Treść opublikowana przez turbobastard
-
[ALL] Stykające się klocki z tarczami cały czas, czy tak powinno być?
opor jest bardzo wyczuwalny, i do lekkiego obracania sie kol to jest im daleko szczerze powiedziawszy
-
[ALL] Stykające się klocki z tarczami cały czas, czy tak powinno być?
nie jest to moze pytanie do zaczynania calego tematu ale jestem poprostu ciekaw czy to normalne ze wszystkie klocki przy moich kolach tra non stop o tarcze bez naciskania pedalu hamulca bo to w sumie jak caly czas przyciska to i wiecej spala paliwa czyz nie? Czy moze to takspecjalnie zeby tarcz nie rdzewialy? Dla wielu z was to pewnie glupie pytanie nie wymagajace odpowiedzi ale ja tego nie wiem
-
[ALL B6] Passat B6 1.9 TDI nie odpala, komunikat seek garage
no dokladnie, wiele to nie mowi, takze bez vaga nic za bardzo nie wymyslisz mi sie wydaje.
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
sprawdzales bledy na klimatroniku?
-
[ALL B6] Passat B6 1.9 TDI nie odpala, komunikat seek garage
musi wiedza o co kaman tam ze tak tanio oddaja, bez kompa nie ma co do niego raczej podchodzic.
-
[B5 AJM] Czy termostat ma wpływ na zwiększenie spalania??
zanim kupisz jakis badziew jak ja to zapytaj o cene oryginalnego, u mnie tu roznica w cenie wyniosla jakies 2 funty wiec sie nie oplacalo kupowac szajsu bo znowu wyladowalem pod autem na conajmniej godzine.
-
[ALL B6] Hałas od koła przy skręcaniu w prawo
ja jakis czas temu mialem wymieniane tez z jednej strony a teraz z drugiej cos jakby powoli zaczyna szumiec wiec sie szykuj na wymiane za czas jakis
-
[ALL B5] Problem z wężem podciśnienia
znalezienie takiego przewodu to jesdnak jest pewien problem bo sam szukam go juz troche, wlasnie ten typ przewodu jest dosc rzadki nie wiem czemu.
-
[ALL B6] Hałas od koła przy skręcaniu w prawo
sprawdz lozysko, podnies boczek zakrec kolem jak szura to znaczy ze masz lozysko do wymiany, ja mialem cos podobnego
-
[B5 AHU] Rura do klimatyzacji
napisalem czy ma ta rurke ktorej calej nie widac na zdjeciu. Zobaczymy.
-
[B5 AHU] Rura do klimatyzacji
mozliwe ze to tez to,nie widac jej calej wiec nie zwrocilem uwagi, gosc pisze ze waz od sprezarki do chlodnicy jest juz sprzedany, czy to nie ten wlasnie? Ja bym moze i podzwonil, problem w tym ze jestem w anglii i tu na ebayu sa 23 wyniki z takimi rurami a na allegro 450 a dzwonienie nie jest tanie he
-
[B5 AHU] Rura do klimatyzacji
wlasnie patrze na allegro jest tego masa i szukam czegos o podobnym ksztalcie. Ale czy jest z tym jakis problem zeby zajrzec do etki po numer czesci? Po przejrzeniu prawie 500 aukcji mieni mi sie w oczach i tylko dwie aukcje znalazlem pasujace z widoku do tego czego ja szukam z czego w jednej przewod juz jest sprzedany i na handel zostal tylko osuszacz. Naprawde ciezko znalezc to czego szukam, zawsze mam takie szczescie do czesci ktorych mi trzeba http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-6-b-98-weze-przewody-skraplacz-komplet-i1583223229.html na tej aukcji widac cos takiego czego ja szukam (tak mi sie wydaje)
-
[B5 AHU] Rura do klimatyzacji
chce kupic uzywana po numerze na szrocie lub ebayu, jeden mechanior szukal na szrocie i mieli problem z dobraniem podobnej wiec napewno nie dobiore dobrej nie majac nawet starej pod reka, a stara sie nie nadawala juz do doginania bo ponoc aluminium raz wygiete bardzo trudno prywrocic do poprzedniej pozycji. Ja swoja gdzies na jakims hopku przyhaczylem i wygialem przy laczeniu. Jest tego troche na ebayu, wiec potrzebuje tylko numeru z etki.
-
[B5 AFN] Alternator
z tego co ja wiem to tez nie mam i nie mialem ze sprzegielkiem, tak samo ahu 90 ps alternator tez 120A tylko numer inny. Wymien napinacz pasek moze lepiej tez wymien.
-
[B5 AHU] Rura do klimatyzacji
Zamieszczam 3 zdjecia aby pokazac o co mi chodzi, oddalem ta rure mechanikowi aby cos mi z nia zrobil bo byla troche zgieta na laczeniu a on ja posial i nie moge nawet sprawdzic jaki ma numer wiec moze forumowicze pomoga. z gory dzieki i pozdrawiam.
-
[B5 AHU] klocki i tarcze hamulcowe
dzieki stary
-
[B5 AHU] klocki i tarcze hamulcowe
Witam, poszukuje numerow czesci klockow tyl i przod i tarczy tyl i przod tez, chociaz tyl to najbardziej mi jest potrzeba wymienic. Dzieki
-
[B5 AHU] tylnie amorki i sprezyny
Witam, jakie do mojego ida amortyzatory na tyl? czy taki bedzie dobry z widelcem ? http://cgi.ebay.co.uk/audi-a4-rear-shock-absorber-/150578483704?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item230f2d51f8
-
[B5 AHU] siedzenia z 2005 czy podejda?
wiec zadne inne nie podpasuja niz te od b5?
-
[B5 AHU] siedzenia z 2005 czy podejda?
Witam, mam pytanie dotyczace mozliwosci zainstalowania u siebie siedzen, zarowno przednich jak i tylnich w swojej audi, jedyne co wiem to to ze tamte sa z 2005 z a4 cabrio/convertible, jak myslicie?
-
[ALL B5] Co to za wtyczka?? sedan tylnia klapa
a to nie od swiatla stopu aby przypadkiem?
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu dalej długo grzeje
zalezy tez jaki termostat kupiles, bo ja wymienilem dwa zanim bylem zadowolony, a niektorzy to nawet i 4 wiec jesli kupiles podrobe to to tez moze byc to.
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
ja bym zaczal od przeplukania nagrzewnicy
-
[B5 AHU] Pompa wspomagania
Witam, poszukuje numeru czesci pompy wspomagania do swego auta. Dzieki i pozdrawiam.
-
[B5 AHU] Podgrzewane lusterka grzeją przy każdym odpaleniu auta
ja takiego czegos nie mam w swoim AHU a ty chriss? Wiem bo wymienialem po stronie kierowcy wklad z lustrem, i na tym plastiku nie bylo nic takiego. Dopiero zwrocilem uwage jaki masz rocznik, no to moze w twoim takie termostaty juz byly, tak czy inaczej bie od temperatury powinny sie zalaczac a od tego czy sa mokre czy nie. Czyz nie?