Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. poinformuj gdyby problem wystąpił
  2. mniej więcej w tym miejscu wycieku są przewody, wtryskiwacz itd.. trzeba wejść pod auto i zobaczyć miejsce wycieku powinno być widoczne jako biały nalot
  3. co ma możliwość podpięcia do komputera
  4. do weryfikacji oil ash wartość
  5. możliwe, podpiąc pod VCDS i trzeba sprawdzić stan zapełnienia jaki przebieg?
  6. wygląda na wypalanie dpf i to dosyć częste, jakieś błędy są? jaki stopień zapełnienia dpf?
  7. Bywały takie przypadki w niektórych autach że zgasło po dolewce ale czy to zbieg okoliczności i czy temat nie powrócił to nie wiem, jeśli dawno niedolewane to zaryzykuj..
  8. jakie błędy?
  9. ale to nie ja miałem problem tylko osoba zakładająca wątek
  10. tu jest 5w40 który jest zielony i nie widać żadnych wytrąceń
  11. od wielu lat leje LM2185 który chroni i smaruje układ paliwowy ale też ludzie polecają Archoil którego nie stosowałem (może ktoś się wypowie) Auto jeździ? były jakieś błędy w silniku??
  12. może zaciągnął syf z baku jak było mało paliwa a tankowanie to przypadek - potwierdź jak spuścisz to paliwo
  13. od 10 lat tankuje na circle różne auta i nigdy nie było problemów - gdzie taki syf zatankowałeś?
  14. komp, innego nie znam
  15. skasuj błąd chyba że coś nowego doszło, zrób adaptacje jak nie pomoże to chyba coś z tą przepustnicą nie tak
  16. taki sam błąd? przepustnica nowa czy używka?
  17. RALF76 odpowiedział(a) na Piopio10 temat w 2.0TDI
    bezwzględnie podłączyć vcds - na pewno jest jakiś błąd
  18. a może problem z pompą CR a nie tą w baku?
  19. mam na myśli sam motor - pisałem o silniku a co do stronic są też takie co ponad 300 mają i pracują prawidłowo
  20. od nowości nim jeździsz?? ostatnio nie było tankowania stacji no name?? ludzie mają po 400tys na tych silnikach zrobione
  21. powiedzieli że to z pompy? rozumiem chodzi o układ paliwowy?
  22. na łuku drogi cichnie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.