turzol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Treść opublikowana przez turzol
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
fakt ciężko, bo tych aut mało a co dopiero wyposażonych w navi. nr 3R0 035 193 można kupić też leda z A3/TT i przełożyć panel ze starego RNS-E ale to też dodatkowe koszta
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
pasuje, u mnie właśnie taka siedzi
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
tak, tylko ledowe obsługuje karty SDHC.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
RNS-E starszej generacji (te z indexem 192) czytają podobno 4GB ale SD nie SDHC, a jak zdążyłeś zauważyć takich kart jest bardzo mało. Powyżej tej pojemności dostępne są karty już w standardzie SDHC, których to RNS-E I generacji nie obsługuje. RNS-E z indexem 193 był montowany w Audi A3, audi TT, Lambo Gallardo, Seat Exeo. To całkiem nowe urządzenie pod względem hardware, software i obsługuje SDHC. U mnie bez problemu 2x32GB SDHC Class 10.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
karty max 2GB dla RNS-E z indexem192. Nowe RNS-E LED oznaczony jest indexem 193 i czyta do 32GB SDHC
-
Cały czas ciepłe powietrze dopiero zimne po ustawieniu na LO
wystarczy włączony zapłon i klimatronic ustawiony na AUTO
-
Piłka nożna
Muszą zdobyć 6 pkt w dwóch następnych meczach u siebie z Widzewem i Śląskiem. Jeżeli nie - może być nerwowo... spadkowicze są już murowani. A, że niebiescy w 6 ostatnich spotkaniach zdobyli cały punkt to musi boleć...spaść nie spadną, ale w tej lidze jest ostatnio taka ruletka, że głowa mała
-
Spoty Katowice i okolice
ze szwajgrem zrobiliśmy 2x0,5l sobola orzech laskowy, mdli mnie od tego ścierwa ... , teraz psyyt i ogladam za mgłą jakiś mecz na C+
-
Cały czas ciepłe powietrze dopiero zimne po ustawieniu na LO
wchodzisz w (08) klimatronic i wykonaj "test", klapy i nawiewy będą sobie chodzić,klikaj "next" aż do zakończenia "END", powróć do odczytania błędów i jeśli jakieś się pojawiły wykasuj je , potem wchodzisz w basic settings(04), blok 001 - zaczekaj aż wszystkie wartości zejdą do zera i zrób [Adaptację -10] Chanel 00 [Test] > [save] - (czyli przywróć ustawienia fabryczne)
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
możesz czyśić tyle że prze... go wytargać to wymieniam na nowy (uzywany) albo zobacze ile w aso i zainwestuje w nowke
-
Uszkodzony termostat 2.0 TDI ?
044 121 113 termostat 038 121 119 B - pierścień uszczleniający
-
Uszkodzony termostat 2.0 TDI ?
termostat do AVF w aso to koszt 115zł z oringiem
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
domi - próbować go wyczyścić czy wymieniać cały zamek?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Nie wiem czy to dobry temat , ale przedstawie mój problem MK mam zakodowany na ryglowanie zamków po przekroczeniu 10km/h, opcja dla mnie bardzo ważna ze względu na bezpieczeństwo - wożę z tyłu małe dziecko +32 – blokada zamków wszystkich drzwi po przekroczeniu 10km/h (zamki zostają otwarte dopiero po wyjęciu kluczyka z zapłonu, bądź przez manualne otworzenie drzwi przy pomocy przycisków zamka centralnego w tapicerce drzwi kierowcy) Problem polega na tym, że w momencie kiedy wyciągnę kluczyk ze stacyjki odryglowują się wszystkie zamki oprócz zamka lewego w tylnych drzwiach. W tych drzwiach trzeba pociągnąć klamkę wewnętrzną 2-krotnie żeby wydostać się na zewnątrz. VAG cały czas sygnalizuje błąd [color=#000000][font=Verdana]01561 - Left Rear Door- Lewe Tylne drzwi [/font][/color] [color=#000000][font=Verdana]59-10 - Can't Unlock - Intermittent -Nie można odblokować - Przerywany[/font][/color] Kasowanie nie pomaga, bład powraca zawsze. Czy to problem z mikrostykiem w samym zamku? Można to jakoś rozebrać i przeczyścić czy czeka mnie wymiana zamka? Dodam, ze z pilota oraz guzika centralnego wewn. otwierać mogę bez problemu wszystkie zamki, tak samo jak zamykać . Jedynie przy zakodowaniu MK na ryglowanie automatyczne występuje ten problem, dziwne to trochę dla mnie..
-
Spoty Katowice i okolice
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
- Bi Xenon problem
ten plastik to uchwyt wtyczki i wersji dla bixenon jest on inaczej wyprofilowany - koszt tego uchwytu to kilkanaście zł i lampa mieści się bez problemu- Graty pasujące z B7 do B6
dziwne.....mam schowek i tunel z B7 - pasowały bez problemu do B6 2003r, nic nie przerabiałem- Spoty Katowice i okolice
muhaha pierdolnąaes taką czcionke, ze ja zaraz zjade na Zator, ale płucny- Spoty Katowice i okolice
miszka dostaniesz cały kufer narzędzi i możesz se nawet rzucic monetą czy wybierasz nasadke czy krzyżaka- Spoty Katowice i okolice
20 razy to odkrecałem i zawsze krzyzakiem podejde- Spoty Katowice i okolice
miszka ładuj chrom na dach , dostaniesz za parcha wiecej przy odsprzedazy- Spoty Katowice i okolice
głodnemu chlor na myśli- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
zwykłym ale długim masz taki si, podjedz jutro po 12-ej to ci odkręce ok jak masz 15 min to podjadę bo muszę lewą i prawą - najlepiej jak pożyczysz na 3h bo będę w garażu rezał - odkurzanie itp ok, tylko w niedziele musze miec narzedzia bo auto chce do kupy poskladać - [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana