Treść opublikowana przez Tomek__
-
Strefa Śmiechu
zobaczcie od 1:48min :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
ładne autko i super silnik
-
[B5 AHL] FAFAL
bardzo bardzo ładne auto w świetnym kolorze podoba mi się szkoda tylko że 1.6 ale to twój wybór
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
po przenalizowaniu całego projektu powiem Ci że twoje auto jest mega dobre :notworthy:
-
Ślisko
no za zderzak do kugi trochę zabuli
-
Ceny paliwa marzec 2026
dzisiaj na statoil w stargardzie ON 4,14zł
-
Ceny paliwa marzec 2026
dzisiaj już ON na orlenie 4,07zł
-
To jest tuning
miał facet pomysł na b5 brawo
-
[ALL B5] Czy to normalne zjawisko?
ok sory my bad niedoczytałem
-
[ALL B6] Listwy/dekory do wnętrza carbon czy szczotkowane alu ?
odnośnie tematu to ja za carbonem
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen Barlinek 3.93zł
-
Kant dla rozrywki:D
super fiacior był i ładne malowanie, u mnie po miescie jeździł kilka lat temu fiacior z silnikiem M20B25 czyli 2.5 170 Koni od bmki
-
[ALL] Koła 16" na zapas 15"?
głupoty nie głupoty, miałem w golfie 3 kilka lat temu alu 15 205/50 opony i rozwaliłem jedną alufelgę o krawężnik, wrzuciłem na zapas 14' 175/60 i jeździłem tak miesiąc i zaczęła wyć skrzynia szczególnie na 1 i drugim biegu, mechanik powiedział że to przez ten zapas, nie wiem nie znam się na tym mówie o faktach
-
[ALL] Koła 16" na zapas 15"?
do tego szerokość opony musi być taka sama, z tego co wiem jeżeli na przodzie np będziesz miał założony zapas węższy niż to drugie koło to mechanizm różnicowy może dostać w kość, ale niech ktoś to jeszcze potwierdzi bo nie jestem w 100 procentach pewny
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
bardzo ładna sztuka gratuluję
-
Jak kupujecie/sciagacie muzyke online?
a ja sciągam z wrzuta.pl kopiuję link piosenki i wklejam na zrzuta.eu albo sciagnik.net
-
[B5 1Z] Nowy nabytek sprowadzony z niemcowni
wczoraj i dzisiaj jechałem na uczelnię do szczecina, zalałem za 100zł = 25,7 litra i zrobiłem na tym 440 km, więc spalanie około 5,9 i jechałem szybciej niż powiada przepis :gwizdanie: pytanie czy sprężyny sportowe z kombi będą pasować do sedana?
-
[B5 1Z] Nowy nabytek sprowadzony z niemcowni
ok w wolnej chwili zajrzę do książki serwisowej i sprawdzę dokładnie. dzięki za podpowiedź
-
[B5 1Z] Nowy nabytek sprowadzony z niemcowni
chłopaki więc bardzo was przepraszam za nieznajomość tematu, chyba mój silnik to nie 1Z, mam 90 koni w niej więc? co to za symbol silnika?
-
[B5 1Z] Nowy nabytek sprowadzony z niemcowni
nie. wystarcza mi ten silnik, może ewentualnie wiosną jakiego virusika wgram żeby bylo 110 koni i tyle
-
Ślisko
dobre akcje w szczecinie są aż się boje w piątek tam jechać
-
[B5 1Z] Nowy nabytek sprowadzony z niemcowni
Witam wszystkich oto moje Audi. Zgodnie z obietnicą w wolnej chwili miałem dodać opis. Więc: Auto sprowadzone z Niemiec, A4 1.9 TDI 90 PS, na wyposażeniu klimatronic, 2xairbag, abs, alarm, centralny zamek. wspomaganie, el. szyby przód, el. lustra, el. szyberdach, radio Mp3. Kolor ciemny granat jak widać i alu 16' z oponami 205/50/16. Posiada komplet książek z niemiec, ostatni wpis w maju 2009 roku przy przebiegu 201.000km, w chwili zakupu miesiąc temu miała 215.000km teraz już prawie 218 tys.km. Modyfikacji narazie brak. Na wiosnę w planie przede wszystkim - gleba, - xenon 6000k, - jakiś virusik co by było ok 110 koni, - białe kierunki w błotnik - wymiany olejów filtrów itd. W dalszym planie lampy tył od wersji lift lub cleary biało czerwone, kiera s line, przód soczewki od s4 z kierunkiem osobno, może zderzaki od s4. Może jeszcze ogarnąć jakoś środek i wrzucić podgrzewane krzesła.Ale najważniejsze to gleba i doprowadzenie do idealnego stanu technicznego ponieważ mam zamiar chociaż z 2 lata polatać nią.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem posiadaczem A4. Pozdrowienia *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich