Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. sprawdź ciśnienie paliwa na szynie CR
  2. jaki filtr paliwa przy baku? jest pod podłogą na wysokości siedzenia pasażera
  3. to po co adblue zastosowali skoro po wycięciu spełnia te same normy?
  4. chyba jest komponent i trzeba przypisać, jakie błędy na nowej blokadzie?
  5. nic teraz nie jest trwałe poza cvt 10k i masz drugą skrzynie dsg - nie ma się co martwić na zapas
  6. jak skrócisz interwał + filtry na pewno nie zaszkodzi - osobiście co 50k wymieniam ale mam tą starszą skrzynie, przy Twojej chyba robiłbym co 40-50kmax
  7. coś sie dzieje ze skrzynią? ważne aby filtry wymieniać co 60k
  8. przy jakim przebiegu zapchało to sitko?
  9. posłuchaj z kanału może to dwumasa
  10. RALF76 odpowiedział(a) na FuriaB8 temat w 2.0TDI
    nie prawda, mój po sofcie wypala co 400-600 w zależności czy więcej miasto
  11. B8 to stronic 1 a w b9 już stronic 2 i tutaj jakby więcej problemów które przy mniejszych przebiegach dają znać o sobie chociaż niektórzy mają 250k na stronic2 i chodzą skrzynie
  12. masakra, włożyli nową skrzynie 2 lata temu i gwarancji nie ma zadzwoń do innego ASO czy tak jest faktycznie teraz chyba kupisz drugą skrzynie taniej niż ta naprawa w ASO
  13. to nie jest kolorowo.. mazda lex i toyka z blachami nie ciekawie i diesle słabe chyba że benzyna, faktycznie zmieniać auto teraz to jest ból głowy
  14. oprócz skrzyni coś jeszcze jest problemem?
  15. no to tragedia jak tylko 20k wytrzymała, nie powinno mieć znaczenia ale czy jeździsz jakoś mocno agresywnie?? daj znać co zdiagnozowało ASO..
  16. jest lekki bulgot, przypomina mi to wytarty wałek rozrządu, zerknij czy tam jest OK
  17. słabo to słychać
  18. RALF76 odpowiedział(a) na August_30 temat w 2.0TDI
    nie ma takich samochodów, zawsze z czasem i przebiegiem coś może potrzebować wymiany auto gołe i bez ledów do jazdy dziennej
  19. a4b6 po wymianie klocków brak ciśnienia w lewym przednim kole przy odpowietrzniku, w prawym jest dużo większe ciśnienie czym to może być spowodowane w lewym kole? ps. w tym kole z 6 m-cy temu mechanik wymienił oring na tłoczku, czy coś może mieć wspólnego?
  20. RALF76 odpowiedział(a) na Mateusz8769 temat w 2.0TDI
    możliwe że to początki końca dwumasy
  21. RALF76 odpowiedział(a) na Mateusz8769 temat w 2.0TDI
    jaki przebieg i czy była dwumasa wymieniana?
  22. RALF76 odpowiedział(a) na August_30 temat w 2.0TDI
    obserwuje kilka audi używanych u dealera, stoją już ponad pół roku i cena nie spada nic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.