turzol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Nowicjusz - wątek powitalny – Część 2
Treść opublikowana przez turzol
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
akjam ja płaciłem też tyle w ASO jak tylko wyszły, ale teraz podrożały o 20zł.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
na getem mają najtaniej teraz GETem : Lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej LED Audi A3 A4 A6 A8 4H0943021 _022
-
Spoty Katowice i okolice
- B6 DIVISION
zainstaluj stacjonarną etke , w czym problem- B6 DIVISION
Taka sama eSa stała u mnie na osiedlu dość długo właśnie na rejestracjach CH. jozek doszła paczka?- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Genialne masz to b7. Lampki pewnie z TT albo A6c6 bo to popularny mod Wysłane z mojego MT11i- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Włodek ona ma ratować życie, nie wyglądać ucho.77 jutro ogarnę Do jednej i drugiej nie ma pewności. Chyba że kupiłeś jedno ładunkową? 2-naboje ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 21:23 ---------- Dzisiaj wpadła czarna ramka do grilla (thx jozek726) więc do czasu zakupu grilla S4 będzie grill Black-line- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Już ogarniam. podobny problem ze swapem wiązki poduchy B8 do B6 miał Bart-S U mnie wtyczka kończy się literką B więc dlatego nie mogę jej wcisnąć do taśmy.. Musze zanabyć okablowanie poduchy TT do multi o nr 8J0 971 589 F (180zł ASO) i lekko przypiłować wtyczkę i przełożyć odpowiednio piny.- B6 DIVISION
bierz nowki Doszła paka jozek? Bo do mnie tak- B6 DIVISION
Malik. Ale przecież jest tutorial jak to ogarnąć Uderze do malika chyba bo już mi rece opadaja tutorial znam na pamięć. ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- gdyby ktoś wiedzial to podpowiedzcie w temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/index35.html#post3376635- Piłka nożna
ma ktoś namiar na sprawdzonego streama? MU vs RM- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Dzięki Grzesiek, poducha zakupiona, pasi. Teraz proszę niech ktoś potwierdzi czy aby na 100% okablowanie poduchy MF 4F0 971 589 A podpasi do poduszki TT 8J0 bo mam obie instalacje 4F0 i 8J0 w rękach i różnią sie dość znacznie ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 19:25 ---------- Problemy mam z montażem kiery z TTS, a konkretniej z ogarnięciem okablowania poduchy. Spędziłem dzisiaj pół dnia przy aucie i nie mogę pojąć jak to wszystko ma ze sobą współgrać skoro nic do siebie nie pasuje. Tak wygląda moja instalacja poduchy, zakładam ze jest to 4F0 971 589 A chociaż naklejki na tym nie mam, ale ściągnąłem bezpośrednio z poduchy A4 B8 (8K0) tak wygląda wtyczka główna 12pin tej instalacji tak natomiast złącze 12pin taśmy do którego idzie ww wtyk. Taśmę mam o nr 4E0 953 541 A czyli wg manuala prawidłowy nr Tymczasem ja nie potrafię albo czegoś nie wiem złączyć tych obu rzeczy ...Przeszkadzają boczne wypusty we wtyku, bo złącze jest inaczej wyprofilowane- B6 DIVISION
Pany kto ogarniał swapa kiery multi z TT do B6? Oprócz PUMY ktoś pamiętam jeszcze działał. Za uja tego nie sklece w całość, nic do siebie nie pasuje a miało być p&p- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
pajda chcialem cie uszczesliwic linkiem do lustra fotochrom b6 czarnego ale juz pojszlo- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
jak zwykle niezawodny domin- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Włodek ona ma ratować życie, nie wyglądać ucho.77 jutro ogarnę- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
nie będzie mnie jutro Oblookać póki co możesz na foto jak wygląda w pełnej krasie- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
:polew:- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
orginal bo ja mam ori shadow line:decayed: Nie mam takiego czegoś w Audi:whistling::whistling::whistling: no to jak sie nazywa ten pakiet ze masz wszystko czarne??? Tzn relingi, grille, ramki przy szybach i ta listwe na czarnym zderzaku?? 4ZMPakiet Optyczny „czerń“. Jak zwał tak zwał, "shadow line", "titanium package" - spotkałem się już z różnymi nazwami- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panocki czy przy wymianie samej taśmy airbag trzeba robić całą procedurę związaną z kalibracją czujnika skrętu itp? (modułu nie ruszam bo mam juz zainstalowany pod multi z indexem Q)- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
za***iste placki te 345mm- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
aaa takie buty, myslalem ze zyjesz w niewiedzy tyle czasu- Spoty Katowice i okolice
Ja w robo do 22. Ale za to udało mi się dzisiaj kupic nową poduche do kiery wiec jutro montaz- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Mistrzu tak siedzie i oglądam sobie Twoje fotki i Ty sobie sprawdź czy nie masz przypadkiem Webasto bo masz panel Menu obok popielniczki - B6 DIVISION