Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat

Treść opublikowana przez turzol

  1. co tam za soft zapodałeś? SW0220 do leda Wysłane z mojego MT11i
  2. Przeciez masz podany w tym watku Wysłane z mojego MT11i
  3. thx za spota a Hammerowi za nowego softa do RNS-E
  4. To i ja zajadę
  5. ElsaWeb - Removing and installing battery in engine compartment
  6. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz tylko kiere zdobyć bo się okazało że upatrzona z Q5 ma na 90% inny rozstaw pod śruby poduchy i musze szukać z A4 B8 :/
  7. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lol sprawdziłem dzisiaj tą moją wiązkę jaśka i mam jednak tą kostkę. Jasiek jest z B8 i coś mi świta, że Bart-S pisał w wątku o MF że okablowanie poduchy z B8 nie pasi do B6. to zależy czy masz kolorowe kabelki czy czarne w tej wiąsce:wink: Domin sprawdziłem i kable w wiązce są czarne jak smoła Czyli tylko łącznik z aso , wrzutka kiery, taśmy i kodowanko?
  8. U mnie w duze mrozy tez opada wskazowka na blatach na postoju i wg zaufanych mechanikow to calkiem normalne zjawisko dla tego silnika. Termostat jak i czujnik temp wymienione na nowe z Aso. Wysłane z mojego MT11i
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byłoby super bo nie musiałbym czekać aż z DE przyjdzie wiązka, a reszte graciarni mam już kupioną i czeka na odebranie w aso.
  10. najczęściej zakres 19-21 i 2 kreski nawiewu na centralny nawiew i nogi
  11. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lol sprawdziłem dzisiaj tą moją wiązkę jaśka i mam jednak tą kostkę. Jasiek jest z B8 i coś mi świta, że Bart-S pisał w wątku o MF że okablowanie poduchy z B8 nie pasi do B6. to zależy czy masz kolorowe kabelki czy czarne w tej wiąsce:wink: qr** zabij mnie, nie pamiętam. Jutro pielgrzymke do garażu zrobie to spojrze Mają być czarne tak?
  12. Każdy silnik wysokoprężny w B6/B7 bez fabrycznego webasto posiada elektryczną nagrzewnicę
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lol sprawdziłem dzisiaj tą moją wiązkę jaśka i mam jednak tą kostkę. Jasiek jest z B8 i coś mi świta, że Bart-S pisał w wątku o MF że okablowanie poduchy z B8 nie pasi do B6.
  14. Ja pod koniec lutego oddaje tutaj DUFAŁ - Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania Za kilka mikro-wgniotek + usunięcie wgniecenia na drzwiach zapłacę 500zł. Sporo, ale robiłem u nich kiedyś inne auto po gradobiciu i wyciągnęli bez śladu wszystkie wgniotki
  15. Szukaj oryginalnego podłokietnika, ten co podałeś to wątpliwej jakości zamiennik
  16. jak wszyscy to wszyscy psyyyt
  17. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to kupa, jutro będę w ASO odbierał części to zamówię wiązke airbaga
  18. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja nie widzę różnicy między tym co podlinkowałem a tym co ty domin dałeś Ale jutro zadzwonie.. aaa teraz widzę tę kostkę dodatkową
  19. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RECARO exclusive audi a4 s4 b6 b7 komplet (3002389005) - motoAllegro
  20. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jest zwykłe okablowanie nie MF:wink: niech chłopaki podeślą Ci nr. do gościa od kabelków MF może jeszcze ma:wink: to jak rozpoznać te okablowanie pod MF bo czytam od 2 dni manuale i głupszy jestem niż na początku
  21. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jak to w końcu jest z tym okablowaniem poduchy B7/B8 do kiery MF? Kupiłem poduche z takimi kabelkami Okablowanie poduszki nr.4E0.971.958 B audi a4 b7 (2991546245) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. U mnie nie ma zawieszki z nr fabr a poduche mam wyjętą z B8. Będzie to pasować do B6 P&P?
  22. turzol odpowiedział(a) na konrado13 temat w Audi A4 B6/B7
    Kupiłeś ten termostat w ASO ?
  23. Tak jak byś chciał wyłączyć rns-a małą gałką tylko przytrzymujesz tak długo aż pyknie w głośnikach:wink: Nie działa Domin, nadzieja w Tobie że sobie przypomnisz Przytrzymaj dłużej równocześnie przycisk RADIO i SETUP

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.