Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oddawaj do ASO jak idzie z polisy sprawcy
  2. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sedan ano wiem, do sedana ciezko trafić cokolwiek
  3. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zderzak, lotka LAMPA PRAWA TYŁ AUDI A4 B6 (2991931993) - motoAllegro
  4. jestem zdzwonimy sie jednak bo kisze jednak dalej w Kato i uj jeden wie kiedy wyjde z biura
  5. Miszka w domu jestes? Ok 18:30 lece z Kato na Tychy
  6. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ale zderzak kompletny to też 700-800zl i tak do malowania i tak A dokładka pewnie już sciorana na takiej uzywce.
  7. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [TABLE=width: 100%] Numer kat Nazwa Cena netto Cena brutto Stanmagazynowy Dostępnośćprzy zamówieniu Kupuję 8E9807521GGRU SPOILERSPOILER [TD=align: right]713.76[/TD] [TD=align: right]877.92[/TD] [TD=align: center]0[/TD] [TD=align: center]1 [/TD] [/TABLE] Wygenerowano: 30-01-2013, 16:13 - Wykonanie: Krzysztof Mrozowicz
  8. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokładka starczy Można to kupic w ASO w sensownej kasie? dokładkę S-line tył na 2 rurki kupisz spokojnie w ASO, S4 to cały zderzak bo nie jest 2-częściowy
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szczęściarzem będę jak odpale SDS na RNS-E z Exeo ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- okazejszyn Audi 19 ORYGINALNE TITAN SPOKEN ! A4 A6 A8 A5 RS (2990978950) - motoAllegro
  10. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałem zamawiać dzisiaj mika do BT ale coś mnie tknęło i zajrzałem do lampki a tam bonus od fabryki w postaci ori mika
  11. B6/B7 i Seat Exeo - wszystkie mają te same indexy i można śmiało montować
  12. w aso 4 stówki z hakiem za jeden silniczek. Ja wymieniłem na używki z A4 B7 rocznik 2008 czyli w miare świeże i w sterowniku w koncu nie mam błędów, a miałem 3 uwalone. o nastawach poszukaj na forum, było wielokrotnie
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A6
  14. Dzisiaj wracając z pracy zrobiłem mały test żeby sprawdzić po ilu km załapie na zegarach równe 90st C. Wyjazd z pracy od razu na trase szybkiego ruchu, prędkość 80km/h , V bieg, obroty 1900rpm, tempomat. Klimatronic ustawiony na 21st C, 2 kreski nadmuchu na szybę przednią, econ wyłączony. Przy temperaturze zewn. +2st C (wskazanie z FIS) po przejechaniu 7,5km na blacie wskazówka osiągnęła równe 90st C
  15. Podoginałem blaszki, zdjąłem izolacje z ogniw i pilot zamrugał w końcu. 9zł i 2 komplety baterii . Teraz tylko grzać
  16. Kamil poczytaj temat --> http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-elektryczna-nagrzewnica-99896/ W instrukcji obsługi również jest o tym wspomniane
  17. z załączonym ECON nie działa elektryczny dogrzewacz zamontowany w Twoim aucie. Pojeździj bez załączonego ECON i sprawdź jak się będzie nagrzewać - daje sobie ręke uciąć że 90st na vag i na blacie złapiesz w 8-10minut jazdy
  18. 8E0 861 359 (podkładka) - 2zł (x4) 8E0 861 337 (haczyk) - 12zł (x4) N 908 555 01 (blachowkręt) - 0,50zł (x4)
  19. Nie dopisałem, że musisz zrzucić całą tapicerkę i dostać się do modułu TMC "od tyłu" On jest wsunięty na szynach w ten stelaż. Z wtyczki idącej do modułu TMC wziąłem sygnały CAN LO i CAN HI.
  20. Podobnie jak przód A4 Nachrüsten
  21. Moduł TMC jest ukryty w plastikowym stelażu w lewym boczku bagażnika. Jak zdejmiesz dekiel boczka to widać plastikowy stelaż.
  22. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja nie mam bo sam kupiłem z indexem G z Exeo bez przebiegu ;] BTW Jeszcze bez literek są ok
  23. Jak masz ustawiony klimatronic w tym czasie? Jeździsz z włączony/wyłączonym ECON?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.