Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. przy świecach żarowych spalonych dpf nie wypala/regneruje?
  2. gdzie jest info że ktoś przerobił pompe na pasek???
  3. raczej to zabieg w kwestiach podatkowych 100 czy 105 KW na hamowni wyjdzie podobnie
  4. Dev jaki rozrząd sugerujesz? ori chyba conti czy ina lub jakiś inny? tyle samo robimy km na ori i zamienniku? U mnie też już czas z racji wieku na rorząd a nie km
  5. RALF76 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    czyli średnio 9-10 trzeba liczyć spalanie 2.0 TFSI 252? jazda przepisowa 90/120/140/miasto??
  6. osram z logo vw audi, takie były na miejscu a zależało mi na czasie
  7. spalony miałem prawy, wyjąłem lewy żarnik i wsadziłem do prawego i się zapalił, wymieniłem oba na nowe
  8. Informacyjnie po wymianie xenonu świeci, czyli jadąc trasą i zatrzymując się może tak być że już nie zaświeci
  9. dzieki
  10. na lampie mam naklejkę i wpis D3S/D3R/D4S/D4R 2000H/35W max 1300V DC, 42V AC to jakie są żarniki? D3S czy D4S?
  11. vcdsem sprawdzę czy to przetwornica?
  12. dziś w trasie zatrzymałem się na stacji paliw, po 10 minutach postoju ruszam i komunikat na fis że prawy żarnik nie działa, czy tak faktycznie jest że spali się nagle? jakie polecacie sprawdzone żarniki?
  13. strasznie niepokojące te komunikaty w b9 na FIS a być może to sonda czy adblue
  14. błędy czytał także ze skrzyni??? po komunikacie napęd awaria powinno się coś zapisać chyba że faktycznie ze skrzynią nic sie nie dzieje a tylko coś z sondą
  15. faktycznie drogo wychodzi, znalazłem firmę w W-wie i ceny ze strony: zespół sprzęgieł 4k,sterownik hydrauliczny 5k więc na dzień dobry już prawie 10k i dodatkowe elementy więc 15k pewnie lekko całość wyjdzie
  16. mam info, że będzie taki po-leasingowy, zweryfikuje i dam znać
  17. jest opcja kupić a4b9 z uszkodzoną skzynią ale muszę znać max koszty jakich moge sie spodziewać, dokładanie nie wiadomo co sie stało, nie załącza biegów, komunikat awaria skrzyni czy na znanym portalu do q szukać skrzyni o symbolu ocl??
  18. Napiszcie proszę jakie są koszty remontu stronic 2 generacji czyli po 2016?ma ktoś wiedzę a może pracuje przy remontach?
  19. jest jakiś 3.0 tdi bezproblemowy po 2016 roku? poprawiony rozrząd czy stukające wałki ?
  20. pytanie czy faktycznie były 2 wymiany...
  21. co się dzieje z tym silnikiem przy takim niskim przebiegu?
  22. co było przyczyną wycieku?
  23. RALF76 odpowiedział(a) na Jaszczur11 temat w 2.0TDI
    dziś wymieniałem filtr paliwa i celowo włączyłem zapłon i słuchałem w kanale czy coś pompuje, nic nie słyszałem dopiero jak VCDSem włączylem pompkę to nawet nie trzeba było wchodzić pod auto żeby ją usłyszeć
  24. to już czas na wymianę nawet przy 12 tys, wymienić i obserwować
  25. RALF76 odpowiedział(a) na Darwek24 temat w 2.0TDI
    nic nie świeci, jedynie na wolnych obrotach widać że są podwyższone do około 1000, jeździć nie przerywać wypalania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.