedziele musisz tez byc ??
  2. a Cibie Grzechu czemu nie bedzie ?? przeciz dotad byles zawsze :gwizdanie:
  3. Jak dla mnie moze byc Luczniczka Ale widze ze chetnych jak na lekarsto
  4. wiem ale denerwuja mnie komentarze typu allroad chociaz ja jeszcze tych felg nie mam :gwizdanie:
  5. chodzi mi o uzasadnienie dlaczego niby auto stanie wysoko jak traktor????? tu widzisz jak zmienia sie wysokosc calego kola wiec chodzi mi o to ze reszta to zludznie optyczne :gwizdanie:
  6. jesli potrafisz liczyc to bys policzyl ze samochod stanie wyzej o 2mm wiec nie wiem o czym piszesz co najwyzej moze chodzi Ci o to ze bedzie wiecej felgi niz opony
  7. Reniu a gdzie sie umawimay na spota??i o ktorej??
  8. no widze ze reszta sie obija :gwizdanie:
  9. dobra panowie i panie wpisywac sie na jutrzejszy SPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 13:09_________________________________________________a za jaki watek dokladnie - podaj link
  10. no i masz kolego kaniewiak odpowiedz a Ty chciales zimne powietrze jak na dworzu jest zimno
  11. ja mialem poduszki i silnikiem telepalo i buda tez
  12. co Ty masz pzry profilu - Ostzezony ??
  13. dluzej mogli oszczedzac
  14. hehe to jest klimatronik ...a nie "chlodziarka" starej generacji
  15. no i co byles gdzies z ta dziurka? :gwizdanie:
  16. 2. ArturB6
  17. :polew: a co ma licznik do klimatyzacji ?? nie bardzo rozumie ja mialem takie objawy (identyczne) jak aku zima padlo
  18. spocik jest i to bez dwoch zdan :gwizdanie:
  19. do wymiany ... od dzis wymienione
  20. Grzechu mi sie te co pokazales nie podobaja nic a nic PS. DROPSONE...nie wiem czy pamietasz jak jechales raz moja czworeczka i powiedziales ze poduszki po silnikiem wymienione no i tak po poduszkach to prawie sladu nie bylo juz sa dwie noweczki i auto smiga jak nowe (nawet nie ma co porownywac)...do tego dostala dzis nowy termostacik wiec temperaturke lapie jak trza
  21. a pokaz linka do tych jego felg
  22. RENIU ZABIJE CIE!! Pieknie sie prezentuje!!
  23. jaki przyciski masz bo tu mowa o B6 i to nie dzial ogloszen [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 23:29_________________________________________________wiec foto zadnych nie robielm bo nawet nie bylo czego fotografowac
  24. pewnie ze to jest proste rob zakupy i pomozemy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.