Treść opublikowana przez turzol
-
B6 DIVISION
były też w 9X19'' ale już w A6/A7 Original Felge 4f0601025bq1h7
-
B6 DIVISION
mnie z 18'' kręcą ostatnio takie
-
B6 DIVISION
Dostales pewnie bana za obciazanie serwerow Wysłane z mojego MT11i
-
PDC - ori czy inne?
Zakladaj ori. Ja mialem to szczescie ze kupilem zderzaki juz razem z pdc i do kompletu brakuje mi wiazki przedniego zderzaka. Reszte gratow brakujacych kupilem w aso Wysłane z mojego MT11i
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
nie mam, ale przy zakladaniu nowych bixow chce juz soczewki z b8 miec na pokladzie- B6 DIVISION
soczewy z B8 potęga. Musze załozyc do siebie- Spoty Katowice i okolice
psssyt i oglądam jak nasi ligowcy łoją ogórków- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Podejdzie Wysłane z mojego MT11i- B6 DIVISION
lulo23 płukanka nowa? Ile z wysyłem?- System mocowania ISOFIX
Najszybciej nowe w ASO, ale koszt to 233zł/szt. W używkach można dostać za dużo mniej tylko trzeba polowac na aukcjach bo szybko znikają- [B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
choroba postępuje Gratki rns-e- Prośba o analizę logów
tuner bez problemu ogarnie Ci ori soft do Twojego sterownika ... W takim razie wrzucam seryjny soft i zlece sprawdzenie całego układu rozrządu.- Prośba o analizę logów
Pytanie czy mogę wgrać seryjny program do AVF? Czy tunerzy posiadają seryjne softy ecu? Chce to zrobić aby zająć się autem od strony mechanicznej , a potem dopiero program z prawdziwego zdarzenia.- B6 DIVISION
Całą atrapę potrzebuje w ładnym stanie - chrom + kratka- Prośba o analizę logów
Kolega Biszczan dzięki któremu te logi powstały też zasugerował, że auto jest po programie. Co dziwne auto od 1 właściciela z DE (67lat) i do dzisiaj żyłem we świadomości że jest to seria. Dlaczego twierdzisz, że program jest dziwny? Rozjeżdżający się kąt synchro może wskazywać na napinacz? Rozrząd robiony w ASO przy 190tys km- B6 DIVISION
Nie ma kto kratki środkowej do seryjnego zderzaka?- Prośba o analizę logów
Prośba o analizę logów. Auto ma przelot 225tys km. Zdarzają się na wolnych obrotach lekkie bujania karoserii. Niepokoi mnie też skacząca dawka na wolnych. Co jeszcze widać niepokojącego w tych logach? Logi statyczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy Basic Settings Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Logi dynamiczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM l- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
zgadza się- B6 DIVISION
Są jeszcze inne ciekawe firmy, Koni, Weitec KW od var2 jest na wkladach Koni, Weitec to firma-corka KW, sporo tansza a rownie dobra Wysłane z mojego MT11i- B6 DIVISION
Jeśli gewinde to tylko KW ale najlepiej Inox variant 2 w góre albo H&R. Ew jak ktoś sra pieniędzmi to Bilstein PSS16, ale to raczej wyczynówka- klima dwustrefowa
Poszperałem w ETCE i wychodzi mi że V158 czyli silniczek nastawczy klapy regulacji temperatury dla pojazdów z kier. po prawej stronie ma nr: 8E2 820 511 E kolor żółty, stary nr 8E2 820 511 (bez literki na końcu) ---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ---------- SILNICZEK NAGRZEWNICY AUDI A4 B6 B7 8E2820511 (2931304120) - motoAllegro- klima dwustrefowa
Ale przydaloby sie zeby jeszcze ktos zweryfikowal ten nr bo do konca pewnosci nie mam Wysłane z mojego MT11i- Proszę o pomoc, kratka od zderzaka
PW