turzol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Treść opublikowana przez turzol
-
B6 DIVISION
wy tylko o piniondzach , ładne są ...były
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Kto łyknął? tapicerka skórzana fotele recaro Audi A4 S4 RS4 B7 (3032166142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
se włącz nowy look.
-
B6 DIVISION
dobra locha Widzieli nowe allegro? Będzie bluzgów po tej rewolucji
-
Piłka nożna
Real MU 2:0 Donieck BVB 1:1 Teasery Real Madrid vs. Manchester United [PROMO] Champions League 2013 - YouTube
-
B6 DIVISION
rns-e LED w dobrej kasie, tylko panel z A4 przełożyć trzeba RADIO DVD NAWIGACJA AUDI A3,A4,..... (3026661943) - motoAllegro
-
B6 DIVISION
forumowa Sprzedam Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI S-line Atrakcyjny Wygląd Mława ? Tablica.pl
-
Pełny FIS a chwilowe spalanie
u mnie również jest podobnie.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Reflektor przeciwmgłowy - halogen TYC: Audi A4 (8E2, B6) (2000.11 - 2004.12) S4 quattro 344KM | Sklep iParts.pl Pany będzie to pasowało?? Zanim dorobie sie ORI to może bym w takie zainwestował co wy na to W zakładce nr OEM jest podany nr do zwykłego halogenu. Ja wątpie że istnieje zamiennik halogenów S4, jak ja szukałem to zjeździłem mnóstwo hurtowni w tym InterCars, Fota i wszędzie mnie odsyłali z kwitkiem
- B6 DIVISION
-
Tunel środkowy 2din
Kupuj z B7 bo ma lepszą powłokę i mniej się ściera. Można spokojnie kupić w przedziale 100-200zł w ładnym stanie
-
B6 DIVISION
Dobra Bijacz ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- czerwony tunel w skórze ktoś wołał
-
B6 DIVISION
I wszystkie grube B6 z Hameryki albo Jurkow Wysłane z mojego MT11i
-
B6 DIVISION
Hell Yeah same kocury Wysłane z mojego MT11i
-
1.9 TDi Nagrzewanie silnika zimą
Econ ma to do dodatkowej nagrzewnicy ze majac wlaczony ten tryb jednostka klimatronic wylacza grzalke. Widac to na vagu w blokach pomiarowych Wysłane z mojego MT11i
-
B6 DIVISION
Nie trzeba zmieniac belki Wysłane z mojego MT11i
-
1.9 TDi Nagrzewanie silnika zimą
Ja juz sam nie wiem. Termostat wymieniony na ori aso 2 lata temu. Wg pomiarów wykonanych zgodnie z instrukcją na forum termostat i czujnik sprawne. Gdzies czytałem jesli dobrze pamietam ze wskazówka w zegarach pokazuje 90 gdy temp silnika miesci sie miedzy 80 a 100 stopni. I gdy u mnie na blacie pokazuje 90 a na vagu jest 86 to nie ma szans by opadała wskazówka ale gdy na blacie jest 90 a na vagu 80 albo w ogole jeszcze sie nie nagrzał nawet na blacie pokazuje 70 to w duze mrozy opadała minimalnie wskazowka na postoju :/ i co tu robic? Wyłączyć ogrzewanie i nie będzie opadać Nigdy nie uwierzę że w silniku TDI przy temperaturach poniżej -10 stopni jak się włączy ogrzewanie i nadmuch wewnątrz auta że nie opadnie temperatura płynu chłodniczego:wink: zawsze opadnie wystarczy temperatura na 22 stopnie i co najmniej połowa mocy nadmuchu i po 10 minutach już na zegarach 70-80 stopni i jest to zupełnie normalne przy dużych mrozach:decayed: Wystarczy rozpocząć jazdę i po chwili wraca na 90 stopni. To normalne zjawisko w silnikach 1,9 TDI. Jeżeli ktoś ma inaczej to chce to zobaczyć dokładnie sie z tym zgadzam aczkolwiek też nie mogłem na początku się z tym pogodzić i zmieniłem czujnik temp i termostat na ori żeby mieć 100% pewności co do działania układu. Po czym poradziłem się 2-óch różnych serwisantów, w tym odbylem konsultacje z ASO i dostałem potwierdzenie, że dla tego silnika to całkowicie normalne zjawisko i wynika z wysokiej sprawności jednostki oraz bardzo wydajnego układu chłodzenia.
-
B6 DIVISION
JotAen do godziny postaram się wysłać na PW wycene Nie chce ktoś zamienić relingów czarnych na satyne?
-
B6 DIVISION
Halogen S4 prawie 500zł/szt w ASO. Jak nie przepłacił ?- 1600zł ten z allegro z uzywanymi kratkami bez zaslepki haka i sprysków - dodatkowe 150zł + jeszcze wysyłka tego zderzaka ---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ---------- nie podejdą. Mam rabaty
- B6 DIVISION
-
Poduszki silnika
to ten sam sprzedawca Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B6 DIVISION
za wszystkie kratki zaslepki w 800 w ASO?? To gdzieś ty był jak o niego pytalem Ja cały czas jestem , tak samo jak temat o pakiecie S4 gdzie masz podane nr części. W ASO obie kratki boczne, atrapa dolna, zaslepki spryskow lewa i prawa, ramy prowadzące lewa i prawa wychodzą bez rabatów 814zł. Z rabatami pewnie za 650-700zł można kupić Do tego skorupa S4 400-600zł max i masz nowke a nie jakieś paści styrane