Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Witam! problem jest tego typu ze po otwarciu ktorych kolwiek drzwi, klapy zapalaja sie lampki wewnatrz auta tylko nie po otwarciu drzwi tylnych od strony pasazera. Jaka moze byc tego przyczyna?? moze ktos mial podobny problem??
  2. ja jutro odpadam...niestety szkola
  3. ja sie dodalem :gwizdanie:
  4. Niunia 1.9TDi - 131KM i reszta chyba seria no i ja
  5. Poszpachlowali i zapyłę zrobili tylko zamiast za 200 to za 534 a te 334 to za umycie hehe pracuje na lakierni i nie ma cudow bez malowania i bez sladu a to niby czym to zrobili :gwizdanie: jaka masz pewnosc ze nie lakierowali???? po grubosci lakieru ???? teraz robi sie tak ze grubosc lakieru jest jednakowa jak polozonego przez fabryke a wracajac do tematu bez malowanie na 99% nie usuniesz uszkodzenia widocznego na zdjeciu - z tym ze zdjecie jest malo wyrazne
  6. Da sie cos z tym zrobic - musisz zlokalizowac i postarac sie usunac Nie sylyszalem o firmie usuwajacej treszczenia
  7. i moją laleczke widać Grzechu Twoja laleczka to na pierwszym planie sie rzuca
  8. na allegro sa przejsciwoki i nie ma problemu z wyjsciem na dwa wzmaki http://www.allegro.pl/item888182559_wyjscie_na_wzmacniacz_blaupunkt_mini_iso_mini.html
  9. plastik matujesz podobnie do powierzchni metalowych-nakladasz podklad do plstikow i jedziesz w kolor jaki tylko chcesz no i polysk tez mozna regulowac
  10. co za temat wiekszosc pisze ze git jest to co maja w samochodzie
  11. kto ja gonilem tylko Newman`a :gwizdanie: Ps. Daras dziwnilem do MAx CAr Audio i raczej postawien niunie tam na podlaczenie NAJLEPSZEGO KOBIETKI !!!!!! :kwiatek: :kwiatek:
  12. A jestes pewien ze to te?? bo ja widzialem tez inne
  13. RENIU jak zawsze - fotki piekne - DZIEKUJEMY Spocik jak wiemy
  14. Witam! I jesli ktos napisze ( ) to szukalem i nie znalazlem ..... Zwracam sie z prosba o wrzucenie fotki lub linku na allegro. Chodzi o wyjmaki do Concert II. Prosze zdjecie lub link bo nie wiem ktore kupic
  15. no i co ze jest taki temat po to jest forum !! moim zdaniem moze byc z tym ze splanie wzroscie
  16. a po co mialaby sie wlacz skoro i tak jej zimno
  17. ja mam odlaczone bo ply musialem lac co 2dni 5 litrow
  18. wystarczy ze bedziesz go czyscil na biezaco i uzyjesz mleczka nablyszczajacego - to wystarczy
  19. moim zdaniem ten podlokietnik jest zespolony a jesli masz taki bez uchywtu to sie chyba nie da go dolozyc
  20. no grubo bylo pa bank !! sekcja kuj-pom mocno sie rozrasta PS. Daras chciales mi uciec w drodze powrotnej ??
  21. pewnie chodzi o poprowadzenie 2 kabelkow od fis`a do mini iso
  22. a co tu taka cisza ?? czyzby sobotnie imprezowanie ??
  23. a w B6 nie byly tyle glosniki razem ze wzmaki tzn. ze kazdy glosnik mial swoj obok siebie pod boczkiem tapicerki ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.