Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. co tam za soft zapodałeś? SW0220 do leda Wysłane z mojego MT11i
  2. Przeciez masz podany w tym watku Wysłane z mojego MT11i
  3. thx za spota a Hammerowi za nowego softa do RNS-E
  4. To i ja zajadę
  5. ElsaWeb - Removing and installing battery in engine compartment
  6. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz tylko kiere zdobyć bo się okazało że upatrzona z Q5 ma na 90% inny rozstaw pod śruby poduchy i musze szukać z A4 B8 :/
  7. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lol sprawdziłem dzisiaj tą moją wiązkę jaśka i mam jednak tą kostkę. Jasiek jest z B8 i coś mi świta, że Bart-S pisał w wątku o MF że okablowanie poduchy z B8 nie pasi do B6. to zależy czy masz kolorowe kabelki czy czarne w tej wiąsce:wink: Domin sprawdziłem i kable w wiązce są czarne jak smoła Czyli tylko łącznik z aso , wrzutka kiery, taśmy i kodowanko?
  8. U mnie w duze mrozy tez opada wskazowka na blatach na postoju i wg zaufanych mechanikow to calkiem normalne zjawisko dla tego silnika. Termostat jak i czujnik temp wymienione na nowe z Aso. Wysłane z mojego MT11i
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byłoby super bo nie musiałbym czekać aż z DE przyjdzie wiązka, a reszte graciarni mam już kupioną i czeka na odebranie w aso.
  10. najczęściej zakres 19-21 i 2 kreski nawiewu na centralny nawiew i nogi
  11. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lol sprawdziłem dzisiaj tą moją wiązkę jaśka i mam jednak tą kostkę. Jasiek jest z B8 i coś mi świta, że Bart-S pisał w wątku o MF że okablowanie poduchy z B8 nie pasi do B6. to zależy czy masz kolorowe kabelki czy czarne w tej wiąsce:wink: qr** zabij mnie, nie pamiętam. Jutro pielgrzymke do garażu zrobie to spojrze Mają być czarne tak?
  12. Każdy silnik wysokoprężny w B6/B7 bez fabrycznego webasto posiada elektryczną nagrzewnicę
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lol sprawdziłem dzisiaj tą moją wiązkę jaśka i mam jednak tą kostkę. Jasiek jest z B8 i coś mi świta, że Bart-S pisał w wątku o MF że okablowanie poduchy z B8 nie pasi do B6.
  14. Ja pod koniec lutego oddaje tutaj DUFAŁ - Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania Za kilka mikro-wgniotek + usunięcie wgniecenia na drzwiach zapłacę 500zł. Sporo, ale robiłem u nich kiedyś inne auto po gradobiciu i wyciągnęli bez śladu wszystkie wgniotki
  15. Szukaj oryginalnego podłokietnika, ten co podałeś to wątpliwej jakości zamiennik
  16. jak wszyscy to wszyscy psyyyt
  17. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to kupa, jutro będę w ASO odbierał części to zamówię wiązke airbaga
  18. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja nie widzę różnicy między tym co podlinkowałem a tym co ty domin dałeś Ale jutro zadzwonie.. aaa teraz widzę tę kostkę dodatkową
  19. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RECARO exclusive audi a4 s4 b6 b7 komplet (3002389005) - motoAllegro
  20. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jest zwykłe okablowanie nie MF:wink: niech chłopaki podeślą Ci nr. do gościa od kabelków MF może jeszcze ma:wink: to jak rozpoznać te okablowanie pod MF bo czytam od 2 dni manuale i głupszy jestem niż na początku
  21. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jak to w końcu jest z tym okablowaniem poduchy B7/B8 do kiery MF? Kupiłem poduche z takimi kabelkami Okablowanie poduszki nr.4E0.971.958 B audi a4 b7 (2991546245) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. U mnie nie ma zawieszki z nr fabr a poduche mam wyjętą z B8. Będzie to pasować do B6 P&P?
  22. turzol odpowiedział(a) na konrado13 temat w Audi A4 B6/B7
    Kupiłeś ten termostat w ASO ?
  23. Tak jak byś chciał wyłączyć rns-a małą gałką tylko przytrzymujesz tak długo aż pyknie w głośnikach:wink: Nie działa Domin, nadzieja w Tobie że sobie przypomnisz Przytrzymaj dłużej równocześnie przycisk RADIO i SETUP

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.