Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. Wrzuć fotki jak to wygląda na aucie. Da radę? Ja jestem mocno nimi zainteresowany ze względu na to, że niespełna roczna córa męczy się w foteliku z tyłu jak słońce przyświeci mocniej...
  2. Przewertowałem cały wątek i ludzie zamawiali te emblematy ze strony http://www.online-teile.com/audi/ Ale jakim sposobem, skoro szukajka części jest tylko po numerach fabr. a emblematy o których mowa nie mają przydzielonych numerów żadnych. Tymczasem, z tego co czytam to okazjonalnie te emblematy trafiają się na ebayu, np. http://www.ebay.de/itm/Audi-Emblem-AUDI-EXCLUSIVE-A6-A8-A4-A3-A1-Aluminium-2St-/170641827033?pt=Autoteile_Zubeh%F6r&clk_rvr_id=339165814419&hash=item27bb0ba4d9#ht_797wt_1163 http://www.ebay.de/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150616391067&clk_rvr_id=339168415442#ht_500wt_1413 z tego co czytam, to znikają bardzo szybko. Jest nawet manual z podanymi wymiarami pozycji tych znaczków http://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=69750 2
  3. to w8 już czytam , tam wszystko jest podane . Zaraz podam nr Te nowsze znaczki nie są widoczne w ETCE, można zamówić tylko online poprzez sklep , którego namierzyć nie mogę ... die neuen Audi exclusive embleme gibts beim Audi Händler im e-shop.Nicht ETKA.kostet 19 euro 1stück.Gibt aber keine Teilenr. Nur über Exclusiveteileshop im Servicenet.
  4. W łapach ich nie miałem, ale znam niemiecki i na forum niemieckim motor-talk.de znalazłem te numery Tutaj cały wątek http://www.motor-talk.de/forum/audi-exclusive-tuerembleme-neues-design-t3245617.html Listwy starego typu z logiem "Audi Exclusive" a rozumiem, że o takich rozmawiacie http://www.ebay.de/itm/Audi-EXKLUSIVE-Embleme-A3-A4-A5-A6-A7-R8-S-Line-/330565569973?pt=Autoteile_Zubeh%F6r&clk_rvr_id=339155859233&hash=item4cf73e4db5 mają nr 4E1 853 621 3Q7 , mocowania N 012 053 4
  5. Łapcie numery prawidłowych plakietek 4E1 853 621 3Q7 - Audi Exclusive-Emblem - 7,79 € N 012 053 4 - Klemmscheibe zur Befestigung - 0,13 €
  6. U mnie okazało się że kompresor nie działa Na środe umówiłem sie w serwisie.
  7. Specyfikacja techniczna mniej więcej znana była 2-3 dni temu i wszystko co było zapowiadane sie sprawdziło. Jaj nie urywa, szczególnie układ graficzny który dostaje po d*pie od Ip 4S. Ja liczyłem na to , że Samsung jednak wypuszczając flagowy model pokusi się o coś innowacyjnego jeśli chodzi o design, materiały z którego została wykonana obudowa np. poliwęglan, aluminium etc. A tu widać na filmikach nadal plastik...
  8. Nexus z lepszym hardwarem. Ja się nieco zawiodłem , spodziewałem się jednak czegoś nowego jeśli chodzi o design.
  9. Konferencja już trwa, prezentacja SGS3 w toku
  10. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To stare RNS-E Tap-tap from SGSII
  11. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba dać te 2.3-2.5 tys. za samą NAVI plus panel A4 , itd. 2300-2500 to imho jestem w stanie zapłacic od razu, ważne dla mnie żeby była Europejska i z SDS a najlepiej nr 8P0 035 193 C(X) Te z literką G na końcu niby najnowsze ale ramka LCD wygląda jak kupa i nie pasuje do całosci imho Grzechu, a panel z A4 masz na myśli samą ramkę frontu? Navi z Exeo pasi elegancko, ale nie największy ból do brak SDS, a SDS Hack na niej nie smiga ...
  12. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy ktoś ma dojście do RNS-E 2010+? Szukam w dobrych pieniądzach wersji na Europe & SDS.
  13. Tak, nastawy podstawowe wykonane . Dławika właśnie nie wymieniłem. Doczytałem o nim w tym wątku szukając problemu
  14. Czy ktoś ze szpeców od klimy mógłby sprawdzić czy układ klimatyzacji działa u mnie prawidłowo? Klima nabita, odgrzybiona, filltr kabinowy wymieniony na nowy oryginał, osuszacz wymieniony na nowke (zamiennik oryginału Hella Behr), śmigło wentylatora kręci się po włączeniu klimy, a z kratek na LO wieje ciepłym powietrzem. Dodam, że miałem w pamięci klimatronica błędy związane z silniczkami nastawnymi, ale wymieniłem wszystkie wadliwe na sprawne używane i teraz w pamięci błędów jest czysto.
  15. A tutaj na B6 Cabrio
  16. Które grupy logować przy diagnozie układu klimatyzacji? Jakie są normy dla wartości mierzonych? Ma ktoś rozpiskę najważniejszych?
  17. Ja dam odp dopiero w przyszłym tyg bo jestem na urlopie, a lampki leżą w domu i czekają na montaż W każdym razie na zagr. forach piszą ludki, że pasują p&p
  18. A ja mam pytanie odnośnie silniczków - czy one są rozbieralne? Na bokach widzę zapadki, ale wolę się upewnić zanim zdemoluje któryś z silniczków. Kupiłem szuwaks do potencjometrów i chciałbym popsikać je bezpośrednio
  19. to kratka zderzaka lewa do RS4, RS4 Cabrio
  20. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łap czarną 8E9 807 443 F 5PV To jest czarna do zderzaka S4 na pewno? Si Pewny nr z ETKI z najnowszymi bazami. W takim razie dziękować wyjdzie to troszkę taniej. U Gajosa za tą listwę z tym nr pokazuje 183.17zł brutto czy to na pewno od S4??? Bo ja tez potrzebuję taką listwę do swojego zderzaka S4 P.S. turzol a do sedana i avanta listwa będzie taka sama???? Nie, do sedana nr listwy black do zderzaka S4 jest inny 8E5 807 443 F 5PV
  21. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łap czarną 8E9 807 443 F 5PV To jest czarna do zderzaka S4 na pewno? Si Pewny nr z ETKI z najnowszymi bazami.
  22. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łap czarną 8E9 807 443 F 5PV
  23. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E9 807 443 B 2ZZ w Aso 413zł bez zniżek. Dlatego warto polować na kompletny zderzak na tył Mi się ufarciło i trafiłem cały z belką, pdc, instalacją i listwą
  24. Na forum A4-freunde.com gdzie też mam konto A że znam niem to biegiem chwyciłem za tel i zamówiłem w ASO lampki
  25. Nie sugeruj się opisem u gajosa .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.