Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    były też w 9X19'' ale już w A6/A7 Original Felge 4f0601025bq1h7
  2. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mnie z 18'' kręcą ostatnio takie
  3. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dostales pewnie bana za obciazanie serwerow Wysłane z mojego MT11i
  4. Zakladaj ori. Ja mialem to szczescie ze kupilem zderzaki juz razem z pdc i do kompletu brakuje mi wiazki przedniego zderzaka. Reszte gratow brakujacych kupilem w aso Wysłane z mojego MT11i
  5. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin?
  7. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie mam, ale przy zakladaniu nowych bixow chce juz soczewki z b8 miec na pokladzie
  8. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    soczewy z B8 potęga. Musze załozyc do siebie
  9. psssyt i oglądam jak nasi ligowcy łoją ogórków
  10. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lulo23 płukanka nowa? Ile z wysyłem?
  11. Najszybciej nowe w ASO, ale koszt to 233zł/szt. W używkach można dostać za dużo mniej tylko trzeba polowac na aukcjach bo szybko znikają
  12. choroba postępuje Gratki rns-e
  13. tuner bez problemu ogarnie Ci ori soft do Twojego sterownika ... W takim razie wrzucam seryjny soft i zlece sprawdzenie całego układu rozrządu.
  14. Pytanie czy mogę wgrać seryjny program do AVF? Czy tunerzy posiadają seryjne softy ecu? Chce to zrobić aby zająć się autem od strony mechanicznej , a potem dopiero program z prawdziwego zdarzenia.
  15. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Całą atrapę potrzebuje w ładnym stanie - chrom + kratka
  16. Kolega Biszczan dzięki któremu te logi powstały też zasugerował, że auto jest po programie. Co dziwne auto od 1 właściciela z DE (67lat) i do dzisiaj żyłem we świadomości że jest to seria. Dlaczego twierdzisz, że program jest dziwny? Rozjeżdżający się kąt synchro może wskazywać na napinacz? Rozrząd robiony w ASO przy 190tys km
  17. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma kto kratki środkowej do seryjnego zderzaka?
  18. Prośba o analizę logów. Auto ma przelot 225tys km. Zdarzają się na wolnych obrotach lekkie bujania karoserii. Niepokoi mnie też skacząca dawka na wolnych. Co jeszcze widać niepokojącego w tych logach? Logi statyczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy Basic Settings Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Logi dynamiczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM l
  19. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są jeszcze inne ciekawe firmy, Koni, Weitec KW od var2 jest na wkladach Koni, Weitec to firma-corka KW, sporo tansza a rownie dobra Wysłane z mojego MT11i
  20. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli gewinde to tylko KW ale najlepiej Inox variant 2 w góre albo H&R. Ew jak ktoś sra pieniędzmi to Bilstein PSS16, ale to raczej wyczynówka
  21. turzol odpowiedział(a) na krisjaworski temat w Audi A4 B6/B7
    Poszperałem w ETCE i wychodzi mi że V158 czyli silniczek nastawczy klapy regulacji temperatury dla pojazdów z kier. po prawej stronie ma nr: 8E2 820 511 E kolor żółty, stary nr 8E2 820 511 (bez literki na końcu) ---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ---------- SILNICZEK NAGRZEWNICY AUDI A4 B6 B7 8E2820511 (2931304120) - motoAllegro
  22. turzol odpowiedział(a) na krisjaworski temat w Audi A4 B6/B7
    Ale przydaloby sie zeby jeszcze ktos zweryfikowal ten nr bo do konca pewnosci nie mam Wysłane z mojego MT11i

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.