Treść opublikowana przez turzol
-
B6 DIVISION
oddawaj do ASO jak idzie z polisy sprawcy
-
B6 DIVISION
sedan ano wiem, do sedana ciezko trafić cokolwiek
-
B6 DIVISION
zderzak, lotka LAMPA PRAWA TYŁ AUDI A4 B6 (2991931993) - motoAllegro
-
Spoty Katowice i okolice
jestem zdzwonimy sie jednak bo kisze jednak dalej w Kato i uj jeden wie kiedy wyjde z biura
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka w domu jestes? Ok 18:30 lece z Kato na Tychy
-
B6 DIVISION
No ale zderzak kompletny to też 700-800zl i tak do malowania i tak A dokładka pewnie już sciorana na takiej uzywce.
-
B6 DIVISION
[TABLE=width: 100%] Numer kat Nazwa Cena netto Cena brutto Stanmagazynowy Dostępnośćprzy zamówieniu Kupuję 8E9807521GGRU SPOILERSPOILER [TD=align: right]713.76[/TD] [TD=align: right]877.92[/TD] [TD=align: center]0[/TD] [TD=align: center]1 [/TD] [/TABLE] Wygenerowano: 30-01-2013, 16:13 - Wykonanie: Krzysztof Mrozowicz
-
B6 DIVISION
dokładka starczy Można to kupic w ASO w sensownej kasie? dokładkę S-line tył na 2 rurki kupisz spokojnie w ASO, S4 to cały zderzak bo nie jest 2-częściowy
-
B6 DIVISION
Szczęściarzem będę jak odpale SDS na RNS-E z Exeo ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- okazejszyn Audi 19 ORYGINALNE TITAN SPOKEN ! A4 A6 A8 A5 RS (2990978950) - motoAllegro
-
Spoty Katowice i okolice
- B6 DIVISION
Miałem zamawiać dzisiaj mika do BT ale coś mnie tknęło i zajrzałem do lampki a tam bonus od fabryki w postaci ori mika- Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
B6/B7 i Seat Exeo - wszystkie mają te same indexy i można śmiało montować- Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
w aso 4 stówki z hakiem za jeden silniczek. Ja wymieniłem na używki z A4 B7 rocznik 2008 czyli w miare świeże i w sterowniku w koncu nie mam błędów, a miałem 3 uwalone. o nastawach poszukaj na forum, było wielokrotnie- B6 DIVISION
- Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Wystarczy jak zrobisz nastawy podstawowe VAGiem- Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Dzisiaj wracając z pracy zrobiłem mały test żeby sprawdzić po ilu km załapie na zegarach równe 90st C. Wyjazd z pracy od razu na trase szybkiego ruchu, prędkość 80km/h , V bieg, obroty 1900rpm, tempomat. Klimatronic ustawiony na 21st C, 2 kreski nadmuchu na szybę przednią, econ wyłączony. Przy temperaturze zewn. +2st C (wskazanie z FIS) po przejechaniu 7,5km na blacie wskazówka osiągnęła równe 90st C- Rozwiązanie problemu baterii do pilota webasto
Podoginałem blaszki, zdjąłem izolacje z ogniw i pilot zamrugał w końcu. 9zł i 2 komplety baterii . Teraz tylko grzać- Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Kamil poczytaj temat --> http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-elektryczna-nagrzewnica-99896/ W instrukcji obsługi również jest o tym wspomniane- Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
z załączonym ECON nie działa elektryczny dogrzewacz zamontowany w Twoim aucie. Pojeździj bez załączonego ECON i sprawdź jak się będzie nagrzewać - daje sobie ręke uciąć że 90st na vag i na blacie złapiesz w 8-10minut jazdy- Haczyk/uchwyt roletek przeciwsłonecznych
8E0 861 359 (podkładka) - 2zł (x4) 8E0 861 337 (haczyk) - 12zł (x4) N 908 555 01 (blachowkręt) - 0,50zł (x4)- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie dopisałem, że musisz zrzucić całą tapicerkę i dostać się do modułu TMC "od tyłu" On jest wsunięty na szynach w ten stelaż. Z wtyczki idącej do modułu TMC wziąłem sygnały CAN LO i CAN HI.- Demontaż boczka od strony pasażera oraz wymiana rączki
Podobnie jak przód A4 Nachrüsten- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Moduł TMC jest ukryty w plastikowym stelażu w lewym boczku bagażnika. Jak zdejmiesz dekiel boczka to widać plastikowy stelaż.- B6 DIVISION
Ja nie mam bo sam kupiłem z indexem G z Exeo bez przebiegu ;] BTW Jeszcze bez literek są ok- Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Jak masz ustawiony klimatronic w tym czasie? Jeździsz z włączony/wyłączonym ECON? - B6 DIVISION