Treść opublikowana przez turzol
-
Spoty Katowice i okolice
co tam za soft zapodałeś? SW0220 do leda Wysłane z mojego MT11i
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Piekna jest. Wysłane z mojego MT11i
-
guzik hamulca ręcznego a4 b6
Przeciez masz podany w tym watku Wysłane z mojego MT11i
-
Spoty Katowice i okolice
thx za spota a Hammerowi za nowego softa do RNS-E
-
Spoty Katowice i okolice
To i ja zajadę
-
Problem z wyjeciem akumulatora z B6 avant
ElsaWeb - Removing and installing battery in engine compartment
-
B6 DIVISION
Teraz tylko kiere zdobyć bo się okazało że upatrzona z Q5 ma na 90% inny rozstaw pod śruby poduchy i musze szukać z A4 B8 :/
-
B6 DIVISION
lol sprawdziłem dzisiaj tą moją wiązkę jaśka i mam jednak tą kostkę. Jasiek jest z B8 i coś mi świta, że Bart-S pisał w wątku o MF że okablowanie poduchy z B8 nie pasi do B6. to zależy czy masz kolorowe kabelki czy czarne w tej wiąsce:wink: Domin sprawdziłem i kable w wiązce są czarne jak smoła Czyli tylko łącznik z aso , wrzutka kiery, taśmy i kodowanko?
-
1.9 TDi Nagrzewanie silnika zimą
U mnie w duze mrozy tez opada wskazowka na blatach na postoju i wg zaufanych mechanikow to calkiem normalne zjawisko dla tego silnika. Termostat jak i czujnik temp wymienione na nowe z Aso. Wysłane z mojego MT11i
-
B6 DIVISION
Byłoby super bo nie musiałbym czekać aż z DE przyjdzie wiązka, a reszte graciarni mam już kupioną i czeka na odebranie w aso.
-
1.9 TDi Nagrzewanie silnika zimą
najczęściej zakres 19-21 i 2 kreski nawiewu na centralny nawiew i nogi
-
B6 DIVISION
lol sprawdziłem dzisiaj tą moją wiązkę jaśka i mam jednak tą kostkę. Jasiek jest z B8 i coś mi świta, że Bart-S pisał w wątku o MF że okablowanie poduchy z B8 nie pasi do B6. to zależy czy masz kolorowe kabelki czy czarne w tej wiąsce:wink: qr** zabij mnie, nie pamiętam. Jutro pielgrzymke do garażu zrobie to spojrze Mają być czarne tak?
-
1.9 TDi Nagrzewanie silnika zimą
Każdy silnik wysokoprężny w B6/B7 bez fabrycznego webasto posiada elektryczną nagrzewnicę
-
B6 DIVISION
lol sprawdziłem dzisiaj tą moją wiązkę jaśka i mam jednak tą kostkę. Jasiek jest z B8 i coś mi świta, że Bart-S pisał w wątku o MF że okablowanie poduchy z B8 nie pasi do B6.
-
usuwanie wgnieceń bez lakierowania :)
Ja pod koniec lutego oddaje tutaj DUFAŁ - Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania Za kilka mikro-wgniotek + usunięcie wgniecenia na drzwiach zapłacę 500zł. Sporo, ale robiłem u nich kiedyś inne auto po gradobiciu i wyciągnęli bez śladu wszystkie wgniotki
-
Podłokietnik!
Szukaj oryginalnego podłokietnika, ten co podałeś to wątpliwej jakości zamiennik
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
jak wszyscy to wszyscy psyyyt- B6 DIVISION
to kupa, jutro będę w ASO odbierał części to zamówię wiązke airbaga- B6 DIVISION
Ja nie widzę różnicy między tym co podlinkowałem a tym co ty domin dałeś Ale jutro zadzwonie.. aaa teraz widzę tę kostkę dodatkową- B6 DIVISION
RECARO exclusive audi a4 s4 b6 b7 komplet (3002389005) - motoAllegro- B6 DIVISION
to jest zwykłe okablowanie nie MF:wink: niech chłopaki podeślą Ci nr. do gościa od kabelków MF może jeszcze ma:wink: to jak rozpoznać te okablowanie pod MF bo czytam od 2 dni manuale i głupszy jestem niż na początku- B6 DIVISION
Pany jak to w końcu jest z tym okablowaniem poduchy B7/B8 do kiery MF? Kupiłem poduche z takimi kabelkami Okablowanie poduszki nr.4E0.971.958 B audi a4 b7 (2991546245) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. U mnie nie ma zawieszki z nr fabr a poduche mam wyjętą z B8. Będzie to pasować do B6 P&P?- Niedogrzane 2.5tdi
Kupiłeś ten termostat w ASO ?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak jak byś chciał wyłączyć rns-a małą gałką tylko przytrzymujesz tak długo aż pyknie w głośnikach:wink: Nie działa Domin, nadzieja w Tobie że sobie przypomnisz Przytrzymaj dłużej równocześnie przycisk RADIO i SETUP - Spoty Katowice i okolice