turzol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Treść opublikowana przez turzol
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Poszukaj na forum jest temat o różnicach między RNS-E I gen a nowszym Tak po krótce: -2x Szybszy procesor 800MHz vs 400MHz -2x większa rozdziałka 800x480px vs 400x240px -współpraca z AMI (Audi Music Interface) -ostrzeganie o przekroczeniu prędkości -obsługa optycznego asystenta parkowania -czyta karty SDHC , max to 2x32GB -wychodzą do niej aktualizacje w każdej nowej rewizji map
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Nie da się zakodować szybra tak żeby się otwierał czy to z kluczyka czy plota. Tak mi powiedziano w 2-óch ASO które odwiedziłem
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
No Panie ale Recaro ma i taki i takie mocowania, trzeba było przy zakupie myśleć BTW Moja córa jeździ w Recaro Young Expert Plus
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Isofixy to podstawa. Wysłane z mojego MT11i
-
Rns - jakie macie karty sd ???
Stare rns-e czyta tylko karty SD. Wysłane z mojego MT11i
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
qr** zdemaskowali mnie Wysłane z mojego MT11i
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
tego jeszcze nikt nie potwierdził ...
-
B6 DIVISION
Dzisiaj popróbuje, musze wiązki w drzwiach przerzucić a tylko ta mała menda mi wstrzymuje robote
-
B6 DIVISION
hmm widzialem tam mały metalowy zatrzask, ale wcisnąłem go i wtyczka nie chciała wyjść
-
B6 DIVISION
to się pochwal jak, bo tam musi być jakieś zabezpieczenie we wtyczce, tylko nie wiem jak je rozgryźć
-
B6 DIVISION
Wie ktoś może jak wypiąć wtyczki (małe 2pin) od tweeterów/wysokotonowych? Dzisiaj męczyłem się dobre pół godziny i się poddałem
-
B6 DIVISION
250zł bez rabatu za szt Masz ją porwaną czy jak?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
ładne toto masz na tym kółku s-line aż się prosi
-
B6 DIVISION
no to przecież pytałem na początku czy chodzi o tą uszczelke, to jest właśnie wewnętrzna uszczelka która okala całe drzwi i rame okienną Home Page > ES#438332 > Price Alert DOOR SEAL - 8E0837911M
-
B6 DIVISION
PUMA chodzi o nr 2 na rys?
-
B6 DIVISION
józek ja sie mogę zamienić .
-
B6 DIVISION
Chodzi Ci o te uszczelki które okalają całe drzwi łącznie z ramą okienną?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62 Sprawdź czy masz tam zakodowaną wartość 21
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Będzie zamontowana to wtedy zrobi robotę, w poniedziałek jadę po poduchę i montuje
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
lakier to 10-cio letni już LZ9W Czyli taki jak mój- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Od razu lepiej Bardzo mi się ta czarnula widzi , możesz mi napisać jaki masz kod lakieru?- B6 DIVISION
ja też jestem po kilku i doprawdy nie wiem co jest w powyższym mało zrozumiałe- B6 DIVISION
A co to za różnica:whistling: a taka, że do wyjęcia chromowanych listw przy szybach musisz wyjąć całe ramy okienne, żeby dostać się do klipsów, za pomocą których są przymocowane do drzwi. Innej możliwości nie ma! Jebałem się z tym kilka dni - jeden dzień na jedną listwe żeby wszystko na spokojnie zdemontować i złożyć jak fabryka. Za to przy wrzucaniu tych listw w aucie gdzie wcześniej były czarne listwy wystarczy je wyjąć (są na wcisk nie na klipsy) i nałożyć chromowane listwy - przy czym nie używać klipsów , które są tylko po to żeby listw chromowych nikt Ci nie zajumał. Za to w obu przypadkach trzeba roznitować listwy długie lecące na linii nadwozia i przynitować po zamianie, no i oczywiście wycinanie i klejenie szyb. masakra Daj spokój, tyle jebania tylko po to zeby kilka klipsów ściągnąć bo niemiecki inżynier który to projektował sobie postanowił, że chromy to towar chodliwy i dodatkowo zabezpieczyli przed kradzieżą SIXU trzeba zajrzeć w ETKE czy małe trójkątne szybki występowały w wersji z chromem i bez- B6 DIVISION
A co to za różnica:whistling: a taka, że do wyjęcia chromowanych listw przy szybach musisz wyjąć całe ramy okienne, żeby dostać się do klipsów, za pomocą których są przymocowane do drzwi. Innej możliwości nie ma! Jebałem się z tym kilka dni - jeden dzień na jedną listwe żeby wszystko na spokojnie zdemontować i złożyć jak fabryka. Za to przy wrzucaniu tych listw w aucie gdzie wcześniej były czarne listwy wystarczy je wyjąć (są na wcisk nie na klipsy) i nałożyć chromowane listwy - przy czym nie używać klipsów , które są tylko po to żeby listw chromowych nikt Ci nie zajumał. Za to w obu przypadkach trzeba roznitować listwy długie lecące na linii nadwozia i przynitować po zamianie, no i oczywiście wycinanie i klejenie szyb tylnych. - [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11