Treść opublikowana przez RALF76
-
Wartości mierzone DPF jakie powinny być właściwe
przy świecach żarowych spalonych dpf nie wypala/regneruje?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
gdzie jest info że ktoś przerobił pompe na pasek???
-
Moc silnika a jego oznaczenie CJCB
raczej to zabieg w kwestiach podatkowych 100 czy 105 KW na hamowni wyjdzie podobnie
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Dev jaki rozrząd sugerujesz? ori chyba conti czy ina lub jakiś inny? tyle samo robimy km na ori i zamienniku? U mnie też już czas z racji wieku na rorząd a nie km
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
czyli średnio 9-10 trzeba liczyć spalanie 2.0 TFSI 252? jazda przepisowa 90/120/140/miasto??
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
osram z logo vw audi, takie były na miejscu a zależało mi na czasie
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
spalony miałem prawy, wyjąłem lewy żarnik i wsadziłem do prawego i się zapalił, wymieniłem oba na nowe
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Informacyjnie po wymianie xenonu świeci, czyli jadąc trasą i zatrzymując się może tak być że już nie zaświeci
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
dzieki
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
na lampie mam naklejkę i wpis D3S/D3R/D4S/D4R 2000H/35W max 1300V DC, 42V AC to jakie są żarniki? D3S czy D4S?
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
vcdsem sprawdzę czy to przetwornica?
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
dziś w trasie zatrzymałem się na stacji paliw, po 10 minutach postoju ruszam i komunikat na fis że prawy żarnik nie działa, czy tak faktycznie jest że spali się nagle? jakie polecacie sprawdzone żarniki?
-
Komunikat: "Napęd: awaria" w Audi A4 B9
strasznie niepokojące te komunikaty w b9 na FIS a być może to sonda czy adblue
-
Komunikat: "Napęd: awaria" w Audi A4 B9
błędy czytał także ze skrzyni??? po komunikacie napęd awaria powinno się coś zapisać chyba że faktycznie ze skrzynią nic sie nie dzieje a tylko coś z sondą
-
Koszty remontu stronic 2 generacji
faktycznie drogo wychodzi, znalazłem firmę w W-wie i ceny ze strony: zespół sprzęgieł 4k,sterownik hydrauliczny 5k więc na dzień dobry już prawie 10k i dodatkowe elementy więc 15k pewnie lekko całość wyjdzie
-
Koszty remontu stronic 2 generacji
mam info, że będzie taki po-leasingowy, zweryfikuje i dam znać
-
Koszty remontu stronic 2 generacji
jest opcja kupić a4b9 z uszkodzoną skzynią ale muszę znać max koszty jakich moge sie spodziewać, dokładanie nie wiadomo co sie stało, nie załącza biegów, komunikat awaria skrzyni czy na znanym portalu do q szukać skrzyni o symbolu ocl??
-
Koszty remontu stronic 2 generacji
Napiszcie proszę jakie są koszty remontu stronic 2 generacji czyli po 2016?ma ktoś wiedzę a może pracuje przy remontach?
-
CRTC CRTD CWSB - w czym problem?
jest jakiś 3.0 tdi bezproblemowy po 2016 roku? poprawiony rozrząd czy stukające wałki ?
-
Start Stop i smarowanie Turbo
pytanie czy faktycznie były 2 wymiany...
-
Start Stop i smarowanie Turbo
co się dzieje z tym silnikiem przy takim niskim przebiegu?
-
Nagle zniknęły biegi w skrzyni biegów S-tronic w Audi A4 B9
co było przyczyną wycieku?
-
Pompa paliwa
dziś wymieniałem filtr paliwa i celowo włączyłem zapłon i słuchałem w kanale czy coś pompuje, nic nie słyszałem dopiero jak VCDSem włączylem pompkę to nawet nie trzeba było wchodzić pod auto żeby ją usłyszeć
-
Czy silniki DETA mają problem z "przybywaniem oleju" ?
to już czas na wymianę nawet przy 12 tys, wymienić i obserwować
-
DPF czyszczenie
nic nie świeci, jedynie na wolnych obrotach widać że są podwyższone do około 1000, jeździć nie przerywać wypalania