Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat

Treść opublikowana przez turzol

  1. Poszukaj na forum jest temat o różnicach między RNS-E I gen a nowszym Tak po krótce: -2x Szybszy procesor 800MHz vs 400MHz -2x większa rozdziałka 800x480px vs 400x240px -współpraca z AMI (Audi Music Interface) -ostrzeganie o przekroczeniu prędkości -obsługa optycznego asystenta parkowania -czyta karty SDHC , max to 2x32GB -wychodzą do niej aktualizacje w każdej nowej rewizji map
  2. Nie da się zakodować szybra tak żeby się otwierał czy to z kluczyka czy plota. Tak mi powiedziano w 2-óch ASO które odwiedziłem
  3. No Panie ale Recaro ma i taki i takie mocowania, trzeba było przy zakupie myśleć BTW Moja córa jeździ w Recaro Young Expert Plus
  4. Isofixy to podstawa. Wysłane z mojego MT11i
  5. Stare rns-e czyta tylko karty SD. Wysłane z mojego MT11i
  6. qr** zdemaskowali mnie Wysłane z mojego MT11i
  7. tego jeszcze nikt nie potwierdził ...
  8. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzisiaj popróbuje, musze wiązki w drzwiach przerzucić a tylko ta mała menda mi wstrzymuje robote
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hmm widzialem tam mały metalowy zatrzask, ale wcisnąłem go i wtyczka nie chciała wyjść
  10. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to się pochwal jak, bo tam musi być jakieś zabezpieczenie we wtyczce, tylko nie wiem jak je rozgryźć
  11. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wie ktoś może jak wypiąć wtyczki (małe 2pin) od tweeterów/wysokotonowych? Dzisiaj męczyłem się dobre pół godziny i się poddałem
  12. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    250zł bez rabatu za szt Masz ją porwaną czy jak?
  13. ładne toto masz na tym kółku s-line aż się prosi
  14. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to przecież pytałem na początku czy chodzi o tą uszczelke, to jest właśnie wewnętrzna uszczelka która okala całe drzwi i rame okienną Home Page > ES#438332 > Price Alert DOOR SEAL - 8E0837911M
  15. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PUMA chodzi o nr 2 na rys?
  16. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek ja sie mogę zamienić .
  17. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodzi Ci o te uszczelki które okalają całe drzwi łącznie z ramą okienną?
  18. STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62 Sprawdź czy masz tam zakodowaną wartość 21
  19. Będzie zamontowana to wtedy zrobi robotę, w poniedziałek jadę po poduchę i montuje
  20. lakier to 10-cio letni już LZ9W Czyli taki jak mój
  21. Od razu lepiej Bardzo mi się ta czarnula widzi , możesz mi napisać jaki masz kod lakieru?
  22. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja też jestem po kilku i doprawdy nie wiem co jest w powyższym mało zrozumiałe
  23. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co to za różnica:whistling: a taka, że do wyjęcia chromowanych listw przy szybach musisz wyjąć całe ramy okienne, żeby dostać się do klipsów, za pomocą których są przymocowane do drzwi. Innej możliwości nie ma! Jebałem się z tym kilka dni - jeden dzień na jedną listwe żeby wszystko na spokojnie zdemontować i złożyć jak fabryka. Za to przy wrzucaniu tych listw w aucie gdzie wcześniej były czarne listwy wystarczy je wyjąć (są na wcisk nie na klipsy) i nałożyć chromowane listwy - przy czym nie używać klipsów , które są tylko po to żeby listw chromowych nikt Ci nie zajumał. Za to w obu przypadkach trzeba roznitować listwy długie lecące na linii nadwozia i przynitować po zamianie, no i oczywiście wycinanie i klejenie szyb. masakra Daj spokój, tyle jebania tylko po to zeby kilka klipsów ściągnąć bo niemiecki inżynier który to projektował sobie postanowił, że chromy to towar chodliwy i dodatkowo zabezpieczyli przed kradzieżą SIXU trzeba zajrzeć w ETKE czy małe trójkątne szybki występowały w wersji z chromem i bez
  24. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co to za różnica:whistling: a taka, że do wyjęcia chromowanych listw przy szybach musisz wyjąć całe ramy okienne, żeby dostać się do klipsów, za pomocą których są przymocowane do drzwi. Innej możliwości nie ma! Jebałem się z tym kilka dni - jeden dzień na jedną listwe żeby wszystko na spokojnie zdemontować i złożyć jak fabryka. Za to przy wrzucaniu tych listw w aucie gdzie wcześniej były czarne listwy wystarczy je wyjąć (są na wcisk nie na klipsy) i nałożyć chromowane listwy - przy czym nie używać klipsów , które są tylko po to żeby listw chromowych nikt Ci nie zajumał. Za to w obu przypadkach trzeba roznitować listwy długie lecące na linii nadwozia i przynitować po zamianie, no i oczywiście wycinanie i klejenie szyb tylnych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.