Treść opublikowana przez RALF76
-
Co pływa w oleju Liqui Moly Molygen 5W30?
wyjaśniło się?
-
Awaria systemu Adblue w Q5 2.0TDI
poinformuj gdyby problem wystąpił
-
Awaria systemu Adblue w Q5 2.0TDI
mniej więcej w tym miejscu wycieku są przewody, wtryskiwacz itd.. trzeba wejść pod auto i zobaczyć miejsce wycieku powinno być widoczne jako biały nalot
-
Podwyższone obroty i pracują wentylatory w A4 B8 2.0TDI
co ma możliwość podpięcia do komputera
-
Podwyższone obroty i pracują wentylatory w A4 B8 2.0TDI
do weryfikacji oil ash wartość
-
Podwyższone obroty i pracują wentylatory w A4 B8 2.0TDI
możliwe, podpiąc pod VCDS i trzeba sprawdzić stan zapełnienia jaki przebieg?
-
Podwyższone obroty i pracują wentylatory w A4 B8 2.0TDI
wygląda na wypalanie dpf i to dosyć częste, jakieś błędy są? jaki stopień zapełnienia dpf?
-
Awaria systemu Adblue w Q5 2.0TDI
Bywały takie przypadki w niektórych autach że zgasło po dolewce ale czy to zbieg okoliczności i czy temat nie powrócił to nie wiem, jeśli dawno niedolewane to zaryzykuj..
-
Problem z rozruchem na zimnym w A4 B8 2.0TDI
jakie błędy?
-
2.0 TDI CR dłużej kręci - ciężko pali
ale to nie ja miałem problem tylko osoba zakładająca wątek
-
Co pływa w oleju Liqui Moly Molygen 5W30?
dokładnie...
-
Co pływa w oleju Liqui Moly Molygen 5W30?
tu jest 5w40 który jest zielony i nie widać żadnych wytrąceń
-
A4 B8 245KM TDI Quattro, jak spuścić paliwo z baku przez otwór od pompy paliwa ? Liqui Moli dolewane do baku, czy bezpieczne ?
od wielu lat leje LM2185 który chroni i smaruje układ paliwowy ale też ludzie polecają Archoil którego nie stosowałem (może ktoś się wypowie) Auto jeździ? były jakieś błędy w silniku??
-
A4 B8 245KM TDI Quattro, jak spuścić paliwo z baku przez otwór od pompy paliwa ? Liqui Moli dolewane do baku, czy bezpieczne ?
może zaciągnął syf z baku jak było mało paliwa a tankowanie to przypadek - potwierdź jak spuścisz to paliwo
-
A4 B8 245KM TDI Quattro, jak spuścić paliwo z baku przez otwór od pompy paliwa ? Liqui Moli dolewane do baku, czy bezpieczne ?
od 10 lat tankuje na circle różne auta i nigdy nie było problemów - gdzie taki syf zatankowałeś?
-
Błędy przepustnicy P2108 w A4 B7 2.0TDI
komp, innego nie znam
-
Błędy przepustnicy P2108 w A4 B7 2.0TDI
skasuj błąd chyba że coś nowego doszło, zrób adaptacje jak nie pomoże to chyba coś z tą przepustnicą nie tak
-
Dziwne pukania przy spuszczaniu pedału gazu w A4 B8 2.0TDI
nagraj film
-
Błędy przepustnicy P2108 w A4 B7 2.0TDI
taki sam błąd? przepustnica nowa czy używka?
-
Tryb awaryjny w A4 B8
bezwzględnie podłączyć vcds - na pewno jest jakiś błąd
-
A4 B9 2.0TDI stanęło podczas jazdy
a może problem z pompą CR a nie tą w baku?
-
A4 B9 2.0TDI stanęło podczas jazdy
mam na myśli sam motor - pisałem o silniku a co do stronic są też takie co ponad 300 mają i pracują prawidłowo
-
A4 B9 2.0TDI stanęło podczas jazdy
od nowości nim jeździsz?? ostatnio nie było tankowania stacji no name?? ludzie mają po 400tys na tych silnikach zrobione
-
A4 B9 2.0TDI stanęło podczas jazdy
powiedzieli że to z pompy? rozumiem chodzi o układ paliwowy?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI 2014 - nieznane dźwięki
na łuku drogi cichnie?