Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Taaa, no to to dawno zrobione, jak ludziom koduje to wystarczy 5 minut i wszystko hasa. Zaloze sie ze mam cos zwalone w canach bo i blutek dziala tylko po rozlaczeniu quadlocka do pierwszego ponownego uruchomienia auta.
  2. Jakos je sie specjalnie restartuje? Kodowalem je juz chyba z miesiac temu ponad.
  3. Panowie mi bluetooth wykrywa telefon tylko przy rozlaczeniu quadlocka do pierwszego ponownego uruchomienia auta, czy to cos z canami?
  4. Na czerwonym fisie tez powinny sie pojawiac wskazowki z navigacji prawda? Jestem pewien ze gdzies to widzialem, zegary mam zakodowane ale to nie dziala, przelaczam na kierze przyciskiem mode i przelacza miedzy pustym polem a radiem, zastanawiam sie czy cos nie mam popaprane z canami bo bluetooth mi dziala tylko po rozlaczeniu quadlocka z rnse do pierwszego ponownego odpalenia auta i przestaje.
  5. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    U mnie jest cos okolo 170
  6. Witam, moglby mi ktos sprawdzic w swojej etce ten numer zegarow 8E0 920 951J ? Moja etka go nie znajduje, czasem tak ma. Chcialbym sie dowiedziec czy podejdzie pod moje auto i czy jest kolorowy. Z gory dzieki.
  7. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Jak ja sprawdzic? Vcdsem jakos sie da?
  8. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Panowie, cos kurde pasc musi, nie oszukujmy sie nic teraz nie robia na wzor wytrzymalosci mercedesow beczek
  9. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Obstawiam wersje 220 konna zamiast 200 konnej
  10. daj znac jaka antenka i kamerka, moze podjade do ciebie jak bedziesz montowal i sam zamontuje tez taki zestawik A vim hacka bedziesz robil czy jakis adapterek do tego dokupujesz zeby smigalo podczas jazdy?
  11. Galka krece do gory wiec powinno przeskakiwac do przodu, nie? Mam teraz leda, wczesniej w lcd tak sie przelaczalo bez problemu. A, sprawa tez taka ze radiem jak przelaczam to sie tak nie dzieje, tylko z kiery...?? Co do wyjmakow to mi tez mowili ze nie mozna zamowic, dopiero Barrowiec1 po numerze mi to zrobil, to wankersy sa panie:facepalm:
  12. A jak! Panowie, czy ktos sie spotkal z tkim czyms ze jak przelaczam utwory na rnsie z kierownicy galka to zamiast wskakiwac na kolejny losowo wybrany to najpierw powtarza od poczatku ten ktory jest aktualnie grany i do piero za nastepnym obrotem losuje kolejny utwor?
  13. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    No tak jak tu wspomniane wczesniej bylo ze jest. Lepszy dwumas niz pompa oleju.
  14. Tez bym tak chyba zrobil, 4funa wysylka ? Rozboj w bialy dzien
  15. Niezle jaja, a tego tps a u siebie szukales? Wyglada na ori, cena tez podobna, ja bym bral
  16. A no tak, ok, a jakiegos TPS'a blizej nie masz? Luknij na necie, oni tam tez maja ori czesci do calej grupy vaga ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------
  17. Po co vim hack? Widocznie zle wypaliles plyte, te navki bywaja wybredne co do kopii.
  18. Tak tylko ze to przejscie z Symphony II+ z quadlockiem ja mialem bez + i quadlocka wiec musialem dokupic adaper bo byly tam tylko dwie wtyczki z tylu starego radia
  19. chlopaki czy przy przejsciu z symphony 2 na rnse trzeba uziemiac jakis pin od bose zeby wylaczyc jakis wewnetrzny wzmacniacz ktory przez to chodzi caly czas grzejac rnsa?
  20. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Tak, to napewno pocieszajace heheh
  21. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Ale jak zostalo to wczesniej.wspomniane nie powinna taka poducha wywalic bledu?
  22. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Aaa to ok, uspokoilem sie, z tego co pamietam to nawet przy obrotach okolo 3500 bylo to samo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.