Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat

Treść opublikowana przez turzol

  1. akjam ja płaciłem też tyle w ASO jak tylko wyszły, ale teraz podrożały o 20zł.
  2. na getem mają najtaniej teraz GETem : Lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej LED Audi A3 A4 A6 A8 4H0943021 _022
  3. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zainstaluj stacjonarną etke , w czym problem
  4. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taka sama eSa stała u mnie na osiedlu dość długo właśnie na rejestracjach CH. jozek doszła paczka?
  5. Genialne masz to b7. Lampki pewnie z TT albo A6c6 bo to popularny mod Wysłane z mojego MT11i
  6. Włodek ona ma ratować życie, nie wyglądać ucho.77 jutro ogarnę Do jednej i drugiej nie ma pewności. Chyba że kupiłeś jedno ładunkową? 2-naboje ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 21:23 ---------- Dzisiaj wpadła czarna ramka do grilla (thx jozek726) więc do czasu zakupu grilla S4 będzie grill Black-line
  7. Już ogarniam. podobny problem ze swapem wiązki poduchy B8 do B6 miał Bart-S U mnie wtyczka kończy się literką B więc dlatego nie mogę jej wcisnąć do taśmy.. Musze zanabyć okablowanie poduchy TT do multi o nr 8J0 971 589 F (180zł ASO) i lekko przypiłować wtyczkę i przełożyć odpowiednio piny.
  8. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bierz nowki Doszła paka jozek? Bo do mnie tak
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Malik. Ale przecież jest tutorial jak to ogarnąć Uderze do malika chyba bo już mi rece opadaja tutorial znam na pamięć. ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- gdyby ktoś wiedzial to podpowiedzcie w temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/index35.html#post3376635
  10. turzol odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ma ktoś namiar na sprawdzonego streama? MU vs RM
  11. Dzięki Grzesiek, poducha zakupiona, pasi. Teraz proszę niech ktoś potwierdzi czy aby na 100% okablowanie poduchy MF 4F0 971 589 A podpasi do poduszki TT 8J0 bo mam obie instalacje 4F0 i 8J0 w rękach i różnią sie dość znacznie ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 19:25 ---------- Problemy mam z montażem kiery z TTS, a konkretniej z ogarnięciem okablowania poduchy. Spędziłem dzisiaj pół dnia przy aucie i nie mogę pojąć jak to wszystko ma ze sobą współgrać skoro nic do siebie nie pasuje. Tak wygląda moja instalacja poduchy, zakładam ze jest to 4F0 971 589 A chociaż naklejki na tym nie mam, ale ściągnąłem bezpośrednio z poduchy A4 B8 (8K0) tak wygląda wtyczka główna 12pin tej instalacji tak natomiast złącze 12pin taśmy do którego idzie ww wtyk. Taśmę mam o nr 4E0 953 541 A czyli wg manuala prawidłowy nr Tymczasem ja nie potrafię albo czegoś nie wiem złączyć tych obu rzeczy ...Przeszkadzają boczne wypusty we wtyku, bo złącze jest inaczej wyprofilowane
  12. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany kto ogarniał swapa kiery multi z TT do B6? Oprócz PUMY ktoś pamiętam jeszcze działał. Za uja tego nie sklece w całość, nic do siebie nie pasuje a miało być p&p
  13. pajda chcialem cie uszczesliwic linkiem do lustra fotochrom b6 czarnego ale juz pojszlo
  14. jak zwykle niezawodny domin
  15. Włodek ona ma ratować życie, nie wyglądać ucho.77 jutro ogarnę
  16. nie będzie mnie jutro Oblookać póki co możesz na foto jak wygląda w pełnej krasie
  17. orginal bo ja mam ori shadow line:decayed: Nie mam takiego czegoś w Audi:whistling::whistling::whistling: no to jak sie nazywa ten pakiet ze masz wszystko czarne??? Tzn relingi, grille, ramki przy szybach i ta listwe na czarnym zderzaku?? 4ZMPakiet Optyczny „czerń“. Jak zwał tak zwał, "shadow line", "titanium package" - spotkałem się już z różnymi nazwami
  18. Panocki czy przy wymianie samej taśmy airbag trzeba robić całą procedurę związaną z kalibracją czujnika skrętu itp? (modułu nie ruszam bo mam juz zainstalowany pod multi z indexem Q)
  19. za***iste placki te 345mm
  20. aaa takie buty, myslalem ze zyjesz w niewiedzy tyle czasu
  21. Ja w robo do 22. Ale za to udało mi się dzisiaj kupic nową poduche do kiery wiec jutro montaz
  22. Mistrzu tak siedzie i oglądam sobie Twoje fotki i Ty sobie sprawdź czy nie masz przypadkiem Webasto bo masz panel Menu obok popielniczki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.