Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. a laczki jakie masz zapodane na auto?? bo ja tak mialem jak zalozylem do poprzedniego auta za szerokie laczki
  2. kolega miro ma swieta racje!! ja mam podobnie od dwoch dni i jest rewelacja ... z tym ze u mnie 4kanalowy oldscholl`owy Magnat zasila tyl +suba w bagazniku i nie potrzeba az 10 glosnikow
  3. Witam! Uzylem opcji :szukaj:i nie znalazlem - jest gdzies jakis schemat albo cos jak wymienic przyciski w klimatroniku ?? Jak go wogole zdemontowac itd??
  4. hehe a ja myslalem ze taki "szajs" tylko mi sie zdarzyl
  5. mam znajomego tapicera akurat rozmawialem z nim na inny temat i zapytalem czy da sie cos z tym zrobic...powiedzial ze tak i mowil cos o takim sposobie jak pisal Grazny
  6. Reniu to co jutro 17 pod tesco??
  7. :polew: dzien przed spotem a tu Cisza jak makiem zasial niedowiary nawet nie wiadomo czy sie odbedzie
  8. Ustalmy wstepnie parking pod TESCO zawsze mozna gdzies przejechac jak pogoda pozwoli a godzina jak Reniu pisal moze 17!!!
  9. TO O KTÓREJ SIĘ JUTRO SPOTYKAMY?????????
  10. no walsnie tylko gdzie i jak ta sprezynka jest umiejscowiona ??
  11. te sa chyba do mini iso z tego co pisze to sa raczej do kostki w radiu
  12. Spot niedziela 21.03.2010 Bydgoszcz 1. Reniu 2. Manny 3. Grzechu4don 4. ArturB6 5. d3b4 (?) 6. Tomek4don 7. jedrekx 8. ... No to jest ostatni zapis :gwizdanie: jedziemy dalej ludzie
  13. widze ze wiecej propozycji nie ma a szkoda liczylem na jakis link!!
  14. Witam Moj problem polega na tym ze zastanawiam sie czy mam podgrzewane fotele wiem wiem, zaraz napiszecie ze jesli na klimatroniku nie ma regulacji to nie ma...ale problem w tym ze klimatronik moglbyc wymieniony przez poprzedniego wlasciciela i nie zalozyl takiego jak byc powinnien Patrzac pod fotel widze ze jest tam jakis kabel i nie wiem od czego on moze byc ;/ moze moglby ktos kto ma podgrzewane foteliki wrzcuci jakis foto jak to wyglada od spodu... Z gory wielkei thx
  15. ja tez mam przezmini iso i kablami RCA i wszystko hula jak trza - moze radio cos fiksuje
  16. Witam Ma ktos namiary na mini konektorki do szyny can...chodzi mi o te co sa w liczniku z gory thx
  17. a w jaki sposob podajesz syganal do obu wzmakow??
  18. Kieras nie boj nie boj :gwizdanie: BEDA nigdy nie zawiedli
  19. a w niedziele bedziesz na spocie mial spodnie????
  20. a ja poszukuje konektorkow ktore bede mogl wpiac pod wtyczke licznika (chodzi o can)
  21. Reniu a tu cos nie dopasdujesz: http://allegro.pl/item936759253_stopery_montazowe_do_dywanikow_pewne_mocowanie.html[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 19:47_________________________________________________ nie wiem czy finansowo dam rade w tym roku z dobrymi aluskami ale obawiam sie ze nie
  22. listwy z s-line mi nie podejda bo mam juz progi obnizajace
  23. ja tez mam niespodzianke ... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.