Treść opublikowana przez turzol
-
klima dwustrefowa
Potrzebujesz 8E1820511G z czerwonym kolorem siłowników. Jako że masz auto z kierą po prawej to oznaczenie silniczka 8E2820511G
-
B6 DIVISION
1BE to kozicha jak uj i jak tu nie kochać B6
-
klima dwustrefowa
bez znaczenia.
-
klima dwustrefowa
http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/b6-awx-nastawy-podstawowe-klimatronika-222254/
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Dorwałem poduche 3 ramiona B7/B8 Nie ma ktoś fajnej kiery na handel, najlepiej pikowana skóra S-line z B8
-
klima dwustrefowa
no to wyglada bo ich nie slychac jak zmieniam temperature, tylko teraz skad wiedziec czy zawieszone czy uwalone??? bez wyjmowania deski chyba sie nie obejdzie??? ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ---------- dzieki bobikos!!!pzdr 1809 - Actuating Motor for Temperature Flap; Left (V158) 41-00 - Blocked or No Voltage Ten znajduje się pod kierownicą, demontaż jest dość utrudniony ze względu na przeszkadzający blok z pedałami. Jednak da radę, mi wymiana tego silniczka zajęła dobre 45minut. Możesz spróbować też zrobić nastawy podstawowe i często odblokowuje to zablokowane silniczki.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Każdy ma inne podejście , u mnie musi być jak fabryka bo nie usiedze 5 minut w aucie
-
klima dwustrefowa
Podłącz do VAG i zczytaj błędy ze sterownika klimatronic. Na pewno masz uwalone lub zawieszone potencjometry silniczków sterowania klapami
-
B6 DIVISION
micak z tego co widze na foto to ta opaska jest na ścisk i musi zaskoczyć w ten wypust widoczny na foto. Zapewne trzeba potraktować płaskim śrubokrętem i mocno ścisnąć
-
B6 DIVISION
Fakt, teraz doczytałem się w tekście który podlinkowałem że gość podmienił na inną opaskę a ta fabryczna opaska to praktycznie jednorazówka ... ---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ---------- micak masz taką opaske?
-
B6 DIVISION
Na opasce masz śrube regulacyjną, przypatrz się na fotkach How to Change the Shift Knob on a B6/B7 Audi A4/S4/RS4 | Nick's Car Blog
-
B6 DIVISION
A jednak. Co ori to ori. Wysłane z mojego MT11i
-
Spoty Katowice i okolice
moge Ci przekodować. no problemo
-
Ramiona i wycieraczki AERO
thx przy następnej wymianie piór kupię i porównam do ori.
-
Ramiona i wycieraczki AERO
Valeo akurat nie miałem, podaj konkretnie typ i się porówna z oryginałem
-
B6 DIVISION
Trza bylo o tym myslec przy zakupie Audi a nie brac byle golasa z multi Wysłane z mojego MT11i
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Włącznik Świateł AUDI A4 B6 B7 Przełącznik 00-08r. (2992213929) - motoAllegro ciekawe czy to zamiennik czy ori?
- B7 Crew
-
Ramiona i wycieraczki AERO
Same pióra mają nr 4B0 998 002 Wychodzą w serwisie sporo, ale Bosche i inne nie mają do nich startu moim zdaniem
-
B7 Crew
Trzeba 2 siłowników o sile ok 650Nm oraz takich sprężyn 2x Federelement SZ 8010.20 x 032 32 automatisch Heckklappe BMW und andere TOP | eBay Tak to wygląda zamontowane w B7 na gotowo Dla sprechających poniżej jest cały temat na A4-freunde.com gdzie omawiany jest ten mod 8E/B7 Umbauanleitung zur autom. Heckklappenöffnung am B7 Avant